Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: PUCHAR JUNIORÓW Sezon 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(2015-01-10, 23:28:26)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Asteck mecze 1/8 finału muszą odbyć się do 23.01 włącznie. Jeżeli nie uda się ustalić innego terminu w tym przedziale czasowym, będzie walkower dla Ciebie.

Nie uda się Język Własnie dlatego wklejałem wysłane zapki. Mogę jechać tylko 4 sparingi w tygodniu, ze względu na ilość zawodnikow w drużynie i ich sprawność Język

Vinyll

WKS Unia Wojnowice ma zajęty termin 23.01 , a ja mam inne turnieje i raczej nie będę miał jak go odjechać w innym terminie
(2015-01-11, 07:37:57)Asteck666 napisał(a): [ -> ]
(2015-01-10, 23:28:26)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Asteck mecze 1/8 finału muszą odbyć się do 23.01 włącznie. Jeżeli nie uda się ustalić innego terminu w tym przedziale czasowym, będzie walkower dla Ciebie.

Nie uda się Język Własnie dlatego wklejałem wysłane zapki. Mogę jechać tylko 4 sparingi w tygodniu, ze względu na ilość zawodnikow w drużynie i ich sprawność Język

Walkower dla Ciebie

(2015-01-11, 10:51:21)Vinyll napisał(a): [ -> ]WKS Unia Wojnowice ma zajęty termin 23.01 , a ja mam inne turnieje i raczej nie będę miał jak go odjechać w innym terminie

Skoro brak możliwości odjechania spotkania w innym terminie, to w tej sytuacji również walkower dla Ciebie.
oki zaproponowałem Asteckowi mecz 21 bo miał wolny termin faktycznie termin prawidłowy zajęty przeze mnie moja wina nie chcial przyjąć moim zdaniem tchórzostwo chociaz przyznaje moja wina ale asteck tłumaczy że sprawność mu spadnie chociaż moim zdaniem nie ma to dla niego znaczenia i tak spada na bank z ligi nie rozumiem brak sportowej walki wie że nie ma żadnych szans i tyle tylko walkower go uratował
Mendzel niestety, ale to Ty miałeś zajęty termin. Nie mam innego wyjścia jak przyznać Asteckowi walkower, skoro nie zgodził się na rozegranie spotkania w innym terminie.
(2015-01-10, 10:01:10)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Wklejam na wszelki wypadek, faza play-off to pewnie nie można przekładać spotkań o tydzień Język

ZAPROSZENIA WYSŁANE PRZEZ CIEBIE
Data: Godzina: Mecz: Gdzie:
2015-01-16 (PT) 18:00 ASTECK Zielona Góra vs Polmo Wyjazd
2015-01-23 (PT) 18:00 ASTECK Zielona Góra vs Polmo Dom

Miał wolny... 10.01.2015 wkleiłem na forum info o wysłanych zapkach, ale Mendzel przyjął kogoś innego... A dwóch postów powyżej nawet nie będę komentował.
(2015-01-18, 18:53:03)mendzel napisał(a): [ -> ]oki  zaproponowałem  Asteckowi  mecz 21  bo  miał   wolny  termin  faktycznie  termin prawidłowy  zajęty  przeze  mnie moja wina nie  chcial przyjąć  moim  zdaniem  tchórzostwo  chociaz  przyznaje  moja  wina   ale  asteck  tłumaczy  że  sprawność  mu  spadnie  chociaż  moim  zdaniem  nie  ma  to  dla  niego  znaczenia  i  tak  spada  na  bank  z  ligi  nie  rozumiem     brak  sportowej  walki  wie  że  nie  ma  żadnych  szans  i tyle  tylko  walkower  go  uratował

23.01.2015 Rewanże
ASTECK Zielona Góra 48 - Polmo 42

Jak mnie to strasznie wk...wia gdy wysyłasz zapki na turniej, ktos ma na to wywalone, przyjmuje inną drużynę, po czym ustalasz sobie mecze i nie masz możliwości odjechania w innym terminie, więc musisz niestety odmówić, ale za to dostajesz pełno wiadomości jakim jestes piiiiiiii i piiiiiii i ten ktos na forum Ci ubliża i na SB i wszędzie.... a dlaczego?.... dlatego że sam spieprzył, ale NIEEEE pretensje ma do całego świata i do Ciebie największe, że jestes tchórzem, że nie masz szans, że po co Ci sprawność i tak spadasz z ligi....
I po przegranym meczu pisze Ci że rewanz byłby tylko formalnością i uratował Cie WO Duży uśmiech

No więc mendzel, mówię Ci serdeczne F..k Off !!! Za grosz pokory nie masz w sobie chłopaku....
oki Astecki nie tak ostro spoko jeżeli czujesz się urażony to przepraszam Cie na forum że nazwałem Ciebie tchórzem wiem to moja wina że przyjałem zapke od kogos innego a dlatego że na tej grze byłem tylko raz na jakiś czas i przyjmowałem co popadnie ale spoko jeszcze raz przepraszam za moje słownictwo i mam nadzieje że miedzy mną a Asteckim bedzie tak jak kiedys te F..k OFF przyjmje na klate chociaż z moich ust migdy takie słowa nie padły ale spoko nie dziwie sie
Asteck, mendzel - mam nadzieję, że już wszystko sobie wyjaśniliście.

Rozpiska na 1/4 pucharu dodana. Powodzenia!
przepraszam za opóźnienie, wkrótce pojawia się wyniki
falubaz3017 - Unia Leszno
Walkower dla drużyny gości, ze względu na brak wolnych terminów falubaz3017.
Czas na półfinały. Powodzenia
W finale 6 sezonu Pucharu Juniorów zmierza się ze sobą Polonia Osielsko i POWER Gniezno.
Powodzenia

Vinyll

Stron: 1 2 3 4