Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Drużyna rezerw.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Asteck666

i w jak mało której propozycji wszyscy byli zgodni...
Mi się wydaję że decydenci boją się że II drużyny dobrych ekip zbyt wysoko by awansowały i były by narzekania 4 i 5 ligowców.
A tak fajnie by nas to odróżniało od konkurencji na którą wszyscy coraz bardziej narzekają.

a propo Stefik, Heniu jakie macie argumenty by odrzucić tą propozycję? Chcieli byśmy się dowiedzieć a może my byśmy mieli lepsze kontrargumenty Uśmiech

Vinyll

To co pisze Kamykov to racja , ale można by zrobić obostrzenie , że te drużyny mają np. - 6pkt i nie mogą awansować wyżej jak np. do 4 ligii . Wszystko kwestia ustalenia - jak dla mnie był bym zadowolony gdyby moje rezerwy mogły z kimś rywalizować , awansować w ogóle nie muszę żeby nie zabierać graczom miejsca.
Propozycja ta jest sprawą drugorzędną. Może kiedyś do niej wrócimy, jak uporam sie z wszystkimi innymi sprawami i gra będzie wymagał mniejszego nakładu czasu. Wtedy w czasie wolnym może cos z tym pomyśle. Nic nie obiecuje.
Kiedyś - może...
Teraz - NIE
zamykam
Stron: 1 2 3 4