(2011-07-28, 16:31:48)Speed napisał(a): Tak wgl to zauważyłem że znowu zaczynam lige z beniaminkiemUśmiech W tamtym sezonie Gryfy i potem vicemistrz, teraz Squall - może też przyszły medalistaDuży uśmiech Nie no, tak tylko pisze jako wróżka;p Ale no nie powiem sezon będzie nieprzewidywalny bo w zasadzie nie wiemy jak jeździ dana drużyna na nowym silnikuUśmiech

Haha prawie zgadłem, jak widać zaczynać ze mna to dobra wróżba :p W 2 sezonie pamiętam ze zaczynałem w Elidze z swk który później wygrał ligę. No ciekawe kto pojedzie w nowym sezonie 1 kolejke ze mna:p

No i jeszcze raz gratulacje dla Squal'a Duży uśmiech Na prawde podziw za to, tymbardziej ze jako baniaminek i dodatkowo wcześniej miałeś 2 miejsca a teraz od razu mistrz SW Duży uśmiech
Heniowi i Casie też równie gratuluje, ciekawa walka była o te pierwsze 4 miejsca praktycznie przez cały sezon się tasowaliśmy w pozycjach Duży uśmiech Myślę że w nowym sezonie będzie tych emocji i przetasowań jeszcze więcej.
Bardzo mnie jednak w tym sezonie zdziwiła postawa swk, jak widać przestał grać, i to wg mnie tak trochce głupio będzie bez zwycięscy 2 pierwszych sezonów. No ale taka jego decyzja.