Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tydzień w SW GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
ale czy jest sens, by ktoś wbijał na czyjś mecz i pisał na czacie meczu? przecież do tego "pogadania z kumplem" spokojnie nadaje się poczta. nie bardzo rozumiem zasadność tego pomysłu
(2017-03-12, 21:33:51)GM_Arek napisał(a): [ -> ]ale czy jest sens, by ktoś wbijał na czyjś mecz i pisał na czacie meczu? przecież do tego "pogadania z kumplem" spokojnie nadaje się poczta. nie bardzo rozumiem zasadność tego pomysłu

Jest sens, może nie wszyscy by z tego korzystali,ale  nie raz się zdarzało że pojawiało się parę osób na jednym meczu i taki chat jak w SpS'ie by się przydał. Bo teraz ogranicza Nas się tylko do pisania z jednym graczem.

Misiek81

(2017-03-13, 12:34:11)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2017-03-12, 21:33:51)GM_Arek napisał(a): [ -> ]ale czy jest sens, by ktoś wbijał na czyjś mecz i pisał na czacie meczu? przecież do tego "pogadania z kumplem" spokojnie nadaje się poczta. nie bardzo rozumiem zasadność tego pomysłu

Jest sens, może nie wszyscy by z tego korzystali,ale  nie raz się zdarzało że pojawiało się parę osób na jednym meczu i taki chat jak w SpS'ie by się przydał. Bo teraz ogranicza Nas się tylko do pisania z jednym graczem.

Popieram kamykova takim stwierdzeniem czy jest sens pokazane jest jest ze na wszystko jestescie na nie ,tamtego nie tylko plać na Vipa i sie nie odzywaj a liczba graczy maleje a nie wzrasta bo kolejni starsi gracze rezygnują ...
Jestem ZA!
Ponad to w SpS'ie jest też lista widzów online, tutaj też to było ale zostało zlikwidowane bo ponoć obciążało serwer bez potrzeby. Było to bardzo fajne a to tłumaczenie z serwerem co najmniej dziwne.
(2017-03-13, 17:02:31)Misiek81 napisał(a): [ -> ]
(2017-03-13, 12:34:11)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2017-03-12, 21:33:51)GM_Arek napisał(a): [ -> ]ale czy jest sens, by ktoś wbijał na czyjś mecz i pisał na czacie meczu? przecież do tego "pogadania z kumplem" spokojnie nadaje się poczta. nie bardzo rozumiem zasadność tego pomysłu

Jest sens, może nie wszyscy by z tego korzystali,ale  nie raz się zdarzało że pojawiało się parę osób na jednym meczu i taki chat jak w SpS'ie by się przydał. Bo teraz ogranicza Nas się tylko do pisania z jednym graczem.

Popieram kamykova takim stwierdzeniem czy jest sens pokazane jest jest ze na wszystko jestescie na nie ,tamtego nie tylko plać na Vipa i sie nie odzywaj a liczba graczy maleje a nie wzrasta bo kolejni starsi gracze rezygnują ...

spytanie czy jest sens, WCALE nie oznacza że jesteśmy na nie, bo już nawet dziś poruszyłem w naszym gronie temat zrobienia tego i niedługo będzie to udostępnione. Za to właśnie ty, drogi użytkowniku, już w każdym moim poście szukasz usprawiedliwienia dla swej utartej śpiewki: "na wszystko jestescie na nie ,tamtego nie tylko plać na Vipa i sie nie odzywaj a liczba graczy maleje a nie wzrasta bo kolejni starsi gracze rezygnują ...:. tylko co ma piernik do wiatraka i na co "WSZYSTKO" tak bardzo jesteśmy na nie? czy aby sam siebie nie eliminujesz z jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji?

Misiek81

To czemu od razu nie napiszesz ze to jest zalatwione?? Ja nie musze sie na wszystko zgadzac ale chcialbym by ta gra stała się ciekawa a na razie zauważam znużenie na grze i taką monotonię ...nie porywa mnie to a myślę że wiele osob czeka na jakieś nowinki...
pracujemy nad nowinkami cały czas. Jednakże proszę pamiętać, że też pracujemy, mamy domy, rodziny, a doba ma tylko 24h Uśmiech
A nie napisałem że załatwione, bo rozmawiałem z Kubą o tym przed końcem pracy. potem wiesz: dom, obiad, rodzina - życie przed forum. Poza tym czasem wolę byście coś już zrobionego zobaczyli i mile się zaskoczyli, że bez oficjalnego info wasza propozycja weszła w życie Uśmiech
wprowadzone

//zamykam
Stron: 1 2 3 4 5