Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 4 Ligi ed. 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
stwierdzilem ze pomoge i dostałem odpowiedź na pw Uśmiech

Stef_83 (Dzikie Węże):

Florenty Muschol i Kryspian Karnyski
rez. Eryk Caliński Tytus Karabanik

Pozdro od GKM

grzechoo

KS Apator (grzechoo) - Arnold Grabski i Wojciech Ekes
walenty69 (Górnik Row Rybnik)

Walerian Koschel - Dominik Prędota
walenty69 jeszcze raz zaspamujesz mi tak temat to dostaniesz ostrzeżenie, stary ogarnij się bo już nie pierwszy raz usuwam Twoje posty w których po sto razy cytujesz pierwszy post!!!

(2014-08-17, 17:03:13)Siwy1296 napisał(a): [ -> ]stwierdzilem ze pomoge i dostałem odpowiedź na pw Uśmiech

Stef_83 (Dzikie Węże):

Florenty Muschol i Kryspian Karnyski
rez. Eryk Caliński Tytus Karabanik

Pozdro od GKM

Dzięki za pomoc, teoretycznie nie powinienem przyjąć tych zgłoszeń bo powinni to zrobić managerowie, skoro potrafili się zapisać to powinni też umieć zgłosić pary, ale zrobiłem to żeby ten turniej jakoś wyglądał bo w przeciwnym razie cienko by było.

Siwy jakbyś jeszcze mógł do tych osób napisać żeby zaglądały na forum bo tu cały turniej praktycznie się rozgrywa to byłbym wdzięczny Uśmiech moje podziękowania już złapałeś Język

OK czas na losowanie grup za chwil kilka powinno być już wszystko wiadomo Uśmiech
darunio44 (CKŻ Czarnorzeki)
| 2014-08-17 20:23:02
Rudolf Mucha, Łukasz Pocztowa
pozdrawiam
CKŻ CZARNORZEKI RUDOLF MUCHA, ŁUKASZ POCZTOWA
Falik Eustachy Chocieszewski i Narcyz Sowiecki para rezerwowa Jarek Gapa i Nikols Hibbins
Grupy i terminarz już są także rozgrywki uważam za otwarte Uśmiech

proszę potwierdzać organizatorstwo, zakładać zawody, zapraszać uczestników i wstawiać linki do zawodów!!!

POWODZENIA!!!! TRZYMAMY GAZ!!!
Rozumiem, że "czerwone" drużyny nie biorą udziału w 1 kolejce?
Podaję składy -KSF ZIELONA GÓRA-

Para 1 : Idelfons Netwienko , Maurycy Szymowski
Para 2 : . Roch Drejka , Izydor Tuzinek
(2014-08-17, 20:03:18)Mr. Zuma napisał(a): [ -> ]Rozumiem, że "czerwone" drużyny nie biorą udziału w 1 kolejce?

Tak w pierwszej nie biorą bo nie podały składów do u.... śmierci nie będę czekać Język przepraszam Was ale niestety ta pierwsza faza zawsze tak wygląda bo ludzie są niekompetentni
Kociaki - Władysław Wytrzyszczak,Henryk Olszewski
znajcie moja dobroc ludzie...


yarro81 (GKM METAL HELL)
| 2014-08-17 22:22:04
Ok to wystawiam-Wasyl Widlas i Kacper Pawlak
1 kolejka - Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39400

--------

Dzikie Węże (Stef_83) - Florenty Muschol i Kryspian Karnyski - oboje mają zajęte terminy!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9