Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Anty nudy, czyli propozycja na przyszlosć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(2011-12-06, 00:11:35)ukppku napisał(a): [ -> ]Sam pomysł jak najbardziej za! Uśmiech

Tylko wytłumaczcie dlaczego zawodnicy z talentem 5 (zieloni) mają być poszkodowani i dostać 90% na zła ceche ??!! ;/

Te specjalne (dodatkowe) umiejetnosci powinny być przyznawane losowo Uśmiech
Raz zawodnik z najslabszym talentem dostaje dobra ceche dodatkowa a innym razem moze byc to zawodnik "zielony" Uśmiech
Niesprawiedliwe byloby gdyby cechy dodatkowe promowaly zawodnikow slabszych Język
Nie po to teraz się wydaje grube miliony na juniorów z max talentem
a to dlatego żeby zrównoważyc słaby talent zawodnika, nie bedzie się wtedy z automatu wyrzucalo zawodnika ze slabym talentem, tylko bedzie się czekalo na zdolnosc dodatkową, zielony z dodatkowa zdolnoscia to juz by było za duzo, moze te 90% to za duzo, ale na pewno powinnabyc przewaga dla tych ze slaby talentem
90% to za dużo Oczko ja bym był też za tym aby było to losowo. Ewentualnie wprowadzić prawdopodobieństwo otrzymania specjałki. Im większy talent, tym mniejsze prawdopodobieństwo. Ale nie otrzymania negatywnej specjałki tylko zarówno dobrej jak i złej.

Choć w przedstawionych przeze mnie propozycji specjalności raczej nie ma złej specjalności Oczko mogą być jedynie źle wykorzystywane.

A jeśli chodziło Ci o cechy charakteru no to tu bym dał losowo bez względu na kolor talentu.

Wiesz Stefik, że na kodzie się nie znam więc nie pomogę Język myślę, że jak dostaniesz projekt wprowadzenia konkretnych cech i specjalności z procentami zmian to sobie dasz radę Uśmiech w tym sezonie może nie wejdzie ale za 4 miesiące czemu nie Oczko
Pozwolę sobie też zabrać głos w tych sprawach

Wracając do tego co piszecie o Juniorach. Przypominam że to sami managerzy buntowali się i chcieli aby juniorzy w szkółce mieli na początek lepszą średnia niż taka jak była wcześniej. Po za tym jeśli miałby się skrócić czas treningu juniorów w szkółce, to jeszcze bardziej bezsensowne było by wydawanie dużych pieniedzy na poszczególne poziomy.
Ogólnie w takim wpadku to najlepsze by było gdyby gra zaczynała się od średnich 20-30 tk jak kiedyś ktoś napisał, ale tego już się nie wróci. To moze w 2 stronę, zrobić ograniczenie do 150 bądź 200, bo w zasadzie jakby nie było ograniczenia to i tak max skill u zawodnika byłby ze 120-130, bo komu by sie chciało trenować po 40 dni 1 skill.
Jeszcze do tej ostatniej propozycji mika. Pomysł świetny, ale wg mnie bardziej się nadaje do tej gry Speedway Star co ma powstać kiedyś. Bo zasadniczo to nie widzę tego w kodzie SW, było by to jak stefik napisał trudne do ogarnięcia.
Trudne nie znaczy nie osiągalne Oczko Moim zdaniem trzeba coś zrobić aby trochę urozmaicić zawodników, bo za kilka sezonów mogą zniknąć Ci z najniższym talentem, a w klubach będą sterczeć same mutanty Oczko A i LT by na pewno na tym skorzystała tj nie każdy zielony byłby tyle samo wart.
Stron: 1 2 3