Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Trenerzy w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dlaczego jest tak, że nie każdy trener w szkółce jest dostępny? Czy wśród ofert nie powinno być każdego "rodzaju nawierzchni" oraz "doświadczenia" trenera a o zatrudnieniu decydujemy sami? Jeśli kogoś stać to niech ma możliwość zatrudniania najlepszych.
są wszyscy, jeśli nie ma tego którego szukasz to wyjdź ze szkółki i wejdź ponownie i sprawdź czy się pojawił.

Pozdrawiam
Więc być może to u mnie błąd tylko bo ile razy bym nie wszedł w szkółkę to nie ma pełnej opcji do wyboru.
określ jakiego trenera szukasz i powtarzaj tą czynność aż się pojawi i go zatrudnij, ja tak robiłem i robię.
Jeszcze jedno pytanie dotyczące trenera w szkółce. Powiedzmy, że bierzemy pod lupę trenera byłego żużlowca grząski. Mamy do wyboru: Polaka, Duńczyka, Szweda i Anglika. Czy każdy z nich trenuje tak samo juniorów ? Czy tylko daje skrócenie czasu do skoku umiejętności o 4 dni w stosunku do stanu bez trenera. Czyli każdy z trenerów jednego rodzaju trenuje w ten sam sposób ? Nie ma pomiędzy nimi żadnego rozróżnienia ?
Oczywiście że nie ma znaczenia z jakiego kraju zatrudniamy trenera. Każdy z nich tak samo trenuje juniorów w szkółce.

Turbina

Mam pytanie buduję szkółkę na poziomie 4 dopiero . Czy mam dalej inwestować w budowę szkółki celem przyjścia wtedy lepszych juniorów bo chcę na poziom 10 wybudować.
Tak inwestycje w szkółkę dają ci większe szanse na przyjście lepszych juniorów i większą liczbę.

MarekAureliusz

Poziom szkółki nie ma nic do tego jacy juniorzy do niej trafiają. W pomocy jest tabelka z wiekiem i talentem i tym, jaka średnia im odpowiada. Wyższy poziom szkółki to większa szansa że junior się pojawi, więcej juniorów może być w szkółce, więcej trenerów, i co najważniejsze, mniej dni potrzebnych do skoku u juniora.

Turbina

aha . no ale jak bede mial na wiecej rozbudowaną szkółke to lepsi bedą zawodnicy przychodzili Duży uśmiech mam taką nadzieje Duży uśmiech
nie będzie tak poniewaz to jacy zawodnicy przychodza do szkolki nie zalezy od poziomu szkolki
zawodnicy do każdego poziomu będą przychodzić tacy sami, masz to w pomocy wyraźnie napisane ponadto 2 osoby Ci już napisały żeby potwierdzić więc nie snuj swoich teorii Uśmiech

polecam ciekawy artykuł na ten temat http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-5

Turbina

Ok dzięki
ZAMYKAM