Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 3 Ligi ed. 4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Jako że w grupie A Zwol-Itek (Zwolen) nie założył indy założyłem je osobiście i wysłałem Wam zapki szkoda że nikt nie zauważył byłoby szybciej Język ale mam nadzieję że zdążycie przyjąć zapki do soboty Uśmiech
Aktualizacja gotowa!!
Proszę managerów drużyn KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) II, Primavera Toruń (piotrowskp), Sokół Świdnik (kolarek) o założenie zawodów ostatniej kolejki fazy grupowej odpowiednio w grupach A, B i C
grupa C 4 kolejka:
przepraszam za błąd w nazewnictwie, to oczywiście 4 kolejka a nie 3 Niezdecydowany

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39420
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra zmiana za Czajkiewicz -Zawronek
AKTUALIZACJA GOTOWA
Tabele aktualne, punkty zliczone, nowe grupy półfinałowe rozpisane, organizatorzy przydzieleni, terminarz aktualny,

drużyny Grom (nodrep) i Tarzan's Team Tarnow (Marek79) wylosowane na organizatora pierwszej kolejki fazy półfinałowej proszę o potwierdzenie czy mają wolne terminy i są w stanie zorganizować rundę.

Ponadto proszę sprawdzić składy, (czy są aktualne) ewentualnie zrobić zmiany

Drużynom które w fazie grupowej zajęły miejsca 5-8 dziękuję za udział, dla Was to już niestety koniec rozgrywek, niedługo w poście pojawi się tabela końcowa miejsc 17-32.

Dziękuję za udział, mam nadzieję że bawiliście się dobrze i nie macie za bardzo na co narzekać Język no i juz dziś zapraszam do startów w PM3L w następnym sezonie Uśmiech

Tym którzy dalej jadą życzę powodzenia w walce o najwyższe miejsca, przypominam do finału awansują najlepsze 4 drużyny z obu półfinałów.




Tabela końcowa miejsca 17-32:

17. KS TATRA TORONTO (ptaszek74)
18. Primavera Toruń (piotrowskp)
19. GKM 1979 (wojtas_gkm)
20. Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
21. Werewolves Staszów II (jacekpulo)
22. Zwol-Itek (Zwolen)
23. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max)
24. Orliki Fordon II (Vinyll)
25. Karavan (maximus)
26. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox)
27. Solino Inowrocław II (MarekAureliusz)
28. BlackWolf II (pedroart)
29. Czarni Inowrocław II (Jack21)
30. Tarzan's Team Tarnow II (Marek79)
31. Grom II (nodrep)
32. --- BRAK DRUŻYNY ---
Zawody 1 kolejki gr.P2 założone - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40430

Zgłaszam również zmianę (Tarzan's Team Tarnów) za Salomon Cegielski pojedzie Szczepan Filipczak.
ROW II
Zgłaszam zmianę za Konrad Jarzmicki - Kacper Truszczyński
Czarni Inowrocław
zmiana za Kornel Oskaldowicz - Ziemowit Sobczuk

______________________________________________________________________________________

AKTUALIZACJA GOTOWA
Orliki Fordon (Vinyll) PROSZONY O ORGANIZACJĘ 2 KOLEJKI Uśmiech

Vinyll

Drużyny Banda Jonaków (pj007) oraz KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) proszeni są o organizację 3 kolejki! Duży uśmiech

Vinyll

Jest błąd w 2 rundzie zdobyłem też 27 pkt tak jak drużyna ROW a nie 25
Poprawione, przepraszam za błąd
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra PM 3L P1 runda3 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40713
Stron: 1 2 3 4 5 6 7