Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ponieważ nie zdążyłem z typowaniem to ... eh jeszcze wigilie czuje w głowie

Gorzow Stal Caellum vs Lions Bydgoszcz 48:42 (tu strzelam w ciemno)

Krzyżacy R3 Toruń vs GoodFeels Leszno 35:55 ( ja nadal zastanawiam się co tutaj robię)
Hmm cisza, mam nadzieję, że po nowym roku będzie więcej postów w naszym temacie Oczko W tabeli tłok na miejscach 1-6, a i pozostałe drużyny z kolejnych miejsc jeszcze mogą namieszać. Mój czarny koń tej grupy: Gorzow Stal Caellum nie zawodzi i wiedzie prym jak do tej pory. Ale w nadchodzącym weekendzie może się to zmienić i może zaznać pierwszej porażki. Zapowiada się ciekawa kolejka.

POWER Gniezno vs Polmo - 49:41
Stupki Gniezno vs Gorzow Stal Caellum - 47:43
Hawaiki Team Rzeszów vs Albo Baty - 48:42
Polonia Leszno vs Krzyżacy R3 Toruń - 52:38
GoodFeels Leszno vs Lions Bydgoszcz - 47:43
Po ostatniej porażce u Hyzia mogę odłożyć plany awansu do Ekstra o kolejny sezon. Ale na pewno nikomu nie będę odpuszczał i mam zamiar w niedziele powalczyć i wygrać z Marcinem. Liczę, że po niedzielnej kolejce nie będzie ekipy bez porażki Uśmiech. Po raz kolejny Stefik jest nie obliczalny i jeżeli wyremontuje motory może napsuć krwi Lionowi.

POWER Gniezno - Polmo - 51:39
Stupki Gniezno - Gorzow Stal Caellum 50:40
Hawaiki Team Rzeszów - Albo Baty 55:35
Polonia Leszno - Krzyżacy R3 Toruń 50:40
GoodFeels Leszno - Lions Bydgoszcz 42:48
A ja też sobie zatypuje u was Duży uśmiech

POWER Gniezno - Polmo 53:37 - Power to kandydat do medalu (w sumie jak 4 inne drużyny:p), Polmo może nie dać rady na wyjeździe u takiego przeciwnika
Stupki Gniezno - Gorzow Stal Caellum 48:42 - Nie ma co hit kolejki. Stawiam jednak na gospodarzy, ale wiadomo zatrzymać Białego będzie ciężko, o ile to możliwe w tej grupie.
Hawaiki Team Rzeszów - Albo Baty 53:37 - Ciekawy mecz, ale Hawaiki jedzie u siebie, więc zwycięzca znany
Polonia Leszno - Krzyżacy R3 Toruń 49:41 - Mecz o 9 miejsce można powiedzieć, także mogą się nacieszyć emocjami tylko w meczach pomiędzy sobą.
GoodFeels Leszno - Lions Bydgoszcz 38:52 - Bez Węgrzyka GoodFeels więcej nie uciągnie
POWER Gniezno - Polmo - 53:37
Stupki Gniezno - Gorzow Stal Caellum 52:38
Hawaiki Team Rzeszów - Albo Baty 55:35
Polonia Leszno - Krzyżacy R3 Toruń52:38
GoodFeels Leszno - Lions Bydgoszcz 43:47
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .

Życzę każdemu z was mistrza w SW a może za 3 lub 4 sezony będę wami rywalizował jak równy z równym. Powodzonka
Wszystkiego najlepszego w tym nowym roku.

Wynik dzisiejszego meczu nawet mnie zaskoczył. Liczyłem na zwycięstwo w granicach 10, max 14 punktów, a tu taka niespodzianka. Stefik też się mocno postawił.

Od razu zatypuję następną kolejkę:
Krzyżacy R3 Toruń vs Hawaiki Team Rzeszów 28:62
Albo Baty vs POWER Gniezno 48:42
Polmo vs Stupki Gniezno 43:47
Lions Bydgoszcz vs Polonia Leszno 70:20
GoodFeels Leszno vs Gorzow Stal Caellum 50:40
5 KOLEJKA:

Krzyżacy R3 Toruń 31 : 59 Hawaiki Team Rzeszów
Albo Baty 47 : 43 POWER Gniezno
Polmo 42 : 48 Stupki Gniezno
Lions Bydgoszcz 64 : 26 Polonia Leszno
GoodFeels Leszno 48 : 42 Gorzow Stal Caellum



6 KOLEJKA:

POWER Gniezno 65 : 25 Krzyżacy R3 Toruń
Hawaiki Team Rzeszów 48 : 42 Lions Bydgoszcz
Polonia Leszno 45 : 45 GoodFeels Leszno
Stupki Gniezno 52 : 38 Albo Baty
Gorzow Stal Caellum 53 : 37 Polmo

5 KOLEJKA:

Krzyżacy R3 Toruń 31 : 59 Hawaiki Team Rzeszów
Albo Baty 47 : 43 POWER Gniezno
Polmo 39:51 Stupki Gniezno
Lions Bydgoszcz 64 : 26 Polonia Leszno
GoodFeels Leszno 50:40 Gorzow Stal Caellum


6 KOLEJKA:

POWER Gniezno 65 : 25 Krzyżacy R3 Toruń
Hawaiki Team Rzeszów 52:38 Lions Bydgoszcz
Polonia Leszno 43:47 GoodFeels Leszno
Stupki Gniezno 54:36 Albo Baty
Gorzow Stal Caellum 52:38 Polmo
6 KOLEJKA:

POWER Gniezno 62 : 28 Krzyżacy R3 Toruń
Hawaiki Team Rzeszów 48:42 Lions Bydgoszcz
Polonia Leszno 30:60 GoodFeels Leszno
Stupki Gniezno 48:42 Albo Baty
Gorzow Stal Caellum 62:28 Polmo
nie ma ta jak kontrolowac caly mecz i przegrac -,-
Krzyżacy R3 Toruń 26-64 Stupki Gniezno
Albo Baty 49-41 Polmo
Polonia Leszno 45-45 Gorzow Stal Caellum
Lions Bydgoszcz 50-40 POWER Gniezno
GoodFeels Leszno 42-48 Hawaiki Team Rzeszów
Krzyżacy R3 Toruń 25:65 Stupki Gniezno
Albo Baty 52:38 Polmo
Polonia Leszno 45-45 Gorzow Stal Caellum
Lions Bydgoszcz 47:43 POWER Gniezno
GoodFeels Leszno 40:50 Hawaiki Team Rzeszów
Krzyżacy R3 Toruń 30-60 Stupki Gniezno - raczej spokojne zwycięstwo.
Albo Baty 52-38 Polmo - Albor jest gospodarzem i powinien to wykorzystać.
Polonia Leszno 46-44 Gorzow Stal Caellum - Czuję że Kaliciak poprowadzi drużynę do minimalnego zwycięstwa.
Lions Bydgoszcz 51-39 POWER Gniezno - dla Liona to jest mecz o to czy będzie się liczyć w walce o awans. Przegrana stawia Go w trudnej sytuacji.
GoodFeels Leszno 46-44 Hawaiki Team Rzeszów - mam nadzieje że Stefik będzie się chciał zrehabilitować za porażkę w derbach i zakupi nowe motorki dla swoich raiderów. Ja już raz się przekonałem co oni potrafią na nowym sprzęcie, może tym razem ekipa z Rzeszowa się przekona Duży uśmiech
Krzyżacy R3 Toruń 16:74 Stupki Gniezno - mecz bez historii, drużyna z Torunia w tym sezonie nabiera doświadczenia, które powinna wykorzystać w przyszłym sezonie w 2 lidze. Natomiast Stupki Gniezno poczyniły kolejny krok w kierunku awansu.



Albo Baty 50:40 Polmo - mecz który trzymał w napięciu do ostatnich biegów, praktycznie tylko 4 pkt przewagi gospodarzy przez cały mecz i wszystko mogło się jeszcze wydarzyć. Jednak biegi nominowane należały do gospodarzy dzięki czemu już po 14 biegu mogli cieszyć się ze zwycięstwa.



Polonia Leszno 46:44 Gorzow Stal Caellum - HIT tej kolejki, jak się okazało każdy z nas typował wynik meczu w okolicach remisu. Jedynie Einstein trafił wynik "Czuję że Kaliciak poprowadzi drużynę do minimalnego zwycięstwa." Mecz w którym padło najwięcej remisowych biegów w tej kolejce 1 ligi grupy 2. A wynik został ustalony w ostatnim biegu w którym padł też remis Oczko



Lions Bydgoszcz 50:40 POWER Gniezno - Lion ze swoimi 3 liderami i rezerwowym młodzieżowcem zdołał wygrać bardzo ciężki mecz i nadal liczy się w walce o awans. Drużynie z Gniezna pozostaje walczyć o dobry wynik u siebie i punkt bonusowy. Wynik oscylował cały czas w okolicy remisu, jednak biegi nominowane to popis gospodarzy i dwie podwójne wygrane.



GoodFeels Leszno 35:55 Hawaiki Team Rzeszów - ciężko pisać o swoim meczu, szczególnie że Stefik wbił dopiero na biegi nominowane, a gdyby wcześniej porobił taktyki może tak szybko bym nie odskoczył. Pokazują to chociażby biegi nominowane.



Po 7 kolejce tabela wygląda bardzo ciekawie, praktycznie 8 drużyn walczy o awans. Każdy punkt, a szczególnie punkty bonusowe będą na wagę awansu. Ja za tydzień mam lżejszą przeprawę, ale nie bagatelizuję przeciwnika. Bardzo ciekawie natomiast zapowiadają się trzy mecze:

Stupki Gniezno vs Lions Bydgoszcz
POWER Gniezno vs GoodFeels Leszno
Gorzow Stal Caellum vs Albo Baty

pozdrawiam i zapraszam do aktywnego pisania Duży uśmiech bo wątek nam podupada.
Stron: 1 2 3 4