Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania i pogaduchy o DM i GP 4 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tym wątku możecie zadawać pytania dotyczące DM i GP 4 Ligi ,ale również pogadać na temat rozgrywek i pochwalić się swoimi osiągnięciami Oczko
Ja wygrałem poprzednie GP i nagrody jakoś jeszcze nie dostałem Uśmiech
W DM byłem za to 2 Uśmiech
Największe sukcesy w mojej dotychczasowej karierze !!! A trochę już tu jeżdzę Uśmiech
Witam wszystkich mam wielka prosbe do druzyn ktore zgłosiły swoich zawodników do GP aby pilnowali im wolnych wtorków Uśmiech
Szkoda aby tracili oni pkt w klasyfikacji to sa tylko 3 rundy !!! A tak w 1 kolejce w gr B az 5 zawodników bedzie w plecy !!!
Dzięki i zycze sukcesów Oczko)))
Moimi osiagnieciami i celami na przyszły sezon jeszcze się pochwale poniewaz czeka mnie FINAŁ SWL ;P
Nie ma dzikich kart !!!
Witam Oczko Tak jak objecałem Uśmiech
Poprzedni sezon był całkiem przyzwoity tylko zabrakło kropki nad i a mianowicie awansu Uśmiech Awans odebrała mi w barażach kontuzja 1 z zawodników Smutny W pucharze juniorów odpadłem w 1/8 finału , LJ od paru sezonów w 1 lidze ocieram sie o eksralige, w NMSWC 4 msc, 6 msc w DM 4 L , GP 4 L B.Hinca był 10 , w pucharze gry dotarłem do 4 rundy . A największym moim sukcesem będzie zdobycie mistrza SWL ( 1 mecz wygrany na wyjezdzie rewanz w pon) ;0
W tym sezonie chce awansu do 3 Ligi !!! No i wturniejach chce zaliczyc jakis finał Oczko))))
Pozdrawiam wszystich Oczko
No i po Finale jestem nowym mistrzem Speedway World League !!!!!!! Oczko))
Gr.A.....u mnie też może być zmiana bo przez nieuwagę wywaliłem z teamu ANASZA Smutny Nie wiem czy można cofnąć coś takiego u ADMinów ? Ale spróbuję u Henrika coś zdziałać Uśmiech

Mnie 22.12 pasuje Uśmiech
w grupa A jest maly blad a mianowicie bruno sira na 9 miejscu nie jest moim zawodnikiem
faktycznie pomyłka
23 Bruno Sira - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-50621 RKS-Motor Lublin

odnośnie regulaminu - taki mały znak zapytania???
( Indywiduane Mistrzostwa 4 Ligi) W turnieju mogą wystartowac zawodnicy wyłącznie jeżdżący w druzynach z 4 ligi
a zawodnicy PKŻ Spartakus Lubań w której jeżdżą lidze?
Dzięki Roko za zwrócenie uwagi razem z betardem cos wymyslimy Uśmiech dla mnie to debiut w roli organizatora no i niestety bez wpadki sie nie obeszło mamy 2 druzyny nie w tej lidze co trzeba ;( przykro mi z tego powodu i obiecuje poprawe Uśmiech
Te dwie drużyny zostały dopuszczone do jazdy warunkowo więc niech zostaną Uśmiech
(2015-12-06, 07:30:05)Roko napisał(a): [ -> ]w grupa A jest maly blad a mianowicie bruno sira na 9 miejscu nie jest moim zawodnikiem
faktycznie pomyłka
23 Bruno Sira - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-50621 RKS-Motor Lublin

odnośnie regulaminu - taki mały znak zapytania???
( Indywiduane Mistrzostwa 4 Ligi) W turnieju mogą wystartowac zawodnicy wyłącznie jeżdżący w druzynach z 4 ligi
a  zawodnicy PKŻ Spartakus Lubań w której jeżdżą lidze?

Zgadza się moja drużyna obecnie jeździ w III lidze. Ale jak się zapisywałem to byłem w IV lidze i awansowałem w barażach do III ligi. Więc ja u siebie nie widzę błędu. Albo zapisy powinny być po barażach albo w przypadku awansu przenosiny do odpowiedniej ligi. A organizatorom też podejrzewam ciężko wszystko zauważyć i korygować bo by musieli 24h na dobę siedzieć.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie jest to wielki problem. Jak coś to mogę się wycofać z rozgrywek.
J a też startuje w 3 lidze tylko u mnie to było dość dziwne bo baraże o 3 ligę przegrałem i po barażach bylem jeszcze w 4 lidze dopiero chyba w środę patrze i jestem w 3 lidze nie wiedzieć czemu . Ja to pisałem ale organizatorzy powiedzieli żebym tu już został. Może jestem w 3 lidze ale mam skład jak w 4 lidze, więc tu za bardzo różnicy nie ma.
Nie wałkować już tego tematu bo zapisy były w okresie barażowym i kilka drużyn nie wiedziało w której lidze pojadą ostatecznie. Ligi się pozmieniały ale składy są takie same więc nie ma o co kruszyć kopii Uśmiech
Kiedy grupy będą zrobione ?
Rks Gornik Rybnik mimo ze przegral baraze awansowal do 3 Ligi po zrzuceniu botow.Po losowaniu zostalem poinformowany o tym fakcie wiec juz zostawilismy to jak jest.Z druzyna Pkz Spartakus Luban poprostu nasze niedopatrzenie za ktore BARDZO PRZEPRASZAMY bo to jest 100% nasza wina.Druzyna raczej nie zostanie pozbawiona udzialu ale mozemy zrobic tak jak zrobila to druzyna Rks Gornik Rybnik ze nie dostanie nagrody ale to sie jeszcze ustali .
Sidney tabele postaram sie zrobic dzisiaj a jak nie to jutro bo od niedzieli internetu nie mialem Oczko Takze trzymajcie terminy wszyscy Oczko Pozniej przeniose wszystkie posty do odpowiedniego dzialu
BŁĄD !!!! W meczu gr.A....2 runda z 22.12 jest błędny link do tego meczu ! Zamiast SIDNEY team jako organizatora linkuje na mecz Motoru Lublin Smutny

Tutaj jest prawidłowy
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-63035 Uśmiech
Stron: 1 2