Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Najbliższa 14. kolejka - 2011-10-30 (Niedziela)
Ostrowskie Diabły vs CWKS Resovia Rzeszów (już był;p)
Sparta Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 49:41 - Sothis u siebie jest dobry, więc raczej wygra ten pojedynek, ale łatwo mu nie będzie.
Victory Leszno vs Lotos Gdańsk 53:37 - Jak będę na meczu to może uda się tyle wygrać ;p
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs GKS Wybrzeże 75:15
ZKS Zdunek Rzeszów vs RKS Kolejarz Rawicz 55:35 - Jak Zdunek chce jeszcze mieć szanse na utrzymanie, to innej opcji dla niego nie ma.
Czeka nas ciekawa kolejka Uśmiech)

Lotos Gdańsk vs Sparta Wrocław 48:42 - Lotos jest bardzo mocny u siebie, a Sparta słabsza troche na wyjazdach , stawiam na Gdańszczan choć mecz powinnien być bardzo wyrównany
ZKS Zdunek Rzeszów vs Victory Leszno 46:44 - Kolejny bardzo ciekawy mecz, Stawiam na Zdunka, zdecyduje przewaga toru .. Oczko Jednak Victory łatwo się nie poddadzą
GRYFY Bydgoszcz vs Ostrowskie Diabły 49:41 - Mój cel główny to bonus bronie 14 pkt przewagi , więc myśle że powinno mi się to udać, na wygraną raczej nie mam szans.
CWKS Resovia Rzeszów vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 20:70
GKS Wybrzeże vs RKS Kolejarz Rawicz 20:70
Lotos Gdańsk vs Sparta Wrocław 49-41
ZKS Zdunek Rzeszów vs Victory Leszno 47-43
GRYFY Bydgoszcz vs Ostrowskie Diabły 46-44
CWKS Resovia Rzeszów vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 21-69
GKS Wybrzeże vs RKS Kolejarz Rawicz 25-75

Takie sa moje typy na ta kolejke Uśmiech
Lotos Gdańsk vs Sparta Wrocław 40-50 jestem za sothisem bo lotos nade mna Język ale licze na to ze Krzys powalczy wkoncu jestesmy w jednym teamie w LM

ZKS Zdunek Rzeszów vs Victory Leszno 47-43 po cichu licze na jakies pkt musze zbierac cenne pkt do utrzymania

GRYFY Bydgoszcz vs Ostrowskie Diabły 46-44 hit kolejki.Jednak Gryfy minimalnie wygraja.Casa meczu łatwo nie odda i tu moze być wynik jak jedna tak i w druga strone...

CWKS Resovia Rzeszów vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 15-75 brak slow nie wiem co sie dzieje z swk

GKS Wybrzeże vs RKS Kolejarz Rawicz 15-75 nie ma co komentowac łatwe pkt dla Simiego
Lotos Gdańsk vs Sparta Wrocław 44:46 musze tak postawić
ZKS Zdunek Rzeszów vs Victory Leszno 46-44
GRYFY Bydgoszcz vs Ostrowskie Diabły 48-42
CWKS Resovia Rzeszów vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 21-69
GKS Wybrzeże vs RKS Kolejarz Rawicz 15-75
Lotos Gdańsk vs Sparta Wrocław 53:37 Lotos urósł w siłę, mój mecz u niego wiele w tabeli namieszać może
ZKS Zdunek Rzeszów vs Victory Leszno 48-42
GRYFY Bydgoszcz vs Ostrowskie Diabły 51-39
CWKS Resovia Rzeszów vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 23-67
GKS Wybrzeże vs RKS Kolejarz Rawicz 17-73
No teraz moim zdaniem czekam nas jedna z najciekawszych kolejek w sezonie Uśmiech

GKS Wybrzeże vs ZKS Zdunek Rzeszów 15-75 - Tutaj to wiadomo
Victory Leszno vs Sparta Wrocław 48-42 Jeden ze szlagierów naszej kolejki, zmierzą się nam dwaj betonowcy. Przewaga wlasnego toru Leszczynian zrobi swoje jednak.
Ostrowskie Diabły vs Lotos Gdańsk 44-46 - Trochę się rozmarzyłem Duży uśmiech Aczkolwiek skoro ostatnio takie wyniki notuję, to czemu nie ?
RKS Kolejarz Rawicz vs CWKS Resovia Rzeszów 60-30 Tutaj tez nie jest zly mecz, ze wzgledu na miejsca zajmowane w tabeli obu drużyn. Jednak Simonen ma raczej lepszy sklad od swk.
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs GRYFY Bydgoszcz 49-41 Na koniec kolejny szlagier, gdzie tak naprawdę obie drużyny mogą wygrać.


Już się nie moge doczekać przyszłęgo sezonu, gdzie każda kolejka bedzie zajebista Duży uśmiech

Szkoda że tak mało ludzi sie udziela Smutny
Niby mało osób się udziela, ale i tak jest to najaktywniejsze forum z pośród wszystkich lig ;p
Tylko że szkoda ze w innych ligach jest poniżej 20 postów ;/ Niestety to jest minus że tak mało osób się udziela wgl na forum ;/
16. kolejka (2011-11-13) - Nierozegrana
GKS Wybrzeże 18 : 72 ZKS Zdunek Rzeszów
Victory Leszno 50 : 40 Sparta Wrocław
Ostrowskie Diabły 50 : 40 Lotos Gdańsk
RKS Kolejarz Rawicz 62 : 38 CWKS Resovia Rzeszów
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 50 : 40 GRYFY Bydgoszcz
Po przeanalizowaniu wszystkich meczów do końca sezonu, mój przypuszczalny typ tabeli po końcowej kolejce

1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 38 pkt - wiecej malych punktow
2. Ostrowskie Diabły 38 pkt
3. GRYFY Bydgoszcz 34 pkt
4. Victory Leszno 29 pkt
5. Lotos Gdańsk 25 pkt - wiecej malych punktów
6. Sparta Wrocław 25 pkt
7. ZKS Zdunek Rzeszów 22 pkt
8. RKS Kolejarz Rawicz 8 pkt
9. GKS Wybrzeże 4 pkt
10. CWKS Resovia Rzeszów 2 pkt

Taki jest mój typ. Mam pewien pomysł dotyczący typowania meczó w przyszłym sezonie, a mianowiscie coś na wzór zakładów bukmacherskich. Przed każdą kolejką w Piątek wieczorem dodawałbym zdarzenia na każdy mecz z kursami. Po wybraniu typow ktore chcemy obstawić mnożymy przez siebie wszystkie kursy i wychodzi nam łączny kurs. Ranking bedzie polegal na tym, że dodajemy do siebie łączne kursy po każdej kolejce ( oczywiscie jeżeli kupon będzie wygrany, tzn. wszystkie zdarzenia będą trafione)

Co o tym sądzicie ?
Być może nie jasno wytłumaczyłem, nie jestem w tym dobry Uśmiech Proszę o wypowiadanie sie na ten temat Uśmiech
tabela na koniec czasem może tak wyglądać, ale myśle że inaczej punkty będą w pierwszych 4 drużynach.
A do tego typera, to fajny pomysł. Ale może poprostu typowanie za punkty, bez kursów, no chyba ze chce Ci się bawić w kursy to ok.
no moze byc ale bez kursow... chyba ze chce Ci sie wpisywac na kazdy mecz kursy...Co prawda mnie juz moze nie byc w E-lidze chyba ze mi sie uda utrzymac...
Będziesz czy nie będziesz, ale typować i tak możesz Duży uśmiech
Ogólnie to głupio by było w Elidze, bez mistrzów z 1,2 i 3 sezonu, wiec lepiej się utrzymaj Duży uśmiech
się zobaczy bede walczyl do samego konca... Cwks i tak juz leci takze jak zostane to tylko ja...
Raczej Ci baraze chyba pisane z tego co widze, ale może Oszukasz Przeznaczenie Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9