Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: fanclun
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
ok, błąd wyświetlania nastroju. naprawiony. wybaczcie
był błąd w wyświetlaniu nastroju, poprawione
nodrep, pod uwagę była brana średnia kibiców dla 3 lig. poza tym trybuny masz za małe i nierozbudowane. wielkość stadionu nie ma już znaczenia
Nie ma już pozycji reklamy w ustawieniach księgowości na mecze ligowe i sparingowe ?????
do wszystkich co sie uzalaja- zmiany byly i sa potrzebne- jednym pasuja drugim nie- tak bedzie zawsze
ps. tak od siebie dodam ze jezdze w 5 lidze od poczatku jak gram i nie przypominam sobie zebym kasy nie mial bo... kasy jest poprostu za duzo wiec moim zdaniem ciecia byly potrzebne bo w koncu bedzie trzeba zaczac myslec o finasach i liczyc dokladniej kazda wydana zlotowke
(dodam jeszcze nie zarabiam z transferow bo ich poprostu nie robie)
Foki co mi sie podoba ta zmiana zobaczymy co o tym powiem dzis w nocy (spadek lub wzrost fanclubu)
wygrałeś to będziesz zadowolony
jezdze w 5 lidze i moj stan wyjsciowy fanclubu byl 1600 i sa szczesliwi od niedzieli i dzisiejszej nocy wzbogacilem sie o kolejnych 18 zagorzalych kibicow Uśmiech
Mi w czwartej doszlo 15
przejrzałem kilka drużyn i sprawdzałem jak to wygląda u innych i 18 to była największa liczba jaką widziałem i to tylko u mnie jedyne co mi przychodzi do głowy dlaczego aż taka duża to że mam w składzie samych wychowanków
Moze i tak ale jak bylo napisane to tez zalezy od wynikow ja tylko nie wiem czy wyniki sparingow tez sa uwzgledniane czy tylko liga i puchar
tylko liga
Oki dzieki za rozwianie wątpliwości
to dobrze ze tylko liga bo ja juz nie pamietam kiedy wygralem ostatnio sparing Uśmiech
Pytanie dotyczące ilości kibiców w FC. Po przegranym meczu rozumiem, że FC opuszcza jakaś liczba osób. Wiadomo, że ruchy odbywają się 2 razy na tydzień. Moje pytania:
- Czy i co o poza meczem wpływa na zadowolenie kibiców?
- Dlaczego pomimo, że po przegranym meczu raz odeszli kibice z FC to w środę powtórnie sie to dzieje?
- Czemu inne rzeczy jakie dzieją się w grze nie mają wpływu na FC? Po co w takim razie tworzyć instytucję FC?
Stron: 1 2 3