Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: limit zawodników w zespole
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zauwazyłem klub, który ma 50 zawodników. Każdy klub rozgrywając codziiennie sparing jest w stanie utrzymać sprawność dla góra 20 zawodników. Tak więc minimum 30 zawodników w tamtym klubie traci codziennie sprawność. Większość została kupiona w zrzucie wolnych strzelców, większosc ma od 27 wzwyż lat, większośc ma sprawność na poziomie do 20.
Wnioski: Jezeli kupi ktos takiego dziadka, zanim osiagnie pełną sprawność, będzie miał już takie spadki skili, że stanie się bezuzyteczny, a i część pójdzie na emeryturę
Dużo nowych użytkowników (bo tylko tacy kupują takich graczy) zrazi sie do gry i zakonczy karierę managera
Zrzut wolnych strzelców to okazja na zdobycie zawodnika w fajnej cenie. Niestety kilku graczy zabiera większość sprzedając pózniej po zawyżonej cenie z mniejsza sprawnościa (nie jest wstanie tylu wytrenowac)

Propozycja:
Stworzenie limitu zawodników w każdym klubie



jestem na nie
moja sprawa ilu chce mieć zawodników i ile kasy za nich płacić
Guti dobrze gadasz.
taka propozycja była już , została odrzucona http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=454
można od niedawna trenować sprawność jako trening - zatem pozwoli to szybciej osiągnąć 100%
(2012-01-26, 11:04:26)sothis napisał(a): [ -> ]jestem na nie
moja sprawa ilu chce mieć zawodników i ile kasy za nich płacić

w sumie fakt. Ale może popatrzeć trochę z perspektywy rozwoju gry? A taka sytuacja doprowadza, do wielu negatywnych zjawisk, które Wy na górze nie czujecie, bo prostu nie widzicie co się dzieje w niższych ligach.
Skoro tak podchodzicie do problemu, którego nie widzicie to pewnie ja się też zdecyduje na 50 zawodników, znacznie to przyspieszy mój marsz do góry. A to, że po drodze zostawię po sobie sfrustrowanych graczy, którzy zweryfikują wartość zawodnika po pierwszym meczu to w sumie nie moja sprawa. W koncu biznes to biznes. Tyle nowych uzytkowników się teraz rejestruje na pewno znajdzie się niejeden frajer, który kupi dziadka, którego nie zdązy nawet przed emeryturą doprowadzić do sprawności.
Piwo dla gutiego
a jaki miałby być ten limt 20 zawodników??
bez obrazy kolego ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałes

" traci codziennie sprawność " nie codzienie a co tydzien !!

"Jezeli kupi ktos takiego dziadka, zanim osiagnie pełną sprawność, będzie miał już takie spadki skili, że stanie się bezuzyteczny, a i część pójdzie na emeryturę "

nikt nikogo nie zmusz do kupowania pozatym jak napisał Squall1 " od niedawna trenować sprawność jako trening " i tu ma racje

a ja od siebie dodam ze joko wolni trafiaja najlepszych 200 zawodników !! i nie zagladaj innym do klubu a zajmij sie budowaniem !! dodam ponadto ze zawodnik jest tyle wart za ile udczciwie ktos go kupi nie isttny jest wiek a przydatnosc w danej chwili do druzyny ! co prawda nie mam 50 zawodników ale jestem przeciwny ograniczeniom !


kolejna bzdura " Niestety kilku graczy zabiera większość sprzedając pózniej po zawyżonej cenie z mniejsza sprawnościa " zawodnik jest tyle wart ile kos zapłaci w danej chwili dowód??

10 mln za Klaudiusz Ryfa WWG Promień Żary 2012-01-10 10 952 307 zł

http://www.speedway-world.pl/i,arch_trans-328

i nie piszcie tutaj ze tyle jest wart bo ma 16 lat !! bo pewnie wiekrzosc z was napisała by zawyzona cena !! skandal !! bo nie stac was !

" (nie jest wstanie tylu wytrenowac) " kolejny bełkot ! skile takie jak siła,tj,ts,kondycja itd rosna kazdego dnia wiec wartosc zawodnika teoretycznie wzrasta kazdego dnia , podkresle ponownie znajdzie sie udczciwy kupiec?? sprzedany i nie wazne za ile !! treningi odbywaja sie codzienie !! i to tylko wybór kazdego z nas jaki skil bedzie trenował !!

a co najwazniejsze napisze dla graczy nowych co dopiero zaczynaja gre !! jak pogracie kilka sezonów w SW to tez bedziecie mieli pieniadze zawodników !! nie mozna miec wszystkiego odrazu tak jak wiekrzosc z was chciała by ! i tylko narzeka ze nie ma pieniedzy w SW, zawodników itd !! a pograc kilka sezonów !! rozbudowac stadiony !! a nie tak jak widze po 3-5 tys stadion !! i pieniazki chcecie miec?? zazdrosc was zżera !! na moje i innych graczy mecze po ponad 10 tys ludzi przychodzi to stac nas na duze transfery i posiadanie szerokiego składu ! to tyle na temat zagladania w inne kluby !! ja nie patrze i nie zazdroszcze gracza extraligi co graja dłuzej odemnie ze maja leprzych zawodników i wiecej pieniedzy .
Popieram daehniks1
jestem za Gutim!
Początkowym menagerom nie jest stanie sprostac cenom za wystawianych zawodnikow, ktorzy maja jeszcze sprawnosc ok 20/30 %. Wiec posiadanie zawodnikow tak jak zespol =LBN= bo mowa o nim jest bezsensowana i troche nie sprawiedliwa wobec zawodnikow poczatkujacych... rozumiem chec zysku ale nie przez to, ze zawodnicy jeszcze wartosciowi poprzez pobyt w druzynie =LBN= niszczy sie... a mowienie ze zawodnik zdobywa umiejetnosci codziennie, a sprawnosc co tydz niech popatrzy ze trenowac mozna jedna umiejetnosc badz sprawnosc. jednoczesnie nie mozna, wiec jak tego nie nazwiecie marnowaniem zawodnikow?
[Obrazek: 3072.jpg]
kaziockm Online a wiesz ile on wydaje co tydzien na pensje??

ja mam w tym momecie 15 zawodników i wydaje co tydzien dosc sporo pieniedzy ! wiec zawisc i zazdrosc połóżcie na półkę Uśmiech a poczatkujacy menagerowie niech pograją pare sezonów z nastawieniem na rozbudowe stadionu !! co do zespołu =LBN= to jest jego prywatna polityka ! przypuszczam ze dokłada do interesu lub tez wychodzi na bardzo mały plus . bo wiem ile pensje kosztują Uśmiech pzdr ten temat ograniczenia był juz chyba z 3 razy na forum i za kazdym razem zamkniety
a aby podgrzać atmosfere wkleje swoje przychody UśmiechUśmiech dla zazdrosników co zamiast budoac klub tylko patrza na innych hehe i przypuszczam ze gracze z e-ligi 1-2 lub 3 maja wiekrze obroty Uśmiech

moje :


Stan 2011-12-11 - 2012-01-26
Przychód: +11 697 310,00 zł

a ile wydałem to tez moja sprawa !! tak jak klubu =LBN= ilu ma zawodników !! pzdr
Mnie już limit zawodników do niczego nie jest potrzebny - nie zwracam uwagi na niego ...ale....na początku gry bardzo to raziło mnie i miałem mieszane uczucia wręcz niechęć do SW. Wiem że parę osób z konkurencji zaczynało grać i rezygnowało (brak limitu był też jednym z czynników rezygnacji). Dla E-ligowców i 1 i 2 ligi to za bardzo nie przeszkadza ale dla nowych graczy jest to zniechęcające do gry. A im więcej graczy tym lepiej.

kaziockm nikt nie zmusza Cię do kupna zawodnika od LBN, z własnej woli zasilisz jego budżet, już nie jeden chciał w momencie startu mieć ekipę taką jak e-ligowiec. Do tego trzeba jednak dojść - wytrwałości życzę Uśmiech
nie mowie, ze mnie to razi... razilo mnie to na poczatku, jak chyba kazdego z was. Majac juz jakies rozeznanie po kilku miesiacach gry nie robi na mnie to takiego wrazenia, tylko irytuje "niszczenie" zawodnikow.
[Obrazek: 3072.jpg]
no cóz widze, że nie ma sensu bronić moich racji. "Góra" zadecydowała, że nie ma potrzeby robienia limitu
SM to przerabiał SW też widocznie przez to będzie musiał przejść
W SM-ie ilość zawodników z forma 40 była oszałaiająca, bezwartościowi zawodnicy, którzy mimo dobrych skili nie byli nic warci. Wprowadzenie limitu rozwiązało problem.
Chciałem żeby to wprowadzić, ze względu na nowych graczy, którzy nie wiedzą na początku co dobre a co złe. Sam w sm-ie padłem ofiara formy 40 i tylko mój upór sprawił ze nie rzuciłem w diabły tą grę (brak mi palców i rak ile razy chciałem rezygnować).
W przeciwienstwie do innych nie widze tylko czubek własnego nosa, ale staram się patrzeć też na innych i coś pomóc.
W wysypie wolnych strzelców sa najlepsi zawodnicy? POlemizołbym. Jezeli 30-latek ze sprawnoscia 0 i z niezlymi skilami jest dobrym zawodnikiem to chyba jakas pomyłka. Nastepnym razem wzialbym pod uwagę sprawnosc i potencjal (czyli ile jeszce mozna wytrenowac przed emerytura)
Poziom zawodów od 4 ligi jest żenujący. I z jedna przyczyn jest własnie ogromna ilosc zawodnikow bez sprawnosci. Ale co tam wy tam z góry wiecie o tym. Zastanawialiście się czasem dlaczego jest tyle nieaktywnych druzyn?
Innym parametrem który tez wypadaloby wprowadzic jest limit wystawiania zawodnikow w ciagu dnia, ale mam to gdzieś czy się to wprowadzi czy nie, niech się dalej syf robi ... kiedyś mi przyznacie rację


Stron: 1 2