Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
16. kolejka (2011-11-13)

GKS Wybrzeże 16 : 74 ZKS Zdunek Rzeszów
Victory Leszno 53 : 37 Sparta Wrocław
Ostrowskie Diabły 53 : 37 Lotos Gdańsk
RKS Kolejarz Rawicz 67 : 23 CWKS Resovia Rzeszów
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 50 : 40 GRYFY Bydgoszcz
Krzys widze że trafiliśmy na siebie w Pucharze :p
A no, ladna walka bedzie, jadnak czy ja awansuje czy ty to i tak przegramy w finale ze squallem Język
Hehe, no właśnie. Wczoraj widze ze Hyziowi nie dał cienia nadzieji.
Kurcze Duży uśmiech Nie spodziewałem się takiego wyniku, tym bardziej że Casa zmienił nawierzchnie na normalna oraz dał Górnego pod 7 Uśmiech
no, powiem szczerze że jestem pod wrażeniem. kto by się tego spodziewał ;p
Ja zawsze miałem nawierzchnie normalną Uśmiech .. Popełniłem kilka błędów taktycznych i sądze,że przynajmniej remis miałem w zasięgu bądź minimalne zwycięstwo. Co nie zmienia faktu, że u ciebie na tę chwile dostał bym bęcki, ale dziś czuje się troche nie do wartościowany, bo miałem szanse na lepszy wynik.

Ja powoli trace, ty idziesz bardzo szybko do przodu... no nic w tym sezonie realne już jest tylko 3-4 miejsce. Za tydzień kolejna porażka z Victory ... i tam będzie walka o bonus... W nastepnym sezonie to już jednak chyba tylko utrzymanie... liga będzie bardzo,bardzo mocna
no ja tez jestem pod wrazeniem. Krzys wymiata.
Ranking po 1 kolejce typera :
1.Krzys1 - 29 pkt
2.Simonen - 20 pkt
3.Speed - 17 pkt
3.Squall - 17 pkt
5.Zdunek - 15 pkt
6.Henrik - 14 pkt
(2011-11-13, 20:53:51)Krzys1 napisał(a): [ -> ]Ranking po 1 kolejce typera :
3.Squall - 17 pkt

Krzys1 na pewno 17 a nie 23 ??
Jestem pewien ze masz 17 pkt Język Jak chcesz możesz sobie policzyć Uśmiech
Pozwolę sobie jako pierwszy zatypować wyniki 17 kolejki Uśmiech

CWKS Resovia Rzeszów vs GKS Wybrzeże - 70-20 - Trudno mi tu obstawić wynik Uśmiech
Lotos Gdańsk vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 47-43 - Zapowiada się ciekawy mecz, mam nadzieje że dam rade squallowi Uśmiech
Victory Leszno vs Ostrowskie Diabły 47-43 - Watpie żeby Speed zaznal porazki na swoim torze.
GRYFY Bydgoszcz vs RKS Kolejarz Rawicz 75-15 - No tutaj łatwa przeprawa Gryfów.
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 52-38 - Mysle że Sothis bez problemow pokona Zdunka, twarda nawierzchnia to jego atut.

CWKS Resovia Rzeszów vs GKS Wybrzeże - 60:30
Lotos Gdańsk vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 46:44 - Dużo zależy od liderów , od tego ile oni pojadą i czy zawodnicy Drzewców nawiąża z nimi walkę , stawiam na Lotos. Bo to strasznie silny rywal i nie zdziwie się jak wygra nawet +10
Victory Leszno vs Ostrowskie Diabły 51:39 - Górny i Janin który dobrze się czuje na twardej poprowadzą mnie do punktu bonusowego, taką mam nadzieje..
GRYFY Bydgoszcz vs RKS Kolejarz Rawicz 75:15
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 52:38 - Zdunek wcale nie jest taki słaby, ale twarda nawierzchnia zrobi różnice, Sparta raczej bez problemowo ogra Rzeszowiaków.
kurde ja nie mam twardej od początku sezonu Język
17. kolejka - 2011-11-20

CWKS Resovia Rzeszów vs GKS Wybrzeże 70-20
Lotos Gdańsk vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 48-42
Victory Leszno vs Ostrowskie Diabły 50-40
GRYFY Bydgoszcz vs RKS Kolejarz Rawicz 70-20
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 54-36
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9