Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: E-liga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dobra ktoś musi zacząć, więc niech padnie na mnie Duży uśmiech
Sezon numer 11 uważam za otwarty Język
To jakie plany na najbliższy sezon macie ??

Ja miałem ochotę powalczyć o medale, ale taki jeden napaleniec Oczko z 1 ligi mi się napalił na Wosia więc plany o medalach trzeba odłożyć na daleką przyszłość i walczyć chociaż o miejsce powyżej 7, bo trafienie w barażach na któregoś koksa z 1.2 może okazać się brzemienne w skutkach Duży uśmiech
A ja będę walczył o ....
ups to nie ta liga już Smutny
HEH. Napaleniec powiadasz? Ja też chce powalczyć, ale o elige, więc walka była uzasadniona o wosiaUśmiech A Ty hyziek z takim sakładem napewno barażu nie zahaczysz, nie bądź taki skromny.
Nie jestem skromny, tylko znam możliwości pozostałych członków elity Uśmiech
U was, jest podobnie jak w 1.2, no prócz speeda i squalla, to wy wszyscy macie szanse na walke o wysoką lokatę...

Chciałbym pojechać z kimś z ekstraligi i zobaczyc ile mi jeszcze ewentualnie by brakowało. Musiałbym wymienic Jarzębskiego na kogoś lepszego..
Ja chce powalczyć o pierwsza 4 ale będzie to cholernie trudne po sprzedaniu Adamczyka jak się uda fajnie jak nie tragedii też nie będzie Uśmiech
liczę że za 2-3 sezony będę jeździł samymi wychowankami (ale czad Duży uśmiech)

może za typuje dzisiejsze mecze totalnie w ciemno przez nowy silnik

Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Promień Żary 50:40
11:00 Polonia Osielsko vs Sparta Wrocław 48:42
11:00 KS Czorty Myślibórz vs Polonia Ostrów Wlkp 51:39
10:00 Unia Tarnów I vs POWER Gniezno 52:38
19:00 Victory Leszno vs GRYFY Bydgoszcz 60:30
Witam Oczko
ja się cieszę z awansu ale dobrze wiem, gdzie jest puki co moje miejsce Język
celem na ten sezon jest zdobycie kilku punktów żeby wstydu nie było Oczko
50:40 ze Squalem Duży uśmiech
Jakbym miał skład sprzed sezonu to nie wiem czy 40pkt bym wyciągnął Oczko

Ja w tym sezonie nie liczę w zasadzie na nic bo nie mam jak zdobyć choćby 1pkt :p

Sezon przewiduje tak iż o złoto powalczą jak co roku Speed ze Squalem, za to o brąz zdecydowanie Hyziu Sothis, mogą namieszać Czorty i Kukuczka Oczko

Jakbym wiedział ze na nowym silniku tak się wszystko pozmienia....
Woś wczoraj 3, Badeni też skończył chyba na 10, wolakiewicz dzisiaj szalal u Hyzia... Ehh... :p
nawet nie obczaiłem że skład wyprzedałeś Język
Łohoho poczatek sezonu i już wiecej postów niż w całym porzednim hehe Język Coś się to forum ogólnie rozchulało ostatnio Duży uśmiech

Co do Nas Ekstraligowców, to witam nowe 'twarze' w naszym gronie, mattiego i Eureke. Ciekaw jestem co mogą pokazać. Po 1 meczu Eureka może nie pojechał najlepiej, ale wg mnie to "przyszłosciowa" drużyna, jak ja kiedyś hehe Duży uśmiech I moze jeszcze za pare sezonów sporo namieszać Uśmiech
Ja osobiście chciałbym zdobyć mistrza 3 raz z rzędu (być moze już ostatni), ale zobaczymy jak zawsze jak potocza się nasze El Classico ze Squalem Język Mam nadzieje też że kolejny sezon nie zawale w Pucharze w któreś rundzie i dojde do finału.
Co do typowan na koniec sezonów, moze troche za wcześnie, ale ja to mniej więcej widze tak jak wszyscy Język Czyli Ja i Squall walka o majstra, o 3 miejsce myślę że Hyziu, ale z nim walke stoczyć mogą Kukuczka, sothis i przemofan, choc oni mają 3 zawodników dobrze jeżdzących, więc najlepszy bedzie ten kto będzie miał lepszych juniorów Język Raczej beniaminkowie z Heniem powalczą o baraze no a niestety ukppku po wyprzedażach na koncu :/
To tyle na początek, ciekawy moze być ten sezon po zmianie silnika Duży uśmiech
Powodzenia !

Kukuczka

Powitac nowych jak i juz doswiadczonych eligowców Uśmiech

To moze i ja swoje 3 grosze dodam od siebie heheh
O majstra to wiadomo faworytów mamy tylko 2 Speeda i Squalla jak z reszta wszyscy zgodnie typują później wydaje sie juz byc znacznie ciekawiej kilka zespolów dysponujacych zbliżoną siłą i tak naprawde trudno wytypowac koncową kolejnosc tym bardziej na nowym silniku gdzie te mecze zapowiadaja sie jeszcze bardziej ciekawie i wyrównanie co pokazala nam juz 1 kolejka.
Co do spadkowicza to juz niestety nam sie jeden wyklarował sprzedajac swoich liderów Ukppku nie ma wiec szans na nawiazanie walki i zapewnne po oddaje nam łatwe punkty Uśmiech
Co do drugiego miejsca spadkowego mysle ze powalcza miedzy soba beniaminkowie bo jednak w Elicie bardzo trudno o punkty ale tak naprawdę trudno wyczuć kto i jak pojedzie na nowym silniku bo jednak do kilku istotnych zmian doszlo.
Wszystkim zycze powodzonka ,samych zacietych meczy i skoków +3 Uśmiech
Pierwsza kolejka jak dla mnie była zadziwiająco łatwa. Jeszcze niespełna miesiąc temu jechałem z Unią mecz sparingowy w ramach SWLigi i wygrałem na jego torze minimalnie, a tuta wczoraj taka niespodzianka. Jednak nie popadam w hurraoptymizm wszystko zweryfikuje najbliższy tydzień góra dwa jak u wszystkich już zawodnicy podobijają skoki po obozach. Dla mnie najważniejszą wydaje się już druga kolejka i mam nadzieję mecz na szczycie z Drzewcami. Rozstrzygnięcia tego spotkania na pewno powiedzą sporo więcej na jakim poziomie jestem niż mecz pierwszej kolejki. Zatem oczekuję z niecierpliwością Uśmiech
No Hyziu jakby nie patrzeć, to troche sie wzmocniłes od tamtego czasu Język No ale 2 remisy w 1 kolejce widać o srodek bedzie walka emocjonujaca Język
No w sumie to wymieniłem starego Świątka na 4 lata młodszego Wołąkiewicza, skilowo Świątek w momencie zakupu był ciut lepszy nawet Duży uśmiech Gdybym cały czas miał ich obu no to wówczas byłoby wzmocnienie Duży uśmiech
Hyziu, Twoim największym wzmocnieniem jest teraz new silnik! Uśmiech
Także ten sezon może być arcyciekawy w Waszym wykonaniu Uśmiech
Stron: 1 2 3 4