Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 18 SEZON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Omyłkowo nazwałem półfinał FINAŁEM Język przepraszam za pomyłkę Uśmiech

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-35412

adja

Aktualizacja tabel po 11 rundzie oraz 1 rundzie półfinałów.
WAŻNE

W związku z tym, iż niektóre drużyny od jakiegoś czasu nie organizują czwórmeczy ani nie przyjmują zapek, sądzę, że skoro za udział w Lidze Juniorów będą przyznawane nagrody w postaci VIP'ów, te zespoły ich po prostu nie otrzymają. Nie byłoby to w porządku wobec aktywnych w tych rozgrywkach graczy. Co sądzicie o takim postawieniu sprawy ? W następnym sezonie zostanie to wpisane do REGULAMINU (widać to po przyznawanych punktach ujemnych).
(2015-10-05, 18:43:03)telkosr napisał(a): [ -> ]WAŻNE

W związku z tym, iż niektóre drużyny od jakiegoś czasu nie organizują czwórmeczy ani nie przyjmują zapek, sądzę, że skoro za udział w Lidze Juniorów będą przyznawane nagrody w postaci VIP'ów, te zespoły ich po prostu nie otrzymają. Nie byłoby to w porządku wobec aktywnych w tych rozgrywkach graczy. Co sądzicie o takim postawieniu sprawy ? W następnym sezonie zostanie to wpisane do REGULAMINU (widać to po przyznawanych punktach ujemnych).

Jestem na tak Uśmiech
(2015-10-05, 18:43:03)telkosr napisał(a): [ -> ]WAŻNE

W związku z tym, iż niektóre drużyny od jakiegoś czasu nie organizują czwórmeczy ani nie przyjmują zapek, sądzę, że skoro za udział w Lidze Juniorów będą przyznawane nagrody w postaci VIP'ów, te zespoły ich po prostu nie otrzymają. Nie byłoby to w porządku wobec aktywnych w tych rozgrywkach graczy. Co sądzicie o takim postawieniu sprawy ? W następnym sezonie zostanie to wpisane do REGULAMINU (widać to po przyznawanych punktach ujemnych).

Jak najbardziej słuszna decyzja.
Masz rację, jestem na TAK. Nie wystarczy uczestniczyć - trzeba być również aktywnym uczestnikiem.
Również jestem ZA.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12