Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tydzień w SW GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Arkadiusz,  po co nerwy. Przecież te zmiany wejda najszybciej od nowego sezonu, to ponad trzy tygodnie do przodu, a tak daleko nikt terminów nie ma zarezerwowanych
To może Wojtas Ty swoje turnieje będziesz organizował w inne dni?
Nie po to ustalalem z Zuma regulamin i dopasowywalismy nasz turniej do pucharu we wtorek i do innych turniej żeby bylo ok po to żeby teraz wszystko wywracać do góry nogami.
(2017-02-10, 09:14:39)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]W każdym razie ja nic nie zamierzam przekladac bo szanowna administracja przypomniała sobie ze trzeba wprowadzać cos oficjalnego.

Arkadiusz, nie zmieniaj. ja nikogo nie zmuszam to raz. Dwa: PYTAM jak zorganizować tydzień by było dobrze. trzy: "chcemy nowe turnieje w sw", ale nie damy administracji terminów na to, bo mamy swoje tury - pokrętne myślenie Język
powtarzam: jeśli kubie uda się to zorganizować tak, by to nie kolidowało, nie widzę problemu by tury nawet pokrywały się z oficjalnymi zawodami
(2017-02-10, 09:40:14)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-02-10, 09:14:39)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]W każdym razie ja nic nie zamierzam przekladac bo szanowna administracja przypomniała sobie ze trzeba wprowadzać cos oficjalnego.

Arkadiusz, nie zmieniaj. ja nikogo nie zmuszam to raz. Dwa: PYTAM jak zorganizować tydzień by było dobrze. trzy: "chcemy nowe turnieje w sw", ale nie damy administracji terminów na to, bo mamy swoje tury - pokrętne myślenie Język
powtarzam: jeśli kubie uda się to zorganizować tak, by to nie kolidowało, nie widzę problemu by tury nawet pokrywały się z oficjalnymi zawodami
I tak zrobicie jak uważacie.
Tylko po co ja licytuje zawodnikow pod katem swojego turnieju?
Po to żeby turniej zamknąć bo będzie kolidowal i po to żeby tym zawodnikom potem płacić 2 sezony?
Arkadiusz a Ty wiecznie to samo, wszędzie szukasz sporu a potem wszystkich o te spory obwiniasz.
Dla mnie nie ma najmniejszego problemu ze zmianą dnia rozgrywania turniejów i mimo że od kilkunastu sezonie Puchar Juniorów jeździ w piatki to mogę zmienić, tylko co Ci to da? Mi się wydaje,że najbardziej stotne jest to by zostały na turnieje terminy, dni sa chyba mniej ważne.

GM_Arek ma dziś mamy tak:

Poniedziałek 
- Liga Juniorów ( czwórmecze)
- Elite Liga Juniorów (sparingi)
- Liga Rezerw (sparingi)

Wtorek
- Indywidualne Mistrzostwa Elite Ligi Juniorów (indywidualne)
- Grand Prix Lig (Indywidualne)

Środa
- Liga Nastolatków (czwórmecze)
- Liga Rezerw (sparingi)
- Drużynowe mistrzostwa SW (sparingi)

Czwartek
- Elite Liga Juniorów (sparingi)

Piątek
- Puchar Juniorów (sparingi)

Sobota
- Zawody U-xx (Indywidualne)

I dodatkowo SW Show, który nie ma stałych terminów, bo to i zawody indywidualne i czwórmecze i sparingi

Chyba nic nie pominąłem
Tak zawsze i wszędzie ja jestem winien.
Jak zakladalem turniej z Zuma chcieliśmy jechac w poniedziałki i czwartki to narzekali ci z Elite league juniorow ze im dni kopiujemy wiec zmiana byla na poniedziałek i środę.
Teraz dziwnym trafem znow ma zmuana paść na nas?bo?
Bo inne turnieje sa dlugo i jeżdżą ciągle tak samo.
Cóż życie oczywiście moja wina.
Miłego dnia życzę wszystkim.
Tak na koniec zmienić dni moge nie ma problemu tylko ze wtedy inni gracze mi z turnieju odejdą bo jeżdżą również w innych turniejach i te turnieje zachodzilyby na siebie.
heh Arkadiusz, naprawdę spinasz dupke za bardzo Język ja pytam a ty już foszysz, że ktoś chce ci coś zabrać, bo inni maja dłużej itp Duży uśmiech
tylko zauważ, że ja jako gracz nie jeździłem w żadnym turze i mi to lotto kto ma w jaki dzień Oczko
ale ok, eot

Rozmawiałem z Kubą i niczego nie musimy przekładać. czwórmecze i indy mogą sobie dalej biec swoim torem, w te same dni co były. A oficjalne tury mogę ułożyć jak uważam za słuszne.

Wojtas dzięki za tę rozpiskę Uśmiech
No i gitara Uśmiech
Tobie moze to lotto skoro nie brakes w żadnym dzialu ale podobno masz ulepszac grę biorąc pod uwagę graczy a nie tylko siebie ale ok róbcie jak uważacie my sue dopasujemy.
(2017-02-10, 11:26:17)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Tobie moze to lotto skoro nie brakes w żadnym dzialu ale podobno masz ulepszac grę biorąc  pod uwagę graczy a nie tylko siebie ale ok róbcie jak uważacie my sue doptasujemy.

Ale przeciez zmiana na wtorek czy czwartek, nie sprawiła by komplikacji z innymi zawodami i nikt by nie musiał rezygnować z Twojego turnieju, stąd była moja propozycja. Pozdrawiam
(2017-02-10, 12:05:05)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]
(2017-02-10, 11:26:17)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Tobie moze to lotto skoro nie brakes w żadnym dzialu ale podobno masz ulepszac grę biorąc  pod uwagę graczy a nie tylko siebie ale ok róbcie jak uważacie my sue doptasujemy.

Ale przeciez zmiana na wtorek czy czwartek, nie sprawiła by komplikacji z innymi zawodami i nikt by nie musiał rezygnować z Twojego turnieju, stąd była moja propozycja. Pozdrawiam

Mój post skierowany byl do Gm_Arka.
(2017-02-10, 10:28:57)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Tak na koniec zmienić dni moge nie ma problemu tylko ze wtedy inni gracze mi z turnieju odejdą bo jeżdżą również w innych turniejach i te turnieje zachodzilyby na siebie.

bo do tego posta chciałem się odnieść Uśmiech nie ten zacytowałem
Z wtorkowego ZI chyba IM ELJ zniknie wiec jeden turniej mniej
(2017-02-10, 11:26:17)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Tobie moze to lotto skoro nie brakes w żadnym dzialu ale podobno masz ulepszac grę biorąc  pod uwagę graczy a nie tylko siebie ale ok róbcie jak uważacie my sue dopasujemy.

jak doczytasz post, na który odpisałeś, do końca to będzie git Język
Stron: 1 2 3 4 5