Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: SW Bez nieaktywnych drużyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(2015-03-05, 17:20:09)tofik napisał(a): [ -> ]Nie zgadzam się w wielu kwestiach z autorem tego  co tam zostało napisane . Mało tego  jest tam zrobiona woda z mózgu właśnie nowym graczom , co wywnioskowałem z komentarzy

Nie mogę ustosunkować się do tego co teraz napisałeś bo właśnie nic nie napisałeś... Uzasadnij swoje twierdzenie to będzie możliwość odniesienia się do twojego toku rozumowania?
Z czym się konkretnie nie zgadzasz?
(2015-03-05, 17:34:12)Yo1 napisał(a): [ -> ]
(2015-03-05, 17:20:09)tofik napisał(a): [ -> ]Nie zgadzam się w wielu kwestiach z autorem tego  co tam zostało napisane . Mało tego  jest tam zrobiona woda z mózgu właśnie nowym graczom , co wywnioskowałem z komentarzy

Nie mogę ustosunkować się do tego co teraz napisałeś bo właśnie nic nie napisałeś... Uzasadnij swoje twierdzenie to będzie możliwość odniesienia się do twojego toku rozumowania?

I dlaczego się z tym czymś nie zgadzasz?
z bardzo wieloma kwestiami pozatym tam żadnego sensownego rozwiązania nie ma zwykła polemika
(2015-03-05, 17:37:33)tofik napisał(a): [ -> ]z bardzo wieloma kwestiami pozatym tam żadnego sensownego rozwiązania nie ma  zwykła polemika

Powiedzmy, może postulaty...
Inteligentne boty nie są sensownym rozwiązaniem?
Nieaktywni gracze stają się botami te zaś są zrzucane na koniec sezonu na samo dno wiec pomysł z botami jest bezsensowny. Bot na koniec sezonu jest przykładowo na 3 miejscu i co zamiast go zrzucić to medal mu dać a aktywny gracz niech kisi sie w 6 lidze taki jest twój cel
Widzisz, właśnie dlatego ludzie nie kwapią się z promowaniem swoich pomysłów na forum… Z uwagi na panujący tutaj konserwatyzm. W 10 minut jak twierdzisz rozgryzłeś istotę proponowanych przeze mnie i w gazetce zmian i ustosunkowałeś się do nich negatywnie… Gdy tymczasem aby je zrozumieć trzeba by ponosić je w głowie parę dni i skonsultować z innymi czynnikami oraz skonfrontować z możliwościami technicznymi w porozumieniu z włodarzami gry… Ot, tak to wygląda. Krytyka na zasadzie: „nie, bo nie!” Uśmiech
(2015-03-05, 17:47:13)tofik napisał(a): [ -> ]Nieaktywni gracze  stają się botami te zaś są zrzucane na koniec sezonu na samo dno wiec pomysł z botami jest bezsensowny. Bot na koniec sezonu jest przykładowo  na 3 miejscu i co zamiast go zrzucić to medal mu dać a aktywny gracz niech kisi sie w 6 lidze  taki jest twój cel

Cel może być tylko jeden... Dobro Gry.
Dlaczego niby bot nie może dostać medalu, jeśli jest podczas sprawiedliwej rywalizacji lepszy??? Nie rozumiem... Bot to też przecież Gracz. Jesteś "rasistą"?
to nie jest na zasadzie nie bo nie tylko wytłumacz racjonalnie dlaczego boty mają być w grze na takiej właśnie zasadzie Czemu to ma służyć . Jesli nieaktywny gracz jest przykładowo w 4 lidze to po co w to miejsce wstawiać bota zamiast go zrzucić i w tym miejscu niech będzie nowy aktywny gracz a tym sposobem będzie zablokowane miejsce dla aktywnego gracza i jedziemy lige z botem a aktywny niech siedzi w 5 czy 6 lidze nie rozumiem twojego upartego trzymania sie
Przecież napisałam. Emocjom.
Tym bardziej gracze będą sie pluć że mamy boty w ligach wyżej a my aktywni musimy jechać w niższych ligach
(2015-03-05, 17:57:07)tofik napisał(a): [ -> ]to nie jest na zasadzie nie bo nie tylko wytłumacz racjonalnie dlaczego boty mają być w grze na takiej właśnie zasadzie Czemu to ma służyć . Jesli nieaktywny gracz jest przykładowo w 4 lidze to po co w to miejsce wstawiać bota zamiast go zrzucić i w tym miejscu niech będzie nowy aktywny gracz a tym sposobem będzie zablokowane miejsce dla aktywnego gracza i jedziemy  lige z botem a aktywny niech siedzi w 5 czy 6 lidze  nie rozumiem twojego upartego trzymania sie

Dlatego, że inaczej to jest to niesprawiedliwe bo zapewnia niektórym drużynom darmowe punkty. To demoralizuje.
Gdy wypada jakaś drużyna, ktoś osiąga zysk – prawda? A ktoś, kto walczył z nią gdy była jeszcze aktywna traci, czy nie tak?
Stron: 1 2 3