Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowa rozpiska meczowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Może pora pomyśleć nad zmianą sposobu rozgrywania meczów i wzorem polskiej ligi wprowadzić rozpiskę obowiązującą od pewnego czasu w Ekstralidze i ligach niższych. Tj. wprowadzenie przymusu korzystania z 2 juniorów. Uatrakcyjni jeszcze to spotkania a do tego urealni rozrywkę.
Z tego co pamietam temat byl.juz poruszany i.jakos nie przeszedl. Warto teraz nad tym pomyslec
Było to już proponowane a także to, żeby bieg juniorski był wyścigiem drugim a nie pierwszym, przeszło bez echa ;/
Nie mniej jednak pomysł spoko i warto pomyśleć o wprowadzeniu
Fajnie by było, gdyby udało się wprowadzić aktualne zasady ligowe, jednak skoro temat wcześniej przepadł niezauważony, wątpię że teraz, kiedy mam wrażenie że Stefik przestaje się interesować grą, ktoś się nad tym pochyli
Temat był ale bodajże ostatnio stanęło na tym że Stefik nie będzie co chwile zmieniał formy rozgrywek Język
choć jak dla mnie to warto byłoby to zmienić, taki kolejny powiew świeżości w grze Uśmiech
tylko to troche roboty jest zapewne i trzeba byloby to przetestować tym razem na troche wieksza skale jak ostatnio bo widac co sie dzieje. Moze od nowego sezonu taka zmiana i jakies dluzsze testy. Warto przycisnac Stefika
Dokładnie, jeśli gra ma być konkurencyjna to jak najbardziej taka zmiana jest potrzebna.

Do tego jest jeden wielki plusUśmiech, zespoły grające samymi staruchami (w dłuższej perspektywie bardzo nieopłacalne) stracą dodatkowy atut 1 zawodnika Duży uśmiech.

aturski

A ja proponuje rozpatrzyć opcję możliwości wypożyczenia zawodnika do z klubu i z klubu - ktoś kto ma dobrych zawodników a nie chce ich sprzedać pewnie chętnie skorzystał z tej opcji....

Zwolen

Prawda jest taka, ze zmiany sa potrzebne i tyle. Wypozycznia, czy inne, tak samo z 2 juniorami, gra bylaby coraz lepsza, a nie jak teraz gdzie graczy jak widac - ubywa.
Można zebrać jakieś sparingu z jednego dnia i np o godzinie 22 je puscic np wg nowej rozpiski. DO dyspozycji daje np 14.05 godz 22 ?
Stefik a mozna tak jak nowa wersja była testowana ? Uśmiech każdy poda w temacie mecz który ma być przeniesiony na np 14.05 na 22. Tylko proponuje żeby XP i IS się nie naliczaly Uśmiech
jestem zaOczko podobnie jak za tym, żeby wprowadzić nowe państwa, chyba, że już są, a nie zauważyłem, np: Czechy, Łotwa, Słowacja
(2014-05-10, 07:27:33)Stefik4 napisał(a): [ -> ]Można zebrać jakieś sparingu z jednego dnia i np o godzinie 22 je puscic np wg nowej rozpiski. DO dyspozycji daje np 14.05 godz 22 ?

Jak najbardziej za Uśmiech
Dzis o 22 pojedziemy z Henrikiem jeden mecz testowy w nowym układzie. Z Tym że biegiem juniorskim bedzie u nas 1 a nie 2 jak w realu. Zobaczymy jak dzis pojdzie, jesli ok to rusza zapisy na środę.
w sumie u nas to bez roznicy czy 1 czy 2 juniorski. Ale z czego to wynika, że nie będzie jak w realu ? ;d zbyt dużej ilości pracy ?
Stron: 1 2 3