Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Nie mówmy o nowym sezonie tylko o nowym silniku, ja nie mam nic przeciwko oczywiście, ale kto się najlepiej dostosuje ten wygra ten sezon .

Faworytów upatruję w Zdunku, Gryfach, Sparcie, Drzewcach .. Mam nadzieje,że także ja włącze się do walki o pudło.

Karty rozda nowy silnik, Sparta dziś pokazała że wcale na wyjazdach nie będzie jej łatwo.. porażka z Demogorgonem.

Sparta Wrocław vs Ostrowskie Diabły 53:37 - Na betonie nie ma się co łudzić, mam nadzieje że przegram jak najniżej
Victory Leszno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 48:42 - No i tu będzie niespodzianka , Victory u siebie będzie wygrywało myśle. Uśmiech
Lotos Gdańsk vs RKS Kolejarz Rawicz 43:47 - Beniaminek eligi jest dla mnie nie wiadomą , stawiam na RKS
CWKS Resovia Rzeszów vs ZKS Zdunek Rzeszów 48:42 - Zadecyduje własny tor, beton CWKSu będzie dla niego zbawczy Uśmiech
GRYFY Bydgoszcz vs GKS Wybrzeże 51:39 - GRYFY jadą u siebie , wydaje mi się że nie będą miały problemów z GKSem
Casa przeceniasz mnie raczej będę walczył o utrzymanie

Sparta Wrocław vs Ostrowskie Diabły 47-43

Victory Leszno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 46-44

Lotos Gdańsk vs RKS Kolejarz Rawicz 48:42

CWKS Resovia Rzeszów vs ZKS Zdunek Rzeszów 52:38

GRYFY Bydgoszcz vs GKS Wybrzeże 50:40
Witam wszystkich w nowym sezonie Eligi SWUśmiech Jednocześnie gratuluje Zdunkowi zdobycia Mistrzostwa. Ciekawe czy w tym sezonie zdobędzie zespół z innego miasta niż Rzeszów. Szkoda że stefik odpadł z Eligi i zostałem osamotniony z Leszna, w stosunku do tamtego sezonu 3 drużyn. Trudno jest na otwarciu wytypować kto będzie o co walczył, bo wchodzi nowy silnik. Moje typy na 1 kolejke tak na oko:
Sparta Wrocław vs Ostrowskie Diabły 48:42
Victory Leszno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 47:43
Lotos Gdańsk vs RKS Kolejarz Rawicz 41:49
CWKS Resovia Rzeszów vs ZKS Zdunek Rzeszów 38:52
GRYFY Bydgoszcz vs GKS Wybrzeże 55:35
oj bedzie sie dzialo.Raczej o pudlo bedzie ciezko bo juz widze co sie dzieje.Typy meczów podam potem...
Witam wszystkich, szykuje się nieprzewidywalny sezon. mój cel - Utrzymanie. Pozdro all
Tak wgl to zauważyłem że znou zaczynam lige z beniaminkiemUśmiech W tamtym sezonie Gryfy i potem vicemistrz, teraz Squall - może też przyszł medalistaDuży uśmiech Nie no, tak tylko pisze jako wróżka;p Ale no nie powiem sezon będzie nieprzewidywalny bo w zasadzie nie wiemy jak jeździ dana drużyna na nowym silnikuUśmiech
Sparta Wrocław vs Ostrowskie Diabły 52-38

Victory Leszno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. ------ troche za poznow podalem typ myslalem jednak ze wygra speed niewielka ilosci oczek ale niestety sam wtopil bo go nie bylo na meczu

Lotos Gdańsk vs RKS Kolejarz Rawicz 40-50

CWKS Resovia Rzeszów vs ZKS Zdunek Rzeszów 58-32

GRYFY Bydgoszcz vs GKS Wybrzeże 50:40
Hmm widze że na nowym silniku to będę miał 2 dobrych zawodników Adamczyk i Bakuła, no a reszta niestety poniżej oczekiwan się spisała. Trudno ktoś musi przegrać Duży uśmiech
u mnie trudno powiedziec druzyna srednio jedzie jak na ta chwile ale jazde para jeszcze pocwicza i bedzie git.
Już niedługo II Kolejka Uśmiech
Odrazu kilka niespodzianek w I kolejce. Pierwszą jest wygrana Drzewców, ale spowodowana chyba brakiem Speeda na meczu Oczko . Druga to łatwa wygrana Zdunka z CWKS i trzecia chyba największa to wygrana Lotosu Gdańsk z RKS-em . Tego się naprawdę nie spodziewałem.

GKS Wybrzeże vs CWKS Resovia Rzeszów 52:38 - W pierwszym meczu CWKS pojechal bardzo słabo, więc raczej nie ma co wierzyć w nagłą poprawe formy
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Lotos Gdańsk 53:37 - Mimo wszystko i tak zdecydowanym faworytem są gospodarze. Jeśli Lotos wygra to naprawdę będę zaskoczony
Ostrowskie Diabły vs Victory Leszno 50:40- Moim celem jest spokojna wygrana bez większych nerwów , myśle że jestem w stanie to osiągnąć
RKS Kolejarz Rawicz vs GRYFY Bydgoszcz 35:55 - Wydaje mi się,że kolejna porażka RKS-u się szykuje
ZKS Zdunek Rzeszów vs Sparta Wrocław 50:40 - Zdecydowany atut to tor Zdunka. Sparta ma zupełnie inną nawierzchnie. Zdunek pokazał w 1 meczu świetną forme. Stawiam na niego
GKS Wybrzeże vs CWKS Resovia Rzeszów 65-25 Moim zdaniem swk jak na ta chwile bez formy kupil jednego zawodnika ktory jedzie bdb i tylko on bedzie punktowal ale sam meczu nie wygra.
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Lotos Gdańsk 55-35 fc star drzewce u siebie bedzie bardzo ale to bardzo mocne.
Ostrowskie Diabły vs Victory Leszno 51-39 casa powinenien sobie poradzic ale speed ma dobrych tych juniorkow i bedzie bardzo mocny w tym sezonie juz to pokazal nie raz w testach
RKS Kolejarz Rawicz vs GRYFY Bydgoszcz 32-58 Henio raczej spokojnie sobie poradzi
ZKS Zdunek Rzeszów vs Sparta Wrocław 47-43 "chciałbym" ale jechałem z sothisem w testach i niestety przegrywalem u siebie wiec bedzie bardzo ciezko.
GKS Wybrzeże vs CWKS Resovia Rzeszów 70:20 Generalnie nie wiem co tu powiedzieć ale jak sam swk mówił on tylko start i reszta leży
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Lotos Gdańsk 60:30 Squall1 może mieć kłopoty jednak tylko na wyjazdach
Ostrowskie Diabły vs Victory Leszno 48:42 na więcej nie stać Speeda ma 2 dobrych zawodników jednak reszta pozostawia wiele do życzenia jak dobrze rozplanuje taktyki i zmiany może osiągnąć dobry wynik w co jednak wątpię, co do Casy na swoim torze będzie bardzo ciężko go pokonać
RKS Kolejarz Rawicz vs GRYFY Bydgoszcz 37:53 Henio raczej spokojnie sobie poradzi
ZKS Zdunek Rzeszów vs Sparta Wrocław 51:39 Zdunek jest faworytem i spokojnie to wygra.Ja po zmianie znaczenia sprawności mam tylko 3,5 zawodnika więc będzie ciężko do tego kopa i całkiem leże
no własnie 3.5 zawodnika ale za to jakich...
GKS Wybrzeże vs CWKS Resovia Rzeszów 65:25 - raczej nie daje dużo szans dla swk w tym sezonie, nie ma już głównych zawodników tych co wczesniej i może być dla niego kiepsko ;/
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Lotos Gdańsk 55:35 - Squal jest mocnym zespołem i wg mnie będzie się liczył w tym sezonie, takze mecze u siebie pewnie będą wygrane
Ostrowskie Diabły vs Victory Leszno 50:40 - to przy optymistycznym spojrzeniu, jak sothis napisał mam 2 zawodników a reszta niestety leży ;/
RKS Kolejarz Rawicz vs GRYFY Bydgoszcz 38:52 - Simonen niezbyt dobrze rozpoczął sezon a teraz ma vicemistrza na swojej drodze. Henio pewnie nie da odebrać sobie punktów.
ZKS Zdunek Rzeszów vs Sparta Wrocław 46:44 - zdecydowanie hit kolejki, jednak atut własnego toru jest po stronie Zdunka. Zobaczymy jak to sie potoczy w trakcie Uśmiech

Asteck666

ZKS Zdunek Rzeszów vs Sparta Wrocław!!!! no mnie ten mecz bardzo ciekawiUśmiech... myslicie ze jest duża róznica w jeździe poszczególnych zawodników w lidze i w sparach?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9