Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.2 odwieczna druga eliga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
jak na 24 latka to średnioo z xp stoi Oczko
fakt że średnia super, ale gdy dojdzie do 5x100 to tylko sezon dwa będzie miał przewagę aż reszta nie dojdzie do maxa Oczko
10mln za takiego jeźdźca to rozsądna cena moim zdaniem Uśmiech
Tak kasa wydana na niego była rozsądna,choć liczyłem że może pójść za wiele więcej właśnie ze względu na średnią.Uśmiech
Ja sprzedaje 24 latka z 93 xp , a zauważyłem że doświadczenie dużo daje , choć jedna osoba funkcyjna twierdziła że ma małe znaczenie
Masz rację że Xp sporo daje i ma niestety duże znaczenie,choć może za duże.
Czy za duże??? W czasach gdzie wielu zawodników będzie miało 5x100 to xp będzie rządziło i dobrze bo była by loteria. Inaczej będzie gdy zawodnicy już nie dobiją do 5x100, choć z tym trzeba by poczekać czy młoda szkółka nie da rady zrobić samych 100

speed_55

Młodzież która teraz przechodzi w wiek seniorski znacznie odstaje od tej młodzieży która seniorami zostawała dwa, trzy sezony wcześniej. Trafiając do podstawowego składu zawodnicy nie punktują, ale jeżdżąc tylko w sparingach nie osiągną nigdy przyzwoitego poziomu. Czy ktoś widzi inna drogę trenowania swoich zawodników? Nastąpiła "moda" na odmładzanie składów kosztem sukcesów w grze. Na młodych wyróżniających się zawodników z LT coraz mniej można liczyć.
Niestety ale tutaj jest brak rozbudowania tej strony gry... Trening jest schematyczny, monotonny, nie wymagający myślenia nic a nic :/
Nabijasz siłe, technike/prowadzenie, kondycje i na koniec start...
Trzeba poczekać aż stara gwardia przejdzie na emeryture... ale to i tak mało zmieni, bo dalej bez zastanowienia trening będzie prowadzony według wyżej wymienionego schematu, co jest nudne...
O ile byłoby ciekawiej gdyby dać możliwości wpływu na druzyne, nie tylko na LT, ale w treningu, szkółce, motorach, torach i wielu innych opcjach.

http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=5598

speed_55

Skoro wszystko albo prawie wszystko w grze jest przewidywalne to oczywiście wieje nudą. Czyżby autor gry spoczął na laurach?
Gra stoi na wysokim poziomie, zadowala oczekiwania gracza, ale ma szanse być wyjątkową a nie tylko kopią SM-a Oczko
Spróbować dać więcej zależnych co skłoniłoby do myślenia, podjęcia prób, czasami zawodów z racji złych wyborów.
Ale zdecydowanie zyskano by na atrakcyjności Oczko

Takie moje zdanie Język

adja

No panowie mam mały problem, chciałabym dać pojeździć młodym zawodnikom w lidze (awans mam już pewny z 1 miejsca), ale już po ubiegłej kolejce zostałam uznana jako osoba ustawiająca wyniki spotkań. Teraz wolę napisać wcześniej że mogę pojechać w słabszym składzie.
No czasami jest to krzywdzące dla drużyn które musiały się borykać dwa razy z Twoją podstawową 6tką, a inne tylko raz...
ale no trzeba patrzeć na siebie i argument, że dajesz szanse juniorom wydaje się być wystarczającym Uśmiech
Dużo osób jeździ na maksa pierwszą część sezonu, a gdy ma pewne utrzymanie daje możliwość jazdy młodszym, przyszłemu pokoleniu Uśmiech To jest normalne, a że ktoś oskarży o ustawianie wyniku... takie czasy że nim spojrzy na siebie obwini wszystkich dookoła ;p

speed_55

(2015-03-08, 20:28:19)adja napisał(a): [ -> ]No panowie mam mały problem, chciałabym dać pojeździć młodym zawodnikom w lidze (awans mam już pewny z 1 miejsca), ale już po ubiegłej kolejce zostałam uznana jako osoba ustawiająca wyniki spotkań. Teraz wolę napisać wcześniej że mogę pojechać w słabszym składzie.

Określ się precyzyjnie "mogę pojechać" czy pojedziesz słabszym składem?
Dla mnie to dziwne rzeczy dzieją się w tej grupie. Miałem obawy czy nie grożą mi baraże ale spadkowe bo początek sezonu miałem trudny. Odmłodziłem nieco skład i o dziwo z sześcioma porażkami jestem na drugim miejscu w tabeli. Cud po prostu cud Duży uśmiech . Do Eligi mi nie śpieszno bo za cienki jestem i jesli Elana mi się podłoży (jadąc młodzieżą) to nie wiem co będzie.
no u Was to się dzieje... ostatnia kolejka a matematycznie, 4 drużyny mają szanse na 2 miejsce Uśmiech
No i Wasz bezpośredni pojedynek może mieć kluczowe znaczenie, ale obojętnie kto u Was zajmie te miejsce barażowe będzie miał piekielnie trudne zadanie aby wygrać dwumecz z ekstraligowcem Uśmiech
Stron: 1 2 3