Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: PUCHAR JUNIORÓW Sezon 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
3 kolejka podsumowana, rozpoczynamy rundę rewanżową.
Wszystkim uczestnikom, jak i pozostałym menadżerom życzę Wesołych Świąt Uśmiech
4 kolejka podsumowana

Grupa B

4 kolejka 26.12.2014
orly – Grom wynik na torze 29-61 zweryfikowany na 0:40 ze względu na udział w meczu w drużynie orly aż 5 zawodników powyżej 21 lat (Kwieciński, Novosadov, Zawojowski, Nizicki, Nieborak).[

Grupa H


4 kolejka 26.12.2014
Polmo - Ahtung SC wynik na torze 62-28 zweryfikowany na 0:40 ze względu na udział w meczu w drużynie Polmo 3 zawodników powyżej 21 lat (Dłużyk, Bonin, Saitgareev).
Grupa E 6 kolejka

GKM 1979 – GKM METAL HELL walkower 40-0, ze względu na bark wolnych terminów drużyny GKM METAL HELL
Myslałem ze przeoczyłeś 5 kolejkę grupy G: ASTECK - Unia
ale teraz widzę że dałes takim samym kolorem prawie jak tło na forum i nie widać Język
(2014-12-29, 14:41:08)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Myslałem ze przeoczyłeś 5 kolejkę grupy G: ASTECK - Unia
ale teraz widzę że dałes takim samym kolorem prawie jak tło na forum i nie widać Język

Czepiasz się Język nie moja wina, że nie widzisz Język

Już poprawione, niestety przy kopiowaniu linków często się tak lipnie wstawia :/
Podsumowana 5 kolejka.
Znamy już jedenastu uczestników kolejnej fazy rozgrywek.
Za tydzień ostatnie rozstrzygnięcia fazy grupowej. Najciekawsza sytuacja jest w grupie H, gdzie jeszcze żadna z drużyn nie zapewniła sobie awansu. Wszystko rozstrzygnie się w trzech (jedno zaległe) ostatnich spotkaniach tej grupy.
Z tego co widzę, to Unia ma zajęty termin, bo ma ustalony sparing z Tobą. Nie bardzo wiec rozumiem.
Panowie Moderatorzy...
Zerknijcie proszę na wyniki meczu 5-tej kolejki grupy D - http://www.speedway-world.pl/i,live-349510 - i skorygujcie odpowiednio jego wynik i wpis w tabeli. Nie to żebym się czepiał, ale w meczu wzięło udział trzech zawodników powyżej 21 lat...
Pozdrawiam
Dzięki MaciejKa11 moje przeoczenie. Sprawdzając wszystkie mecze i każdego zawodnika można się czasem pogubić, dlatego fajnie że też sprawdzacie to w swoich meczach. Jak będę przy komputerze to poprawię, bo z komórki ciężko.
5 kolejka 02.01.2015
Synowie Anarchii – Ostrowskie Diabły wynik uzyskany na torze 34-56 skorygowany na walkower dla drużyny Synowie Anarchii, ze względu na udział 3 nieuprawnionych zawodników w drużynie Ostrowskie Diabły.
Faza grupowza podsumowana.
W ostatniej kolejce zweryfikowany został wynik jednego ze spotkań.
Real Straszydle - Polmo wynik na torze 25-65 zweryfikowany na 40-0 ze względu na udział w meczu w drużynie Polmo 5 zawodników powyżej 21 lat.

Wiemy już, że tytułu nie obroni drużyna FC Stare Drzewce Gorzów Wielkopolski, dla której udział w turnieju juz się zakończył. Squall1 przegrał awans do kolejnej rundy z Hawaiki tylko gorszym bilansem małych punktów.

Rozpiska na 1/8 finału gotowa, więc życzę powodzenia i czekam na linki.
Wklejam na wszelki wypadek, faza play-off to pewnie nie można przekładać spotkań o tydzień Język

ZAPROSZENIA WYSŁANE PRZEZ CIEBIE
Data: Godzina: Mecz: Gdzie:
2015-01-16 (PT) 18:00 ASTECK Zielona Góra vs Polmo Wyjazd
2015-01-23 (PT) 18:00 ASTECK Zielona Góra vs Polmo Dom
1/8 finału
16.01.2015
TARZAN'S TEAM TARNÓW - Polonia Osielsko
http://www.speedway-world.pl/i,live-352720

23.01.2015 Rewanże
Polonia Osielsko - TARZAN'S TEAM TARNÓW
http://www.speedway-world.pl/i,live-352722
1/8 finału

16.01.2015
VII. Polmo - ASTECK Zielona Góra
Wnoszę o WO na moja korzyść


23.01.2015 Rewanże
ASTECK Zielona Góra - Polmo
http://www.speedway-world.pl/i,live-352652

No niestety, tego się obawiałem, Mendzel chyba nie ogarnął, że wciąż jedzie w turnieju, na 23.01. przyjął zapkę, a na 16.01. przyjął kogo innego Smutny
Asteck mecze 1/8 finału muszą odbyć się do 23.01 włącznie. Jeżeli nie uda się ustalić innego terminu w tym przedziale czasowym, będzie walkower dla Ciebie.
Stron: 1 2 3 4