Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 3 Ligi ed. 4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - Hans-Joachim Huckenbeck, Wiktor Jędralski
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) II - Cyryl Namirski, Onufry Kosicki

__________________________________________________________________________________________

gracze: Marek79, piotrowskp, Caradriel, ptaszek74, pedroart proszeni są o podanie par przedłużam Wam czas do jutra czyli niedzieli godz. 11
i proszę jeszcze 4 graczy o zgłoszenie drugich par będziemy mieli komplet wtedy

Vinyll

Gustaw Linberg i Eryk Świąckiewicz
Orliki Fordon
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) druga para
Andrzej Zaworonek,Ewald Kozdrał
rezerwa:Bogusław Czajkiewicz
BlackWolf (pedroart) II PARA

Ambroży Paszek, Fabian Pitner

[Obrazek: 3912.jpg]
(2014-08-17, 07:55:27)Vinyll napisał(a): [ -> ]Gustaw Linberg i Eryk Świąckiewicz
Orliki Fordon

Rozumiem że zgłaszasz drugą parę bo skład na pierwszą już wcześniej podawałeś, dobrze rozumiem?
Zawodnicy: piotrowskp, Caradriel, ptaszek74 nadal nie zgłosili swoich par i ostateczny termin mija dziś o godzinie 24 następnego nie będzie, daje go ponieważ to pierwsza kolejka i dopiero rozkręcamy się

dodatkowo brakuje nam jeszcze 2 drugich par może ktoś się zdecyduje? Uśmiech

Grupy rozlosowane, organizatorzy ustaleni, proszę potwierdzać możliwość organizacji w przeciwnym razie postaramy się o jakieś roszady w tej kwestii

wszelkie potrzebne info na 1 stronie w 1 poście, jak komuś pasuje organizatorstwo w pierwszej kolejce to już może zapraszać

POWODZENIA!
Arthur Adams - Dionizy Dudek
Ireneusz Zygart - Wasyl Ochrym
A i zapomniałem nadmienić że tegoroczny podział grup jest inny niż poprzednie, zwykle odbywało się to przez losowanie jednakże dochodziły nas głosy że nie zawsze grupy wypadają wtedy równo silne i dlatego w PM3L w tym sezonie zrobiliśmy podział grup metodą wstążki taka metoda bodajże była używana przy ustalaniu grup na Mistrzostwa w siatkówce w Polsce Uśmiech oczywiście wszystko na podstawie rankingu w grze. drużyny zostały ustalone wg rankingu i po kolei do grup wpadali od najsilniejszych do najslabszych wg reguły
A - 1, 8, 9
B - 2, 7, 10
C - 3, 6, 11
D - 4, 5, 12, 13

ITD później jeszcze zamieniłem grupę c na d i odwrotnie tak aby organizatorzy byli w grupach A i D jak to się zwyczajowo robi Uśmiech

no to tyle w kwestii wyjaśnień Uśmiech

czekam na potwierdzenie organizacji pierwszej kolejki!!!!
Grom potwierdza oba terminy jako gospodarz:

gr.B 23 sierpnia II para http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39392
gr.A 30 sierpnia I para http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39393

zaraz założę turnieje i załączę linki.
Sparta Płowęż (Caradriel)

1. Zenobiusz Badeni
2. Aureliusz Górny
Tarzan's Team Tarnów - Marek79

Salomon Cegielski, Izydor Opalanko

Jesli potrzeba to zgłaszam drugą parę - Oskar Fronczak, Zbyszek Somiak.

Pisałem parę dni temu do MarkaAureliusza że 23.08 NIE MOGĘ być organizatorem turnieju gdyż mam zajęty ten termin.
Może dałoby się mnie z kimś zamienić terminami....?
(2014-08-17, 21:23:41)Marek79 napisał(a): [ -> ]Tarzan's Team Tarnów - Marek79

Salomon Cegielski, Izydor Opalanko

Jesli potrzeba to zgłaszam drugą parę - Oskar Fronczak, Zbyszek Somiak.

Pisałem parę dni temu do MarkaAureliusza że 23.08 NIE MOGĘ być organizatorem turnieju gdyż mam zajęty ten termin.

OK druga pary przyjęta i dołożona do grupy C

Aureliusza nie ma nie mam z nim kontaktu nie znam tych ustaleń już poprawiam Uśmiech spokojnie Marku Uśmiech
3 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39414

/edit Jack21
OK dzięki Duży uśmiech

Vinyll

Na najbliższy turniej mała zmiana za Juliusza Jabłońskiego(dostał się do półfinału IMSWL) jedzie Robert Tondytko , organizator turnieju powiadomiony kogo ma zaprosić .
Pozdrawiam
Vinyll

/edit Jack21
OK zmiana przyjęte jednakże na przyszłość przypominam że zmiany są do SOBOTY! jako że to pierwsza kolejka to przymykamy oko Język
Stron: 1 2 3 4 5 6 7