Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Polmo 70-20 Krzyżacy R3 Toruń - mecz raczej bez historii, szykuje się pewna wygrana gospodarzy.

Stupki Gniezno 46-44 Lions Bydgoszcz - HIT kolejki, obydwie drużyny chcą walczyć o awans do ekstraligi. Zapowiada się zacięte spotkanie trzymające do samego końca.

POWER Gniezno 50-40 GoodFeels Leszno - tutaj także może być ciekawie o ile Stefik pojawi się na meczu.

Gorzow Stal Caellum 50-40 Albo Baty - mecz który gospodarze powinni wygrać bez problemu.

Hawaiki Team Rzeszów 55-35 Polonia Leszno - to samo co wyżej, nie mogę sobie pozwolić na wpadki u siebie jeżeli chcę awansować w tym sezonie.
Witam, ostatnio u nas totalny zastój ;/ szkoda. Może na rundę rewanżową się to zmieni. W ostatniej kolejce nie było wielu emocji w naszej grupie poza jednym bardzo zaciętym meczem: Lions Bydgoszcz - Polmo, gdzie padł REMIS.

Mecz zaczął się od zwycięstwa pary gości 4-2 i tą dwupunktową przewagę utrzymywali aż do biegu 15, w którym to tym razem para gospodarzy wygrała 4-2, a cały mecz zakończył się niespodziewanym wynikiem 45-45. Dla drużyny gospodarzy może to być bolesny cios jeżeli chodzi o włączenie się do walki o ekstraligę. Goście natomiast tym cennym 1 punktem uciekają ze strefy spadkowej.

W pozostałych meczach nie było już wielu emocji, a to za sprawą dobrze dysponowanych faworytów tego dnia lub poprzez niedopatrzenie niektórych trenerów, którzy nie wystawili na czas składu. Tak czy siak po meczach 9 kolejki, raczej znamy już drużyny które zdobędą bonusy w kolejnej odsłonie ligowych zmagań. Jedyna niewiadoma to mecz Polmo - Lions Bydgoszcz, gdzie Lion pewnie będzie chciał wygrać mecz, ale czy gospodarze mu na to pozwolą to już inna bajka. Zapraszam do typowania.



Wyniki 9 kolejki:

Krzyżacy R3 Toruń 67 : 23 Albo Baty
Hawaiki Team Rzeszów 72 : 18 Gorzow Stal Caellum
POWER Gniezno 58 : 32 Polonia Leszno
Lions Bydgoszcz 45 : 45 Polmo
GoodFeels Leszno 28 : 62 Stupki Gniezno



10 kolejka:

Albo Baty 70-20 Krzyżacy R3 Toruń - Albor będzie chciał się odgryźć za porażkę na wyjeździe i brak wystawionego składu.

Gorzow Stal Caellum 43-47 Hawaiki Team Rzeszów - mecz w którym mam szansę na wygraną, jeżeli tylko nie zawiedzie 2 linia.

Polonia Leszno 38-52 POWER Gniezno - Hyziu raczej powinien kontrolować wynik spotkania, być może pozwoli wyjechać na tor swoim młodszym zawodnikom.

Polmo 43-47 Lions Bydgoszcz - tutaj zapowiada się ciekawe spotkanie, po remisie w pierwszym meczu wszystko jest możliwe. Ja stawiam jednak na drużynę gości o ile nie zapomną wystawić składu.

Stupki Gniezno 60-30 GoodFeels Leszno - tutaj raczej mecz bez historii, zapowiada się wygrana gospodarzy.
Albo Baty vs Krzyżacy R3 Toruń jeśli albor wystawi skład to 71:19
Gorzow Stal Caellum vs Hawaiki Team Rzeszów 39:51
Polonia Leszno vs POWER Gniezno 40:50
Polmo vs Lions Bydgoszcz 47:43
Stupki Gniezno vs GoodFeels Leszno 55:35
Albo Baty vs Krzyżacy R3 Toruń 65:25
Gorzow Stal Caellum vs Hawaiki Team Rzeszów 46:44 tak się rozmarzyłem Uśmiech
Polonia Leszno vs POWER Gniezno 38:52
Polmo vs Lions Bydgoszcz 40:50
Stupki Gniezno vs GoodFeels Leszno 60:30
(2012-02-02, 00:05:20)Einstein napisał(a): [ -> ]Gorzow Stal Caellum vs Hawaiki Team Rzeszów 46:44 tak się rozmarzyłem Uśmiech

Hehe wszystko możliwe o ile na meczu będzie Marcin, a mnie nie będzie. A jak miał skoki w tym tygodniu to tym bardziej mnie rozjedzie tak do 40 Oczko

Albo Baty vs Krzyżacy R3 Toruń 35:55 -coś się musiało wydarzyć nie zapowiada się żeby Albor wrócił
Gorzow Stal Caellum vs Hawaiki Team Rzeszów 37:53 - raczej bez niespodzianki
Polonia Leszno vs POWER Gniezno 39:51 - spokojne zwycięstwo
Polmo vs Lions Bydgoszcz 46:44 -MOJE MARZENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Stupki Gniezno vs GoodFeels Leszno 54:36 - Stefik zmienił maszyny ale Stupki mają e - ligę w kieszeni
Krzyżacy R3 Toruń vs Polmo 38:52
Lions Bydgoszcz vs Stupki Gniezno 44:46 - to taka wersja życzeniowa, ale wiem że będzie bardzo ciężko...
GoodFeels Leszno vs POWER Gniezno 50:40 jeżeli Stefik pojedzie tak jak ze mną i w pucharze to powinien wygrać
Albo Baty vs Gorzow Stal Caellum 15:75 albor odpuścił Smutny
Polonia Leszno vs Hawaiki Team Rzeszów 41:49 Polonia jest u siebie mocna, ale to za mało na ekipę z Rzeszowa

Eistein byłeś blisko swojego typu Oczko Lions Bydgoszcz 45-45 Stupki Gniezno, remis tez jest sporą niespodzianką. No i 2 pkt jadą do Ciebie. Zobaczymy jak dzisiaj będzie wyglądała reszta spotkań bo nawet nie miałem czasu na ich analizę Oczko
Zabrakło jeszcze jednego zwycięstwa indywidualnego. W sumie indywidualnie wygrałem tylko jeden bieg a i tak zremisowałem, czyli powinienem się cieszyć. Tak jak napisałeś na SB Twój mecz z Lionem zdecyduje czy nasz mecz będzie o pierwsze miejsce czy nic nie znaczącym meczem. Ty już masz za sobą mecz z Marcinem a ja będę dopiero się męczył na trudnym gorzowskim terenie.
Hehe, to teraz ekstraligowcy też będą wyczekiwali na kogo trafią w barażach Oczko
co to za różnica od kogo dostaną łomot i spadną Oczko
no bedzie ciezko szczegolnie z 1.2
12. kolejka - 2012-02-19 (Niedziela)
Stupki Gniezno vs Krzyżacy R3 Toruń 60:30
Polmo vs Albo Baty 75:15 - wynik może być inny jak Albor wróci
Gorzow Stal Caellum vs Polonia Leszno 55:35
POWER Gniezno vs Lions Bydgoszcz 48:42
Hawaiki Team Rzeszów vs GoodFeels Leszno 57:33
Stupki Gniezno 64-26 Krzyżacy R3 Toruń - Einstein jest kandydatem do awansu więc tego meczu nie może przegrać, szczególnie, że jedzie z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli, Torunianie zbierają w tym sezonie cenne doświadczenie, które miejmy nadzieję wykorzystają w przyszłości.

Pierwszy mecz: Krzyżacy R3 Toruń 16 : 74 Stupki Gniezno



Polmo 75-15 Albo Baty - Albor chyba odpuścił sobie rozgrywki więc wynik może być tylko jeden.

Pierwszy mecz: Albo Baty 50 : 40 Polmo



Gorzow Stal Caellum 59-31 Polonia Leszno - Gorzowianie chcą się zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu. Szczególnie, że przegrali tylko 2 pkt i przez to odpadli z rywalizacji o awans do ekstraligi. Mecz powinien być pod dyktando gospodarzy. Polonia Leszno musi w tym sezonie szukać już tylko punktów na swoim terenie, szczególnie, że mają bardzo wymagających rywali w meczach na własnych śmieciach.

Pierwszy mecz: Polonia Leszno 46 : 44 Gorzow Stal Caellum



POWER Gniezno 50-40 Lions Bydgoszcz - HIT kolejki, walka dwóch bardzo silnych zespołów. Jeżeli Lion nie zapomni wystawić składu to mecz może być bardzo ciekawy. Szczególnie, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis. Ja jednak zdecydowanie stawiam na gospodarzy.

Pierwszy mecz: Lions Bydgoszcz 50 : 40 POWER Gniezno



Hawaiki Team Rzeszów 48-42 GoodFeels Leszno - jak zwykle na swoim ternie nie mogę pozwolić sobie na wpadkę, ale coś mi się wydaje, że liderzy Stefika mogą mi troszkę napsuć krwi. Ostatnio są w wysokiej formie, szczególnie na swoim terenie. Więc trzeba zrobić tor pod swoich zawodników Oczko i jechać na całego. Zapowiada się piękny pojedynek Jastrzębskiego i Iwanickiego.

Pierwszy mecz: GoodFeels Leszno 35 : 55 Hawaiki Team Rzeszów

Asteck666

Wróciłem do 1.2, cieszycie się?? Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4