Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 4 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Zgłaszam sięUśmiech Banda Jonaków Zielona Góra Uśmiech

4 liga/3 - pj007 Uśmiech

ps. kolejny sezon bez żadnych zmian w grze (ulepszenia,modyfikacje), stagnacja, stagnacja wrrrrr.
(2013-08-10, 07:12:58)pj007 napisał(a): [ -> ]Zgłaszam sięUśmiech Banda Jonaków Zielona Góra Uśmiech

zgłoszenie wymaga podania nicka z gry Duży uśmiech taka biurokracja Język
Biurokrata Duży uśmiech
Witam Jacek21.Zapisy do jutra,a widzę że są wolne miejsca na liście.Jak znajdziesz dla mnie lukę,to daj znać.Pozdro
Karlo71
nie jestem Jacek Duży uśmiech
pamiętam o Tobie jednak myślę że to mogłoby być nie w porządku wobec innych, po prostu jesteś za mocny Język może załóż swój turniej w 3 lidze Uśmiech

arasek0212

TŻ Start Gniezno TŻ Uśmiech 4 liga 7 klasa.
(2013-08-10, 17:04:53)arasek0212 napisał(a): [ -> ]TŻ Start Gniezno TŻ Uśmiech 4 liga 7 klasa.

NICK!!!!!!!! JA NIE BĘDĘ SZUKAŁ Język
Jeśli nie będzie kompletu zgłaszam zgodnie z info na 1 stronie, możliwość wystawienia drugiej pary:

Bicycle (telkosr) jako ewentualnie "Bicycle II"
Jak trzeba to i ja mogę wystawić 2 pary. W jednej seniorzy, a w drugiej juniorzy.
KS STARY KISIELIN (Młody78) 4liga 1 grupa
Tak można dziś zgłaszać drugie pary i w ten sposób oprócz jacekpulo i telkosr drugie pary wystawiaja organizatorzy zatem pozostaje nam 1 miejsce wolne! ktoś jeszcze chętny? może na drugą parę? Uśmiech
Karlo71.Witam.Skoro jest to 1 miejsce wolne,a nie ma chętnych,to może Jacek21 załape się do turnieju,jako ostatni.Z góry dzięki.Pozdro
Jeśli można dwie pary to mnie zapisz JackUśmiech chyba że się zgłosi chętny który nie jest zapisany
Primavera Toruń 4.1
karlo juz tlumaczylem Ci, sorry 3 liga za wysoka na ten turniej, przykro mi,
piotrowskp jest ostatni jako primavera toruń II
zatem lista jest zamknieta wieczorem wrzuce rozlosowane grupy
Ok,dzięki.Sory ,nie przeczytałem poprzedniego maila,w którym tłumaczyłeś,co i jak.
Pozdro i powodzenia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12