Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Drużyna rezerw.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Asteck666

A ja myślę że nie ma co tworzyć nowych lig typu A czy B, bo zaraz się z tego zrobią całkiem osobne rozgrywki. Myslę ze nawet drużyny z Eligi nie będą hodowały drugiego mega składu, bo im sie nie opłaci finansowo. Koksy juz jeżdzą w pierwszych skladach, a nowa szkółka jest równa dla wszystkich.
Ja jestem w 2 lidze i myśle ze moja "drużyna rezerw" nie dałaby rady przedostać się wyżej niż do 5 ligi.

Jeśli chodzi o skład, to nasunął mi się taki pomysł:
Wybieramy 5 podstawowych zawodników, którzy są w pierwszym zespole i oni nie mają prawa jechać w drużynie rezerw. I tyle.
Bo rzeczywiście zaczęłyby sie wałki typu: jadę ligę ze słabą drużyną lub z botem, to pojadę juniorami a w drużynie rezerw pierwszy skład.

Ale najważniejsze jest pytanie do Stefika:
Czy taka opcja jest w ogóle fizycznie do zrealizowania?
A mogl by ktoś mi ten pomysl złączyc w jedna specyfikacje od A-Z i wyslac na maila ? ;>

Asteck666

Kto ma zdolności do niechaotycznego wypunktowania? Duży uśmiech
Ja mogę na skrobać coś "niechaotycznego" Duży uśmiech
to tutaj też to prześlijcie tak jak ma to wyglądać ;p
chetnie sie temu pozbieranemu "czemus" przygladne ;d
No przydałoby się wiedzieć jaki projekt wpłynie bo rozwiązań padło tutaj wiele.
Podsumowując:

Asteck:
Główny cel propozycji:
Możliwość utworzenia drugiej drużyny tzw. Drużyna Rezerw. Ma to wypełnić luki (boty) w 6 lidze
Wymogi:
- Min. 14 zawodników
- Jeżeli zawodnik A jedzie w składzie rezerw nie może jeździć w pierwszym składzie
- Liga Rezerw odbywała by się w soboty (jednak, że ten punkt zaprzecza punktowi powyższemu czyli nie będzie mógł w takim wypadku wypełnić miejsc botów 6 ligach)

Inni:
- Drużyny Rezerw tworzą osobne rozgrywki
- Żeby założyć drużynę rezerw, trzeba być minimum w 5 lidze i posiadać minimum 14 zawodników
- W drużynie rezerw mogą być wyłącznie juniorzy do lat 21
- Zyski z meczy drużyn rezerw były by nie wiele większe od zysków z meczy sparingowych
- Żeby dość sprawiedliwie usytuować drużyny rezerw w lidze można by zrobić eliminacje tych, że składów, które wyłonią najlepszych i według wyniku eliminacji zostaną rozstawione drużyny rezerw


To są myślę, najważniejsze sprawy poruszone w tym temacie Oczko
Mam nadzieję, że pomogłem
Stefik wysłać to też tobie na maila czy tu wystarczy? Uśmiech

_________

Wiem, że jest dużo powtórek itp ale chyba nie ma nic w tym złego Język Starałem się pisać jak najbardziej zrozumiale, a trudno jest chyba znaleźć synonim do "drużyna rezerw" ;P

Asteck666

(2013-11-05, 21:22:25)Mr. Zuma napisał(a): [ -> ]Podsumowując:

Asteck:
Główny cel propozycji:
Możliwość utworzenia drugiej drużyny tzw. Drużyna Rezerw. Ma to wypełnić luki (boty) w 6 lidze
Wymogi:
- Min. 14 zawodników
- Jeżeli zawodnik A jedzie w składzie rezerw nie może jeździć w pierwszym składzie
- Liga Rezerw odbywała by się w soboty (jednak, że ten punkt zaprzecza punktowi powyższemu czyli nie będzie mógł w takim wypadku wypełnić miejsc botów 6 ligach)

Asteck:
- Min. 14 zawodników
- wytypowanie podstawowych 5 zawodników do pierwszej drużyny, którzy to nie mogliby startować w drużynie rezerw, a pozostali rotacyjnie - jeżeli zawodnik A pojedzie w pierwszej drużynie, to nie ma możliwości wystawienia go do drużyny rezerw w tej samej kolejce
(wyznaczenie podstawowej 5tki mogłoby sie odbywać z automatu na początku sezonu, tak jak są wyznaczeni zawodnicy do IMSW)
- drużyna rezerw jedzie w niedzielę, w oficjalnej lidze startując od najniższej

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takie były moje Język Osobna liga rezerw mija się z celem propozycji, bo stworzyłby się dodatkowe rozgrywki Język
Razem z Henrikiem stwierdziliśmy że pomysł odrzucamy.

Asteck666

I po ptakach...
...a szkoda, pomysł nie był zły, tylko musiał zostać 'otulony' porządnym regulaminemSmutny
Marek proponuję pomysł kontynuować w jakimś gronie i obwarować go regulaminem, być może wtedy znajdzie uznanie adminów. Podrzucę pomysł do Umysłów Twórczych, którzy próbują tworzyć nowe funkcjonalności w grze.
Jak najbardziej dobry pomysł, może się uda Uśmiech

Vinyll

Szkoda , że odrzucone bo pomysł bardzo fajny.
Stron: 1 2 3 4