Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 4 Ligi ed. 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
DKŻ Unia Dębica (Zuma07) proszony o organizację 2 kolejki grupy C

________________________________________________________________________________________

Tabele aktualne
(2014-08-24, 22:13:28)Jack21 napisał(a): [ -> ]DKŻ Unia Dębica (Zuma07) proszony o organizację 2 kolejki grupy C

robi się Oczko

-----------------------------------

Link do zawodów:
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39680

Informacja dla tych, którym wysłałem zaproszenia, machnąłem się w nazwie i zamiast grupa C napisałem B Uśmiech

aturski

atteam zgłasza Barbarczyk i Karlikowski na rundę PM4 w dniu 30.08

MarekAureliusz

(2014-08-30, 07:20:33)aturski napisał(a): [ -> ]atteam zgłasza Barbarczyk i Karlikowski na rundę PM4 w dniu 30.08

Spóźniłeś się z tym zgłoszeniem o dokładnie tydzień. Jeślii nawet dostaniesz dla nich zapki, zawodnicy nie będą liczeni.

ANTONIO

panowie co jest z grupą B jedziemy w 12 nie ma rezerwowych par kolega Stef_83 zawodnicy zgłoszeni mają zajęte terminy a Aturski już nie jedzie czy co
(2014-08-30, 21:25:31)ANTONIO napisał(a): [ -> ]panowie co jest z grupą B jedziemy w 12 nie ma rezerwowych par kolega Stef_83 zawodnicy zgłoszeni mają zajęte terminy a Aturski już nie jedzie czy co

no a co my możemy, mogę Cię co najwyżej przeprosić ale w pierwszych rundach zawsze jest syf i niekompetencja :/
AKTUALIZACJA

aturski

Aktualizacja gotowa oprócz grupy B gdzie zawody są dopiero o 20
proszę managera drużyny Apator Toruń (Kwiatek) o założenie zawodów ostatniej kolejki fazy grupowej w grupie A
Grupa A
13.09.2014 - Apator Toruń (Kwiatek)

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40153

zle byki (adam82) - Julian Bajszczak, Marc Rieper obaj zawodnicy mają zajęty termin.
Maja falubaz
zgłaszam zmianę od następnej kolejki
Jacek Menderski za Herman Różański
AKTUALIZACJA GOTOWA
Tabele aktualne, punkty zliczone, nowe grupy półfinałowe rozpisane, organizatorzy przydzieleni, terminarz aktualny,

drużyny Maja falubaz (Maja falubaz) i Marma Rzeszóww (Siwy1296) wylosowane na organizatora pierwszej kolejki fazy półfinałowej proszę o potwierdzenie czy mają wolne terminy i są w stanie zorganizować rundę.

Ponadto proszę sprawdzić składy, (czy są aktualne) ewentualnie zrobić zmiany

Drużynom które w fazie grupowej zajęły miejsca 5-8 dziękuję za udział, dla Was to już niestety koniec rozgrywek, niedługo w poście pojawi się tabela końcowa miejsc 17-32.

Dziękuję za udział, mam nadzieję że bawiliście się dobrze i nie macie za bardzo na co narzekać Język no i już dziś zapraszam do startów w PM4L w następnym sezonie Uśmiech

Tym którzy dalej jadą życzę powodzenia w walce o najwyższe miejsca, przypominam do finału awansują najlepsze 4 drużyny z obu półfinałów.
Zawstydzony
Grupa P2 1 kolejks
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40454

Jakby ktos nie mial zapki lub robil to info.na pw bym prosil
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9