Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dzięki chłopaki za gratki Oczko, nowy sezon zapowiada się ciekawie zarówno w E-lidze jak i 2 grupie 1 ligi, emocje gwarantowane. Jeszcze nie mam pełnej koncepcji na nowy sezon, jednak coś będę wiedział więcej po obozie między innymi. Na tę chwilę za mało się klaruje. W poprzednim sezonie wymieniłem tylko jednego raidera, a ilu teraz czas pokaże. Zdecydowanie nie powtórzę wyniku - najważniejsze będzie utrzymanie, bo trzeba szkolić wychowanków, jeden wyjdzie ze średnią ok.56-57 , pozostała czwórka nie wiele niżej i tu będą kluczowe decyzje. Nie wiem jak to ująć w słowa, ale ... po paśmie drugich miejsc i awansach po barażach przez dwa sezony zawitałem do E-Ligi jako beniaminek i nikt się chyba wraz ze mną nie spodziewał, że osiągnę taki wynik Wykrzyknik W trzech słowach : Veni Vidi Vici.
(2011-07-28, 16:31:48)Speed napisał(a): [ -> ]Tak wgl to zauważyłem że znowu zaczynam lige z beniaminkiemUśmiech W tamtym sezonie Gryfy i potem vicemistrz, teraz Squall - może też przyszły medalistaDuży uśmiech Nie no, tak tylko pisze jako wróżka;p Ale no nie powiem sezon będzie nieprzewidywalny bo w zasadzie nie wiemy jak jeździ dana drużyna na nowym silnikuUśmiech

Haha prawie zgadłem, jak widać zaczynać ze mna to dobra wróżba :p W 2 sezonie pamiętam ze zaczynałem w Elidze z swk który później wygrał ligę. No ciekawe kto pojedzie w nowym sezonie 1 kolejke ze mna:p

No i jeszcze raz gratulacje dla Squal'a Duży uśmiech Na prawde podziw za to, tymbardziej ze jako baniaminek i dodatkowo wcześniej miałeś 2 miejsca a teraz od razu mistrz SW Duży uśmiech
Heniowi i Casie też równie gratuluje, ciekawa walka była o te pierwsze 4 miejsca praktycznie przez cały sezon się tasowaliśmy w pozycjach Duży uśmiech Myślę że w nowym sezonie będzie tych emocji i przetasowań jeszcze więcej.
Bardzo mnie jednak w tym sezonie zdziwiła postawa swk, jak widać przestał grać, i to wg mnie tak trochce głupio będzie bez zwycięscy 2 pierwszych sezonów. No ale taka jego decyzja.

Klasyfikacja po 3 kolejce typra :

1.Squall - 70 pkt
2.Krzys1 - 62 pkt
3.Henrik - 53 pkt
7.Sothis - 46 pkt
5.Speed - 45 pkt
6.Zdunek - 44 pkt
7.Casaletto - 39 pkt
4.Simonen - 34 pkt

A więc testowego typera wygrał squall. W nastepnym sezonie tak jak obiecywałem dla zwycięzy ufunduję silver vipa na 6 miesięcy Uśmiech
(2011-11-27, 22:52:08)Asteck666 napisał(a): [ -> ]I jeszcze słówko, bo własnie nastapiły pierwsze awanse...
WSPÓŁCZUJĘ drużynom Stupki Gniezno, przegranemu baraży o awans i całej reszcie 1 ligi grupy 2, bo do tej i tak uznawanej od kilku sezonów za najmocniejszą (może oprócz E-ligi) grupę, dołączyły własnie drużyny Hawaiki i Lions!!!!!!!!!!!!!!!

zaraz składam wniosek o przeniesienie do 1.1 bo w 1.2 tylko nerwicy i kompleksów się dorobię Uśmiech

Squall, Henrik i Casa gratujacje.

Squall, i pomyśleć że kiedyś w 2.4 Ci dokładałem - wyszkoliłem mistrza Uśmiech

Dzięki Panowie za sezon!

Miło się dostawało po dupsku xD Teraz czas lać innych, mam nadzieję i zrobię wszystko, by dotrzymać tych słów, do zobaczenia w sezonie VI!
Życzę wszystkim powodzenia i niech wygra lepszy!

Pozdro!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9