Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar bez odpadania drużyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ale wróćmy do sedna sprawy, czyli OFICJALNEGO pucharu bez odpadania drużyn, bo odpadłem po drugim meczu, więc chodzi Ci chyba o turniej lig.
chodzi o oficjalny puchar wiadomo że w tym sezonie to nie ruszy a czy zyska akceptacje inna forma tego nie wiem
(2014-08-28, 06:24:23)telkosr napisał(a): [ -> ]Ustaliliśmy ze Stefikiem, że pierwsza drużyna 4 tyg. VIP, dalej 2tyg. i 3 - 1 tydzień.

No to raczej nie od poprzedniego sezonu jak napisałeś, bo wygrałem puchar i nic nie było. Jedynie co to od nowego moze.
Sory za spam ale chciałem to ustalić bo zaciekawiło mnie to ze napisałeś od poprzedniego czyli teoretycznie nagrody już powinny być Język
Za Puchar gry były ustalane ViPy? ja nic o tym nie wiem, telkosr wiesz coś więcej?
W toku rozmowy była mowa o pucharach drużynowych, stąd moje info o nagrodach Uśmiech Nie dotyczyło to oczywiście Pucharu Gry Uśmiech
A widzisz to Cie źle zrozumiałem, sory. A już miałem nadzieje ze po coś wygrywam ten Puchar :p
Stron: 1 2 3