Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie WO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Brak składu na play-off, mecz o 9 miejsce YT-NG 03.06.2016

brak zaproszeń ze strony YT
Jak traktować pół finał Speed zorganizował czwormecz nie w swoim terminie 10.06 (w tym terminie my jesteśmy gospodarzami) powinien zorganizować na dziś tj 3.06 ?
OMG, nie wiem jak to sie stało ze tak zjeb** i tego nie zauważyłem. No nic, jeśli pozwolicie napisze do Henrika czy dałoby rade przesunąć ten termin bo składy każdy już powystawiał, jeśli nie to o usuniecie tego terminu 5:0 dla Was i za tydzień organizujecie normalnie.
(2016-06-03, 12:15:16)Speed napisał(a): [ -> ]OMG, nie wiem jak to sie stało ze tak zjeb** i tego nie zauważyłem. No nic, jeśli pozwolicie napisze do Henrika czy dałoby rade przesunąć ten termin bo składy każdy już powystawiał, jeśli nie to o usuniecie tego terminu 5:0 dla Was i za tydzień organizujecie normalnie.

daj tylko znać co i jak Uśmiech
mecz o 9, miejsce rewanż NG-YT
brak składu gości, podobnie jak wcześniej zapek w pierwszym meczu
Skład wystawiony, jeśli chcecie jechać, jeśli nie to WO wam się należy
(2016-06-06, 10:17:14)Speed napisał(a): [ -> ]Skład wystawiony, jeśli chcecie jechać, jeśli nie to WO wam się należy

NG jedzie rewanż, natomiast za pierwszy 4mecz mamy walkower
Bark organizacji czwórmeczy przez Sportowa Masters Bydgoszcz.
Walkower dla Evil Tigers
Mecz o 9 miejsce NG-HR 17.06.2016 - brak składu gości, wnoszę o WO na rzecz NG.
Mecz o 9 miejsce, HR-NG 24.06.2016 - brak zaproszeń ze strony HR, walkower na rzecz NG
Pojedynek: Polska Gwardia - Speedway Tigers

WO dla: Speedway Tigers
Powód: Brak składów i zaproszeń ze strony PG
10 kolejka YT-PG

WO dla PG
Pomimo ustawionych składów dla gospodarzy nie przyszły zaproszenia do OBU 4meczów
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9