Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: pensje zawodników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Uważam że pensje zawodników powinny być ustalane nie ze względu na talent a ilość przywiezionych pkt w meczach. Oraz pensje powinny być uzależnione od ligi w której jeździ zawodnik gdyż aktualnie w 6 lidze zawodnik otrzymuje od sponsora 64tys co musi w większości przeznaczać na pensje dla przydzielonych mu zawodników. Uśmiech
stawka za punkt to imo dobry pomysl
I od czego miałaby być zależna ta stawka za pkt? Jeżeli już to według mnie od średniej skilli zawodnika.
Ryczałt jest lepszy. Mecz z botem byłby tragicznie drogi a także w meczu o nic by niektórzy wystawiali sklad na słabych motorkach i najlepsze drużyny mogłyby być po sezonie niewypłacalni
Dokładnie tak jak Kamykov napisał. Drużyny w 4, 5 i 6 lig, gdzie są boty to drużyny aktywne bankrutowały by po sezonie. Przykład: choćby ja: Jeżdżę w czwartej lidze i wszystkie dotychczasowe mecze wygrałem do 15...
Od punktów nie ale od średniej skilli zawodnika mogłoby być Uśmiech
(2011-08-29, 19:27:20)matti_1 napisał(a): [ -> ]Od punktów nie ale od średniej skilli zawodnika mogłoby być Uśmiech

O i takie coś byłoby odpowiednie Duży uśmiech jestem za. Przynajmniej zawodnik który nic nie jeździ nie bedzie dostawał dużych pieniędzy za samo to ze ma 5 talentu.
ja bym nic nie zmieniał, obecny system wynagrodzeń jest dobry
(2011-08-29, 20:10:58)damianj002 napisał(a): [ -> ]ja bym nic nie zmieniał, obecny system wynagrodzeń jest dobry

a czy wiesz że 17 letni zawodnik zarabia o 2tyś więcej niż zawodnik 22 letniJęzyk
Obecny system przeciez uwzględnia skille:

$suma= $sila+$technika+$prowadzenie+$start+$kondycja;

$pensja = (((50000+$suma)/$wiek)*($talent/2));
Jest sprawiedliwie teraz, ja bym nic nie zmieniał
(2011-08-29, 20:10:58)damianj002 napisał(a): [ -> ]ja bym nic nie zmieniał, obecny system wynagrodzeń jest dobry

No nie bardzo chyba, że dla tych co są w wyższych ligach... Ja od sponsora dostaje 64 tys tygodniowo. Na Pensje zawodników których automatycznie dostałem rejestrując się do gry wydaje tygodniowo 58 tys + 10 tys na stadion.. więc wychodzę co tydzień na minus... Czy to jest sprawiedliwe?
jestem za tym aby zostało tak jak jest
Obecnie jest dobrze
Wolski w wyższych ligach też się sporo płaci za pensje I co sezon ona wzrasta Bo trzeba kontrakty przedłużać A kokosów się nie zarabia jak niektórym się wydaje
no Prosper ale co lige sponsoring wzrasta o 20tys ja w 4lidze za 14zawodników płacę około 60-70tys czyli wychodzę na swoje a Wolski z jego sponsoringiem nie ma szans wyjść na prostą . A do tego należy uwzględnić tempo rozwoju gry i w tedy wyjdzie nam że za jakiś czas powstanie 7liga a tam sponsoring będzie wynosił 44tys czyli gracza nie będzie stać na utrzymanie zawodników przydzielonych mu losowo Uśmiech
Stron: 1 2 3