Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 3 Ligi ed.3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wszystko aktualne i jasne, zapraszamy na ostatnie 4 kolejki finałowe, niech wygra najlepszy

adja

adja

zgłaszam zmianę z powodu sprzedaży zawodnika za Jonatan Rek pojedzie Paweł Pigdanowicz
szkoda tylko że w ciągu całego turnieju nie przypadł mi żaden mecz organizowany u mnie,wydaje mi się że trzeba zwracać na takie rzeczy uwagę Oczko
(2014-06-22, 17:32:38)zzbigniew napisał(a): [ -> ]szkoda tylko że w ciągu całego turnieju nie przypadł mi żaden mecz organizowany u mnie,wydaje mi się że trzeba zwracać na takie rzeczy uwagę Oczko

Dzięki za uwagę na pewno weźmiemy to do siebie. Ale z tym organizatorstwem jest mega ciężko nie każdy niestety ogarnia, dlatego czasem wolimy 3 raz postawić na tą samą osobę, bo jest pewna i wiemy że to zrobi, niż na nowych od których nic nie wiemy a nikt nie chce żeby były jakieś problemy, przesunięcia, zmiany terminów czy organizatorów. Oczywiście większość kolejek i tak jest losowana więc może po prostu szczęścia nie miałeś Uśmiech

MarekAureliusz

Tatra Toronto
Skład na 3 Rundę
Teofil Cembrowski - Bernard Załuski
Tatra Toronto
Skład na 4 rundę
Bernard Załuski - Sylwek Owsięga
AKTUALNE, ZAPKI POSZŁY Uśmiech OSTATNIA RUNDA NIBY WSZYSTKO JASNE CHOĆ NIE DO KOŃCA Duży uśmiech NIE ODPUSZCZAJCIE, GAZ DO KOŃCA Duży uśmiech
TABELA AKTUALNA, Stefik poinformowany także Vipy powinny być niebawem, podsumowanie i pełną tabele zamieszczę jutro
Zgodnie ze staropolskim zwyczajem wypada coś napisać. Pierwszy raz ten turniej był trochę inny niż ostatnie, wszystko to za sprawą małej rewolucji. telkosr, Marek79, MarekAureliusz i moja skromna osoba ruszyliśmy do Was z nową inicjatywą turniejową. Od tego sezonu cyklicznie będą organizowane zawody Parowe oraz drużynowe dla lig 3,4 oraz 5. Z tego miejsca rozpocznę podziękowania i jeśli pozwolicie to zacznę od tych dla współorganizatorów. Im należą się jak mało komu i myślę że gdyby nie oni ciężko byłoby to wszystko rozpocząć i doprowadzić do końca. Ten sezon był przeprawą bojową, może nie wszystko było na czas i było trochę małych problemów ale koniec końców myślę że wyszło bardzo przyzwoicie a następne sezony będą jeszcze lepsze, to gwarantuje! Uśmiech Jeszcze jedne podziękowania nie mniej ważne należą się Wam wszystkim, wszystkim tym którzy wzięliście udział w tym lub innych naszych turniejach, że poświęciliście swój czas, że chcieliście dodatkowo coś zrobić, że uwierzyliście że takie turnieje są czymś innym, fajnym i że my możemy Wam to zagwarantować, bardzo serdecznie dziękujemy!!
Jeszcze jedno zdanie odnośnie rezultatów tego turnieju. Na początku wiele się działo, było ciekawie dużo chętnych walczyło o awans było nawet ciasno jednakże im było bliżej tym zaczęła wyłaniać się grupka osób która wyraźnie odstawały od reszty a ich zdominowała adja której po dwie pary zajęły 1 i 2 miejsce - klasa i pogrom Uśmiech No w zasadzie to tyle do pełni szczęścia brak Wam tylko tabeli, a więc:

1. KS Adriana Toruń (adja)
2. KS Adriana Toruń II (adja)
2. Karramba (wandall)
4. Sparta Płowęż (Caradriel)
5. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra
6. Bicycle (telkosr)
7. Tatra Toronto (ptaszek74)
8. KugelSpeed (kugel99)
9. Team Franko (ffrraanneekk1980)
10. Orliki Fordon (Vinyll)
11. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra II (zzbigniew)
12. KugelSpeed II (kugel99)
13. Czarni Inowrocław (Jack21)
14. Towers Wrocław (gregory7372)
15. Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
16. Bicycle II (telkosr)
17. KS Falubaz ZGA (Andy1003)
18. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
19. K.S. Zebrzydowice Rybnik (redondo)
20. Ogry Zielona Góra (lukas)
21. K.S. Zebrzydowice Rybnik II (redondo)
22. Sparta Płowęż II (Caradriel)
23. Falubazzz (stopek)
24. Karramba II (wandall)
25. Orliki Fordon II (Vinyll)
26. Werewolves Staszów II (jacekpulo)
27. WKS Unia Wojnowice (ggregory93)
28. Banda Jonaków Zielona Góra II (pj007)
29. Werewolves Staszów (jacekpulo)
30. RehaMed Złotów II (Zyga87)
31. RehaMed Złotów (Zyga87)
32. WKS Unia Wojnowice II (ggregory93)
Po zabawie, zamykam Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9