2014-04-10, 19:15:02
2014-04-10, 19:41:40
LEWY GRUDZIĄDZ
1. Jonasz Kłos
2. Ildefons Grzesiński
1. Jonasz Kłos
2. Ildefons Grzesiński
2014-04-10, 21:40:40
Falubazzz
1.Euzebiusz Górski
2.Teodozjusz Domański
1.Euzebiusz Górski
2.Teodozjusz Domański
2014-04-11, 17:07:53
To w razie co ja też zgłoszę 2 parę a co
______________________________________________________________________________________
Nawet się nie zapisałeś a już pary podajesz? co więcej nie ma takiej drużyny jak "LEWY GRUDZIĄDZ" więc jak chcesz startować podaj NICK i NAZWĘ DRUŻYNY tak jak jest to w regulaminie!
to samo, nie zgłosiłeś się a podajesz pary, kim Ty jesteś bo też nie wiem, co prawda drużyna Falubazzz istnieje ale nie wiem czy to o Ciebie chodzi, proszę o potwierdzenie
_________________________________________________________________________________________
A teraz jeszcze jedno ogłoszenie
UROCZYŚCIE OŚWIADCZAM I PRZYSIĘGAM ŻE OD TEJ CHWILI NIE ZAPISZĘ DO TURNIEJU NIKOGO KTO NIE PODA ZGŁOSZENIA W NAKAZANY SPOSÓB -
NICK + NAZWA DRUŻYNY
JAK CHCECIE SIĘ BAWIĆ Z NAMI SPEŁNIAJCIE WYMAGANIA, JA NIE MAM ZAMIARU MARNOWAĆ CZASU NA SZUKANIE CZY KTOŚ JEST KOWALSKI1 CZY KOWALSKI2 A MOŻE KOWALSKI111111
______________________________________________________________________________________
(2014-04-10, 19:41:40)lewy82 napisał(a): [ -> ]LEWY GRUDZIĄDZ
1. Jonasz Kłos
2. Ildefons Grzesiński
Nawet się nie zapisałeś a już pary podajesz? co więcej nie ma takiej drużyny jak "LEWY GRUDZIĄDZ" więc jak chcesz startować podaj NICK i NAZWĘ DRUŻYNY tak jak jest to w regulaminie!
(2014-04-10, 21:40:40)stopek napisał(a): [ -> ]Falubazzz
1.Euzebiusz Górski
2.Teodozjusz Domański
to samo, nie zgłosiłeś się a podajesz pary, kim Ty jesteś bo też nie wiem, co prawda drużyna Falubazzz istnieje ale nie wiem czy to o Ciebie chodzi, proszę o potwierdzenie
_________________________________________________________________________________________
A teraz jeszcze jedno ogłoszenie
UROCZYŚCIE OŚWIADCZAM I PRZYSIĘGAM ŻE OD TEJ CHWILI NIE ZAPISZĘ DO TURNIEJU NIKOGO KTO NIE PODA ZGŁOSZENIA W NAKAZANY SPOSÓB -
NICK + NAZWA DRUŻYNY
JAK CHCECIE SIĘ BAWIĆ Z NAMI SPEŁNIAJCIE WYMAGANIA, JA NIE MAM ZAMIARU MARNOWAĆ CZASU NA SZUKANIE CZY KTOŚ JEST KOWALSKI1 CZY KOWALSKI2 A MOŻE KOWALSKI111111
Andy
2014-04-12, 20:03:51
Andy1003
KS Falubaz ZGA
I Para
1. IvanIvanov Yadrov
2. Łukasz Kruszyński
II Para
1.Ferdynad Pudo
2.Alfons Bzdzikot
KS Falubaz ZGA
I Para
1. IvanIvanov Yadrov
2. Łukasz Kruszyński
II Para
1.Ferdynad Pudo
2.Alfons Bzdzikot
2014-04-13, 10:11:03
JAk ze startem ?
Jedziemy cz jeszcze nie ?
Jedziemy cz jeszcze nie ?
2014-04-13, 21:52:33
(2014-04-13, 10:11:03)pj007 napisał(a): [ -> ]JAk ze startem ?
Jedziemy cz jeszcze nie ?
no przecież wisi zielono na czarnym - start 26 kwietnia
2014-04-14, 15:35:16
KugelSpeed
I Para
Klaudiusz Rembas
Dacjan Koślak
II Para
Herbert Reiski
Zachary Felton
I Para
Klaudiusz Rembas
Dacjan Koślak
II Para
Herbert Reiski
Zachary Felton
2014-04-14, 16:23:55
(2014-04-13, 21:52:33)Jack21 napisał(a): [ -> ](2014-04-13, 10:11:03)pj007 napisał(a): [ -> ]JAk ze startem ?
Jedziemy cz jeszcze nie ?
no przecież wisi zielono na czarnym - start 26 kwietnia
No "przecież" co chwilę nie sprawdzam strony tytułowej czy jakieś zmiany zaszły na niej. Pierwotnie do 9 było zgłaszanie, teraz jest do 19 tego.
Moje para:
Narcyz Jasek
Zdzisław Osina
2014-04-14, 19:08:07
Ogry Zielona Góra
lukas
1. Sergiusz Samsonow
2. Abel Graś
rez. Marcin Paryas
lukas
1. Sergiusz Samsonow
2. Abel Graś
rez. Marcin Paryas
2014-04-14, 20:41:57
Karramba
para 1
Woźniak
Bajerski
para 2
Ginglas
Świderski
para 1
Woźniak
Bajerski
para 2
Ginglas
Świderski
MarekAureliusz
2014-04-16, 12:58:19
Lista zgłoszeń została zamknięta. Pierwszych 12 managerów którzy zgłosili drugie pary dopełniają listę do 32 miejsc.
Prosimy zgłaszać pary, które mają wystartować w zawodach. W najbliższym czasie zostaną rozlosowane grupy.
Prosimy zgłaszać pary, które mają wystartować w zawodach. W najbliższym czasie zostaną rozlosowane grupy.
MarekAureliusz
2014-04-16, 22:52:14
Wyniki losowania:
Grupa A:
18. LEWY GRUDZIĄDZ ???????brak drużyny?????????
10. Karramba (wandall)
23. WKS Unia Wojnowice II
29. Banda Jonaków Zielona Góra II
24. KugelSpeed II
15. KS Adriana Toruń (adja)
26. Karramba II
12. Tatra Toronto (ptaszek74)
Grupa B:
9. RehaMed Złotów (Zyga87)
6. Team Franko (ffrraanneekk1980)
5. Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
16. Sparta Płowęż (Caradriel)
32. K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo) II
27. Werewolves Staszów II
13. Towers Wrocław (gregory7372)
20. KS Falubaz ZGA (Andy1003)
Grupa C:
11. Werewolves Staszów (jacekpulo)
22. Orliki Fordon II
21. Bicycle II
3. Czarni Inowrocław (Jack21)
17. K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo)
2. Orliki Fordon Vinyll)
7. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew)
31. Sparta Płowęż II
Grupa D:
14. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
1. Bicycle (telkosr)
8. WKS Unia Wojnowice (ggregory93)
25. RehaMed Złotów II
30. KS Adriana Toruń II
28. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra II
19. Falubazzz (stopek) - oczekuję na potwierdzenie!
4. KugelSpeed (kugel99)
Grupa A:
18. LEWY GRUDZIĄDZ ???????brak drużyny?????????
10. Karramba (wandall)
23. WKS Unia Wojnowice II
29. Banda Jonaków Zielona Góra II
24. KugelSpeed II
15. KS Adriana Toruń (adja)
26. Karramba II
12. Tatra Toronto (ptaszek74)
Grupa B:
9. RehaMed Złotów (Zyga87)
6. Team Franko (ffrraanneekk1980)
5. Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
16. Sparta Płowęż (Caradriel)
32. K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo) II
27. Werewolves Staszów II
13. Towers Wrocław (gregory7372)
20. KS Falubaz ZGA (Andy1003)
Grupa C:
11. Werewolves Staszów (jacekpulo)
22. Orliki Fordon II
21. Bicycle II
3. Czarni Inowrocław (Jack21)
17. K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo)
2. Orliki Fordon Vinyll)
7. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew)
31. Sparta Płowęż II
Grupa D:
14. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
1. Bicycle (telkosr)
8. WKS Unia Wojnowice (ggregory93)
25. RehaMed Złotów II
30. KS Adriana Toruń II
28. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra II
19. Falubazzz (stopek) - oczekuję na potwierdzenie!
4. KugelSpeed (kugel99)
MarekAureliusz
2014-04-17, 10:20:43
Organizatorzy poszczególnych kolejek:
Grupa A:
26.04 Banda Jonaków Zielona Góra II
3.05 KugelSpeed II
10.05 Karramba (wandall)
17.05 Tatra Toronto (ptaszek74)
Grupa B:
26.04 Team Franko (ffrraanneekk1980)
3.05 K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo) II
10.05 Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
17.05 RehaMed Złotów (Zyga87)
Grupa C:
26.04 Orliki Fordon Vinyll)
3.05 Czarni Inowrocław (Jack21)
10.05 K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo)
17.05 Werewolves Staszów (jacekpulo)
Grupa D:
26.04 KugelSpeed (kugel99)
3.05 Bicycle (telkosr)
10.05 WKS Unia Wojnowice (ggregory93)
17.05 KS Adriana Toruń II
Proszę o zakładanie zawodów pod nazwą PM3L (nr kolejki), (nr grupy) i podawanie linków na forum.
Grupa A:
26.04 Banda Jonaków Zielona Góra II
3.05 KugelSpeed II
10.05 Karramba (wandall)
17.05 Tatra Toronto (ptaszek74)
Grupa B:
26.04 Team Franko (ffrraanneekk1980)
3.05 K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo) II
10.05 Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
17.05 RehaMed Złotów (Zyga87)
Grupa C:
26.04 Orliki Fordon Vinyll)
3.05 Czarni Inowrocław (Jack21)
10.05 K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo)
17.05 Werewolves Staszów (jacekpulo)
Grupa D:
26.04 KugelSpeed (kugel99)
3.05 Bicycle (telkosr)
10.05 WKS Unia Wojnowice (ggregory93)
17.05 KS Adriana Toruń II
Proszę o zakładanie zawodów pod nazwą PM3L (nr kolejki), (nr grupy) i podawanie linków na forum.
MarekAureliusz
2014-04-17, 12:12:35