Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ucichło tutaj i to bardzo, a czeka nas ciekawy mecz Oczko Leszno z Bydgoszczą pewnie stworzą niezłe widowisko Uśmiech


Sparta Wrocław vs CWKS Resovia Rzeszów 70:20 - Nie ma się co oszukiwać, drużyna swk jest bardzo słaba na tę chwilę
Ostrowskie Diabły vs GKS Wybrzeże 70:20 - Szkoda,że brakuje GKS Wybrzeże, bo to była drużyna która mogła namieszać w tym sezonie Oczko wiadomo jako bot , nie ma żadnych szans ze mną.
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs RKS Kolejarz Rawicz 55:35 - Nie wiem jak tutaj typować, bo w ostatnim meczu RKS pojechał na prawde nieźle , jeśli utrzymają tę forme to stawiam na +20 dla Drzewców, bo u siebie to drużyna nie do pokonania :]
Victory Leszno vs GRYFY Bydgoszcz 50:40 - Stawiam,że zadecyduje atut własnego toru , Leszno u siebie jest bardzo mocne, ja tez się o tym przekonałem w SW Lidze, stawie że będzie tak jak w moim meczu czyli +10 dla Speeda
ZKS Zdunek Rzeszów vs Lotos Gdańsk 55:35 - Jest dwóch zawodników w Gdańsku, ale to zdecydowanie za mało +20, a może nawet więcej dla Zdunka który jest w grze o majstra
Typy na 6 kolejke

Sparta Wrocław vs CWKS Resovia Rzeszów 73:17 - swk obecnie dysponuje bardzo słabą formą niestety
Ostrowskie Diabły vs GKS Wybrzeże 75:15 - wiadomo, GKS to bot ;p
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs RKS Kolejarz Rawicz 60:30 - Drużyna Squall'a u siebie jest "nie do ugryzienia" teraz też na pewno wygra, ale wynik może być różny, bo Simi jakby zaczął walczyć.
Victory Leszno vs GRYFY Bydgoszcz - myślę że u siebie mogę powalczyć o zwycięstwo, patrząc na reszte jutrzejszych meczy to chyba ten zapowiada się na hit kolejki.
ZKS Zdunek Rzeszów vs Lotos Gdańsk 53:37 - fakt Lotos ma 2 zawodników którzy punktują na wyjazdach, reszta raczej jedzie poniżej jego oczekiwań, a Zdunek jeśli chce sie liczyć w walce o medale, to u siebie nie powinien przegrywać.
Sparta Wrocław vs CWKS Resovia Rzeszów 60:30 Może i łatwy pojedynek - zobaczymy
Ostrowskie Diabły vs GKS Wybrzeże 72:18 Wiadomo że Casa wygra z botem
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs RKS Kolejarz Rawicz 65:25 Squall będzie mistrzem w tym sezonie i mimo iż Sami powoli się ogarnia nie będzie w stanie zagrozić Drzewcą
Victory Leszno vs GRYFY Bydgoszcz 43:47 Speed chyba jeszcze jest za słaby na Henia
ZKS Zdunek Rzeszów vs Lotos Gdańsk 55:53 Spokojna wygrana Zdunka no chyba że złapie 3 kontuzje w tym meczu
6 Kolejka
Sparta Wrocław vs CWKS Resovia Rzeszów 65:25 - może trochę na wyrost, ale stać Sothisa na ten wynik
Ostrowskie Diabły vs GKS Wybrzeże 73:17 - co bot to bot - czyli punkty dla Casy
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs RKS Kolejarz Rawicz- wygrana w domu, tylko rozmiary pozostają zagadką. Sadzę że plan minimum to 62:28
Victory Leszno vs GRYFY Bydgoszcz - szlagier kolejki, nie wiem jak Henrik poradzi sobie na twardym, na pewno pomoże mu jutrzejszy brak słońca, przeczucie podpowiada mi że będzie 42:48 dla niego, jednak Speed pokaże lwi pazur i wyrwie minimalnie zwycięstwo - stawiam 46:44
ZKS Zdunek Rzeszów vs Lotos Gdańsk - z pojedynku dwóch "grząskich" ekip na kopie zwycięsko i to jak najwyżej musi wyjść obecny mistrz, dlatego że za tydzień nie dołoży raczej kolejnych punktów do obrony tytułu - być może będzie ciekawe widowisko na które czekają kibice. Mój typ 60:30
Sparta Wrocław vs CWKS Resovia Rzeszów 60:30 Sothis spokojnie powinien sobie poradzić
Ostrowskie Diabły vs GKS Wybrzeże 72:18 ...
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs RKS Kolejarz Rawicz 60:30 Wiem, że dużych szans nie mam, ale powoli odbudowuje zespół po fatalnym początku. To będzie duży test
Victory Leszno vs GRYFY Bydgoszcz 41:49 Henio chyba sobie poradzi, choć Speed nie jest bez szans
ZKS Zdunek Rzeszów vs Lotos Gdańsk 60:30 Lotos też średnio radzi sobie w tym sezonie, myślę, że Zdunek nie będzie miał dużych problemów z zwycięstwem.
CWKS Resovia Rzeszów vs Victory Leszno 25-65 CWKS jest strasznie słabe, Victory na fali , mecz będzie jednostronny i nudny
GRYFY Bydgoszcz vs Lotos Gdańsk 55-35 Pawlak zdobędzie sporo punktów dla Lotosu... reszta coś dołoży i może będzie koło 35 pkt dla Gdańska , Gryfy po wpadce w Lesznie , musza wygrac jesli mysla o mistrzostwie
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs ZKS Zdunek Rzeszów 52-38 Zdunek, nie powinnien miec za duzo do powiedzenia z Drzewcami na wyjeździe , spodziewam się kontroli przez Gorzów
GKS Wybrzeże vs Sparta Wrocław 20-70
RKS Kolejarz Rawicz vs Ostrowskie Diabły 42-48 To będzie bardzo ciężki mecz, RKS się budzi u siebie jest bardzo mocne
CWKS Resovia Rzeszów 25:65 Victory Leszno CWKS spadek z e ligi
GRYFY Bydgoszcz 56:34 Lotos Gdańsk spokojna wygrana Gryfów
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 55:35 ZKS Zdunek Rzeszów Stare Drzewce będą mistrzami e ligi
GKS Wybrzeże 15:75 Sparta Wrocław z botem bez problemów
RKS Kolejarz Rawicz 35:55 Ostrowskie Diabły Ostrwskie Diabły na tą chwilę wicemistrzostwo e ligi a RKS pewne baraże
CWKS Resovia Rzeszów 23:67 Victory Leszno raczej jednostronnie speed ostatnio szaleje
GRYFY Bydgoszcz 52:38 Lotos Gdańsk HEnrik musi to wygrac jesli mysli o medalu
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 65:25 ZKS Zdunek Rzeszów moi nic nie jadaSmutny niestety
GKS Wybrzeże 16:74 Sparta Wrocław bez komenta
RKS Kolejarz Rawicz 38:52 Ostrowskie Diabły Ostrowskie Diabły casa raczej powinien wygrac ale Simi powalczy
CWKS Resovia Rzeszów vs Victory Leszno 25:65 - swk chyba nie szykuje zmian w składzie, więc jechać będzie tak samo, czyli raczej słabo
GRYFY Bydgoszcz vs Lotos Gdańsk 60:30 - wątpie zeby Lotos z samym Pawlakiem ugrał coś w Bydgoszczy
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs ZKS Zdunek Rzeszów 60:30 - Gorzowianie są głownymi faworytami do mistrzostwa a u Zdunka widać przeciętną formę w zespole
GKS Wybrzeże vs Sparta Wrocław 15:75 - wiadomo
RKS Kolejarz Rawicz vs Ostrowskie Diabły 34:56 - Simi może powalczy, ale jednak Casa w tym spotkaniu będzie górą
Raczej bez niespodzianek w tej kolejce , ja spodziewałem się większego oporu w Rawiczu Oczko

Teraz jednak czeka mnie najważniejszy mecz sezonu Uśmiech

Lotos Gdańsk vs CWKS Resovia Rzeszów 60:30 - CWKS kandydat do spadku.
Victory Leszno vs GKS Wybrzeże 70:20 - Jazda z botem nie powinna sprawić problemu Leszczynianom.
Sparta Wrocław vs RKS Kolejarz Rawicz 65:25 - Łatwy mecz dla Spartan , plus to że jadą u siebie , RKS nie ma najmniejszych szans
ZKS Zdunek Rzeszów vs GRYFY Bydgoszcz 41:49 - Nie wiem , może Zdunek u siebie pojedzie lepiej niż Gorzowem, ale stawiam na Gryfy , Zdunek pobudka!
Ostrowskie Diabły vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 46:44 - Na wyjeździe raczej jestem bez szans, jednak u siebie wierze w zwycięstwo , nie ukrywam Drzewce to silniejszy zespół , ale licze na przychylnośc losu.
Prawie kolejka dla gospodarzy, poza jednym wyjątkiem

Lotos Gdańsk vs CWKS Resovia Rzeszów 64:26 - dwa cenne punkty dla Lotosu.
Victory Leszno vs GKS Wybrzeże 73:17 - Victory, Victory, Victory.
Sparta Wrocław vs RKS Kolejarz Rawicz 68:22 - Kolejny mecz dla gospodarza, Sothis poprawia średnią biegową w lidze, oraz kasuje 2 pkt.
ZKS Zdunek Rzeszów vs GRYFY Bydgoszcz 36:54 - Zdunek vs Henio. Z Całym szacunkiem dla mistrza, ale Henio wygra i to on nie straci kontaktu z "pudłem".
Ostrowskie Diabły vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 51:39 - Mecz kolejki, jak nie sezonu. Jeśli u Casy zafunkcjonuje wszystko w porządku to wygra przynajmniej typowanym wynikiem i zachowa szansę na bezcennego bonusa w rewanżu za 3 tygodnie.
CWKS Resovia Rzeszów vs GRYFY Bydgoszcz 19:71 wiadomo
Ostrowskie Diabły vs ZKS Zdunek Rzeszów 52:38 Zdunek ma kryzys Casa to spokojnie wygra
Sparta Wrocław vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 48:42 biorę w ciemno jednak myślę że będzie w drugą stronę Smutny
GKS Wybrzeże vs Lotos Gdańsk 28:62 łatwe punkty dla Gdańska
RKS Kolejarz Rawicz vs Victory Leszno 32:58 Sami zawodzi w tym sezonie liczę że powalczy w początkowej części meczu jednak nie ma szans na wygraną ze Speedem
CWKS Resovia Rzeszów vs GRYFY Bydgoszcz 17:73
Ostrowskie Diabły vs ZKS Zdunek Rzeszów 62:28
Sparta Wrocław vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 50:40
GKS Wybrzeże vs Lotos Gdańsk 18:72
RKS Kolejarz Rawicz vs Victory Leszno 34:56
CWKS Resovia Rzeszów vs GRYFY Bydgoszcz 17:73
Ostrowskie Diabły vs ZKS Zdunek Rzeszów 70:20
Sparta Wrocław vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 42:48
GKS Wybrzeże vs Lotos Gdańsk 17:73
RKS Kolejarz Rawicz vs Victory Leszno 33:57
70-20 ? Zdunek nie przesadzasz?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9