Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: SW Bez nieaktywnych drużyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
proponuje abyś poczytał forum w szczególności pytania oraz poradnik na start oraz pomoc . Kończe te dyskusje bo jest ona bezsensowna . i jak dla mnie ten wątek co tu poruszyliście jest do zamknięcia. Bedą konkretne propozycje i rozwiązania to porozmawiamy
(2015-03-05, 17:59:08)tofik napisał(a): [ -> ]Tym bardziej gracze będą sie pluć że  mamy boty w ligach wyżej a my aktywni musimy jechać w niższych ligach

Nie czytałeś uważnie. Boty nierozpoznawalne czyli z wszystkimi atrybutami normalnego zespołu. Trenujące i rozwijające się. Zmieniane po każdym sezonie lub nie w zależności od koncepcji. Z siłą powodującą stawianie realnego oporu.
(2015-03-05, 18:07:25)tofik napisał(a): [ -> ]proponuje abyś poczytał forum  w szczególności pytania oraz poradnik na start oraz pomoc . Kończe te dyskusje bo jest ona   bezsensowna .  i jak dla mnie ten  wątek co tu poruszyliście jest do zamknięcia. Bedą konkretne propozycje i rozwiązania to porozmawiamy

Było do przewidzenia.
Yo1, a co byś powiedziała na taką modyfikację Twojego pomysłu z botami żeby zawsze
niezależnie od ilości rozegranych meczów i ich wyników miały one 0 pktów w tabeli, po to
żeby nie wyprzedzały w tabeli aktywnych graczy. Boty z medalami to troche nie ma sensu moim zdaniem i w tej kwestii akurat zgadzam się z tofikiem.
Czyli przykładowo w połowie sezonu jakaś drużyna staje się nieaktywna i wtedy zastępuje ją bot- jeździ na podobnym poziomie co ta drużyna potrafi urwać punkty innym drużynom z ligi ale sam tych punktów nie gromadzi. Po sezonie bot jest usuwany i zastępowany drużyną aktywnego gracza z niższej ligi.
(2015-03-05, 18:53:20)daniel789 napisał(a): [ -> ]Yo1, a co byś powiedziała na taką modyfikację Twojego pomysłu z botami żeby zawsze
niezależnie od ilości rozegranych meczów i ich wyników miały one 0 pktów w tabeli, po to
żeby nie wyprzedzały w tabeli aktywnych graczy. Boty z medalami to troche nie ma sensu moim zdaniem i w tej kwestii akurat zgadzam się z tofikiem.
Czyli przykładowo w połowie sezonu jakaś drużyna staje się nieaktywna i wtedy zastępuje ją bot- jeździ na podobnym poziomie co ta drużyna potrafi urwać punkty innym drużynom z ligi ale sam tych punktów nie gromadzi. Po sezonie bot jest usuwany i zastępowany drużyną aktywnego gracza z niższej ligi.

To bardzo dobre rozwiązanie - popieram.
Coś teraz dam od siebie odnośnie BOTów. Jak zaczynałem przygodę z SW to miałem problem że BOTy potrafiły na mnie zrobić 60 pkt. i żeby dać upust temu BOTy zostały przerobione tak przez twórców tak by miało to ręce i nogi. Nowi gracze mieli problem bo przez półsezonu nie można było nawiązać walki z komputerem.
Yo zaczynasz różne tematy, a my to przeważnie przerabialiśmy wszystko parę sezonów temu, trzebatylko wnikliwie przeanalizować rożne działy
Nie twierdzę, że stare było w każdym szczególe dobre a natomiast uważam, iż tylko z tego powodu, że nie było doskonałe, nie należało swego czasu wyciągać wniosku, iż jest do odstrzału… Przy lekkiej reformie i innowacji boty mogą stać się tym co Grze jest potrzebne.
zamykam
Stron: 1 2 3