Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 18 SEZON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

adja

Aktualizacja po 15 rundzie oraz 1 kolejce finałowej.
Zostało opublikowane również zestawienie drużyn wg kolejności zajętego miejsca (poza pierwszą ósemką) wraz z przydziałem do poszczególnych lig w następnym sezonie oraz przydzielonymi nagrodami za obecny sezon. 3 drużyny w rażący sposób nie dostosowały się w czasie sezonu do postanowień regulaminu i dobrego obyczaju wobec innych uczestników, stąd decyzja o nieprzyznaniu im nagrody VIP.
No i 18 sezon LIGI JUNIORÓW dobiegł końca. Zwycięzcą została drużyna Asteck Zielona Góra, gratulujemy !!

Jeszcze dzisiaj opublikuję końcową pełną klasyfikację wraz z przydziałem nagród VIP za udział, która następnie zostanie przekazana Stefikowi aby doładował nagrodzonym konta. Idea nagród jest następująca, kto posiada konto Gold otrzyma GOLD, kto SILVER i bez konta VIP otrzyma SILVER.

Zapraszam niezdecydowanych aby zapisali się na kolejny 19 sezon ligi juniorów. Dziękuję wszystkim za udział i obdarzone zaufanie. Nasze grono powoli rośnie, do zobaczenia niebawem już od 23 listopada.  Uśmiech
Przed chwilą wysłałem do Stefika informację nt. przyznanych nagród w postaci dni VIP.
Dzięki, postaram się obronić, choć to będzie bardzo trudne Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12