Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Przyjezdni kibice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Można byłby zrobić takie coś na stadionie jak klatki dla przyjezdnych kibiców. I byłaby to gwarancja, że na pewno przyjedzie np:500 osób w zależności ile km muszą pokonać np: z Gdańska do Rzeszowa przyjeżdżałoby 300 kibiców na derby komplet czyli cała klatka oczywiście jeżeli zrobimy taką klatkę. Co Wy na to ?
Klatka ??? a co ty masz ZOO na stadionie??? Jak już to sektor dla przyjezdnych
Wszyscy wiemy o co chodzi...ale nie wiem czy to dobry pomysłJęzyk Jakby nikt nie przyjechał to mógłbyś sobie pomyśleć że cię nie kochają i mógłbyś zrezygnować z gry, więc sądzę że to może być zagrożenie dla Ciebie.
Niektórym to trzeba wszystko szczegółowo opisać bo skrótami się nie da. Nie wiesz co to klatka ? nie spotkałeś się z takim wyrazem ?
Napisałem, że zawsze ktoś przyjedzie tylko z zależności od kilometrów
Klatka Uśmiech Kamyk dobrze napisal sektor dla gosci rpzyjezdnych. Pomysl dobry. Mozna by bylo wprowadzic w rozbudowie stadionu miejsca dla gosci (stojace i siedziace) jakoms ograniczona ilosc do tego wprowadzic osobne ceny za bilety dla gosci.
no pomysł jak dla mnie ciekawy.urozmaica grę i kase z tego tez mamy i ceny dla przyjezdnych tez w gore... do dopracowania ale pomysł mi się podoba
mysle, ze niemozliwe jest wykonanie tego dla poszczegolnych miast, ew. tylko dla wojewodztw.
pomysl jak dla mnie ok, ale trzeba by ustalic jakis % z istniejacych juz stadionow, ktore bylyby sektorami gosci
pietrek po co wydzielac miejsca dla gosci skoro mozna zbudowac takie miejsca dla gosci. Proponuje by wplyw na ilosc przyjezdnych kibicow mialy odleglosci pomiedzu miastami i pozycje w tabeli zainteresowanych druyzyn
Myślę, że byłoby to przydatne dla nowych graczy. Mogliby na tym zarobić dodatkowe pieniądze. Poza tym byłoby to taką nową rzeczą w grze. Uśmiech
Zawsze to jakieś urozmaicenie, jestem na tak Uśmiech
I jak włączamy transmisje meczu mogłoby pisać ile kibiców przyjechało z danego klubu
no i co dalej?ktoś robi coś w tym temacie?
Już sporo czasu minęło a tu nadal nic.
stefik,obudz sieOczko
Spokojnie... skoro nikt tu nic nie pisze to albo propozycja została zaakceptowana i jej wprowadzenie zostanie rozważone w odpowiednim terminie (o czym każdy zostanie poinformowany), albo wydaje się być ona zbędna, zbyt skomplikowana czy też kosmetyczna....

W każdym razie może poczekać, a w pierwszej kolejności wprowadzane będą priorytetowe, te najważniejsze których wprowadzenie może znacznie wpłynąć na rozwój i atrakcyjność gry.... Uśmiech
Stron: 1 2 3