Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.2 odwieczna druga eliga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

speed_55

To nie sa koksy. Mój Zierkiewicz ma średnią ponad 90 i szału nie robi.
chyba jednak robi Język
już teraz pewnie wart 30mln Uśmiech
Twój Zierkiewicz ma 21 lat i ma średnią ponad 90 a w wieku 23 powinien dobić do 100 więc będzie jednym z najlepszych w tej grze,choć xp może trochę być przeszkodą.No i jak napisał ukkpku jest wart sporej kasy.
Hejka no to z waszych typowań chyba jak na razie to ja jestem dla mnie miłą niespodzianką
no z Elaną super taktycznie rozegrany mecz Oczko
i też mnie zaskakujesz na plus... bo skład już wiekowy i obstawiałem przed sezonem tradycyjnie 5 miejsce.

Ale swoją drogą i tak dziwnie że ciągle ciśniesz tymi dziadkami, którzy nic więcej nie dadzą poza utrzymaniem w 1 lidze.
A przecież masz taką przyszłościową młodzież... mógłbyś w tym czasie ich objeżdżać i inwestować w XP żeby kiedyś zaistnieć w elidze a tak.... będą tylko przeciętni. Bo za 2-3 sezony większość w wyższych ligach będzie miała zawodników ze skilami 5x100 Oczko
mendzel jak będzie na wszystkich meczach to może namieszać i włączyć się nawet o awans do Ektraligi.Ukppku też masz rację że wiekowi zawodnicy powoli już odchodzą w zapomnienie,bo za góra 2 sezony będą młodsi i z nimi będą już przegrywać,bo będą spadki a młodzi będą mieć wszystkie skile po 100
Jestem w stanie zrozumieć kilka drużyn które opierają składy na starszych zawodnikach, gdy zupełnie nie mają zaplecza w juniorce i to prawdopodobnie ich największe chwile sławy, ale nie Mendzla ;p
Ma takich koksów młodych, że gdyby jeździł tylko Nimi i nabijał XP mógłby namieszać w elidze przez kilka sezonów spokojnie i to w strefie medalowej Oczko
no ale każdy prowadzi swoją drużynę tak jak chce więc życzyć mogę tylko sukcesów Uśmiech i na pewno nie zamierzam się wtrącać :p
No tak każdy ma swoją strategię na prowadzenie ekipy,Mi się udało dzisiaj na promocji kupić Czeszuna który w przyszłym sezonie będzie miał 5x100 do tego dojdzie mi taki sam Szczepański i mam dwóch super zawodników.Może mendzel zmieni swoją strategię na prowadzenie ekipy ale zobaczymy jaką On decyzję podejmie.
no ja jeszcze w tym sezonie planuje mieć 3 zawodników ze średnią 5x100 Oczko
Dacyna doczołga się w przyszłym sezonie i też jeśli w ogóle zdąży to pod koniec sezonu Smutny
za to kuleje w juniorce.... potrzebny jakiś rzeźnik ale 19latek max, ma ktoś coś?
w ogóle myślałem że Ci zawodnicy spawna pójdą za większą gotówkę... Czesun i tak jako jedyny poszedł za dwucyfrówkę.
Albo Miklewski... ciekawy 20latek i tylko 6mln.
Też myślałem że więcej zarobi za tych wszystkich zawodników,ale Ci co mają kasę chyba nie potrzebowali wzmocnień.Po zapewnieniu Sobie utrzymania zacznę się rozglądać za kolejnym młodym 22-24 latkiem żeby wymienić Bartnickiego i mieć spokój na 4-5 sezonów i brak w składzie dziadków.
Pieniądze są ale zawodników porządnych na LT nie ma, a szkoda przepłacać
No mi się udało Czeszuna kupić po atrakcyjnej cenie bo za 24 latka i ze średnią 96 to spokojnie ponad 20 mln trzeba by było zpałacić.
To fakt , też bym go łyknął ale mam inne cele na chwilę obecną, ale chyba miał małe xp ten Czeszun
Czy xp 61 jest małym jak na 24 latka to nie wiem ale mimo że małe xp jak dla wielu to po obozach będzie miał 5x100 to nardobi nad xp średnią Uśmiech
Stron: 1 2 3