Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: XVII sezon LM (Reaktywacja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
8 kolejka LM
Młoda Gwardia - Riders of Dream Team
mecz 2
Brak założonego czwórmeczu i zaproszeń dla rywali - wnioskuję o WO na korzyść RoDT.

Mecz odjedziemy jeżeli dzisiaj dostaniemy zaproszenia - jeżeli nie będzie zaproszeń to WO..
(2017-08-31, 19:10:33)Zyga87 napisał(a): [ -> ]8 kolejka LM
Młoda Gwardia - Riders of Dream Team
mecz 2
Brak założonego czwórmeczu i zaproszeń dla rywali - wnioskuję o WO na korzyść RoDT.

Mecz odjedziemy jeżeli dzisiaj dostaniemy zaproszenia - jeżeli nie będzie zaproszeń to WO..

Czwórmecz się nie odbył.
Naliczyłem po 0,5 pkt dla drużyny RDT - jeśli coś się nie zgadza to proszę o poprawienie.
Jeśli GoDT nie założy na 9 kolejkę 4meczy, proszę o walkower na rzecz PG.

W uzupełnieniu informacji, napisałem do obu gospodarzy, którzy zostali ujęci w arkuszu ale do dzisiaj nie założyli 4meczy, jeden nic nie wiedział kogo zaprosić a drugi zajęty pracą, stąd w 9 kolejce GoDT - PG walkower na korzyść PG.
10 kolejka
Krzyżacka Gwardia - Wild Tigers
Przeprasza za opóźnienie w wystawieniu składu, jeśli dacie rade to ogarnąć to fajnie i pojedziemy, jeśli nie oczywiście przysługuje Wam WO.
(2017-09-11, 19:16:12)Speed napisał(a): [ -> ]10 kolejka
Krzyżacka Gwardia - Wild Tigers
Przeprasza za opóźnienie w wystawieniu składu, jeśli dacie rade to ogarnąć to fajnie i pojedziemy, jeśli nie oczywiście przysługuje Wam WO.

  Myślę że zdążymy ogarnąć Uśmiech
10 kolejka
Polska Gwardia - Stalowa Gwardia

PG nie wystawiła składu , jeżeli nie będzie założonych czwórmeczy w czwartek to wnoszę o WO.
(2017-07-25, 15:29:28)kamykov napisał(a): [ -> ]A do tego to ja też mogę sobie wejść w terminarz i pozamieniać drużyny przeciwników, a następnie zgłosić WO. Toż to jakaś paranoja i gdzie tu zasada fair-play.

Sorry za opóźnienie, składy zostały wystawione, jeśli nie ma problemu jedźmy W kazdym bądź razie wystawiamy czwórmecze.
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-59564
LIGA MIAST 10 KOLEJKA 13.09.2017
W 14 kolejce jest jakiś błąd, bo zamiast MŁODEJ GWARDII jest TEAM A7
(2017-09-13, 04:10:24)kamykov napisał(a): [ -> ]10 kolejka
Polska Gwardia - Stalowa Gwardia

PG nie wystawiła składu , jeżeli nie będzie założonych czwórmeczy w czwartek to wnoszę o WO.


 Wnoszę o WO w 2 meczu. Gdyż drużyna Polonia Śrem otrzymała zaproszenie na czwórmecz prawdopodobnie dopiero w piątek rano.  Z tego co wiem w czwartek widniało zaproszenie od Vittorii(gospodarza 2 czwórmeczu) dla Wisły Grudziądz, który był wpisany do 1 czwórmeczu. 
PG nie wystawiła składu w terminie i czwórmecz nie odbył się w komplecie dla tego nie mogę zaakceptować wyniku tego czwórmeczu.
(2017-09-17, 13:14:11)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2017-09-13, 04:10:24)kamykov napisał(a): [ -> ]10 kolejka
Polska Gwardia - Stalowa Gwardia

PG nie wystawiła składu , jeżeli nie będzie założonych czwórmeczy w czwartek to wnoszę o WO.


 Wnoszę o WO w 2 meczu. Gdyż drużyna Polonia Śrem otrzymała zaproszenie na czwórmecz prawdopodobnie dopiero w piątek rano.  Z tego co wiem w czwartek widniało zaproszenie od Vittorii(gospodarza 2 czwórmeczu) dla Wisły Grudziądz, który był wpisany do 1 czwórmeczu. 
PG nie wystawiła składu w terminie i czwórmecz nie odbył się w komplecie dla tego nie mogę zaakceptować wyniku tego czwórmeczu.

Wynik meczu zweryfikowany na WO dla SG
(2017-09-07, 18:14:54)szuwarek napisał(a): [ -> ]Jeśli GoDT nie założy na 9 kolejkę 4meczy, proszę o walkower na rzecz PG.

W uzupełnieniu informacji, napisałem do obu gospodarzy, którzy zostali ujęci w arkuszu ale do dzisiaj nie założyli 4meczy, jeden nic nie wiedział kogo zaprosić a drugi zajęty pracą, stąd w 9 kolejce GoDT - PG walkower na korzyść PG.

WO przyznane.
12 kolejka
GoDT vs WT
brak składu gospodarzy
Stron: 1 2 3 4