Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Mogłbym się pobawić w kursy, i tak mam dużo czasu Uśmiech Tylko to bez sensu by było gdyby 3-4 osoby typowały Uśmiech Strata czasu...
Z tymi kursami to wiem już jak miałbym to liczyć, bo gdyby chodziło o punkty, to nie wiem jak by to miało wyglądać Język
Może się jakoś da rozkręcić,zeby ludzie w Elicie byli aktywni na forum. No i dobrze by było gdyby też inne drużyny zaglądały do Eligi Oczko Zobaczymy przez 2-3 kolejki, jak chcesz się bawic w kursy, ile osób będzie typować i zobaczymy czy ma sens ciągnąć dalej.
Jutro zrobie próbne zakłady Uśmiech Zobaczycie jak to będzie wyglądało Uśmiech
A oczywiście zapomniałem o najważniejszym - nagroda Uśmiech Dla zwycięzy całęgo sezonu mógłbym ufundować silver VIP na 6 miesięcy Uśmiech
No tak to ludzi sie przyciągnie Duży uśmiech hahaha
nie do końca czaje czemu wybrałeś tylko 5 typów, ale ok. Ogólnie to wg mnie, moze by te kursy zamienić na punkty, bo kasy i tak z tego nie ma, a punkty sie lepiej liczy wg mnie.

Victory Leszno vs Sparta Wrocław 1.05 - 2.95 - 4.10 1
Jan Bartnicki (4,5 pkt) Powyżej/Poniżej 1.70 - 1.90 1
Ostrowskie Diabły vs Lotos Gdańsk 1.45 - 3.20 - 2.30 1
Aureliusz Górny (13.5 pkt) Powyżej/Poniżej 1.75 - 1.85 1
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs GRYFY Bydgoszcz 1.55 - 2.10 - 1.95 1
Arnold Zawadzki (14,5 pkt) Powyżej/Poniżej 1.65 - 1.85 1
Wybrałem te bardziej pewne Uśmiech

Lider squalla kontuzjowany, będzie sie działo Duży uśmiech
Ja sobie jeszcze zatypuje jak wcześniej:

GKS Wybrzeże vs ZKS Zdunek Rzeszów 17:73
Victory Leszno vs Sparta Wrocław - Liczę tutaj na wygraną. Jade u siebie i to powinno być dużym plusem. Na pewno nie zawiodą Bakuła i Adamczyk, więc 29 pkt, chyba będzie hehe:p Może pozostałe chociaż 21 dorzuci reszta.
Ostrowskie Diabły vs Lotos Gdańsk 51:39 - Lotos zdecydowanie nie jest drużyną do bicia, ale Ostrowianie u siebie są za dobrzy.
RKS Kolejarz Rawicz vs CWKS Resovia Rzeszów 60:30 - zdecydowanie największe zaskoczenia in-minus w tym sezonie, to postawa obu drużyn. Resovia wg mnie ma skład na 2 ligę, Kolejarz jeszcze się jakoś trzyma, więc u siebie wygra.
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs GRYFY Bydgoszcz 49:41 - Tutaj waży się los mistrzostwa, jeśli Gryfy przegrają już raczej nie mają co liczyć na tytuł, a Drzewce u siebie są fortecą nie do zdobycia.
(2011-11-12, 14:07:21)Speed napisał(a): [ -> ]Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs GRYFY Bydgoszcz 49:41 - Tutaj waży się los mistrzostwa, jeśli Gryfy przegrają już raczej nie mają co liczyć na tytuł, a Drzewce u siebie są fortecą nie do zdobycia.

Wielka nie wiadoma , zwłaszcza że Henrik będzie miał o 1/3 łatwiej, bo lider kontuzję złapał w piatek Zdezorientowany
16. kolejka (2011-11-13)

GKS Wybrzeże 19 : 71 ZKS Zdunek Rzeszów
Victory Leszno 49 : 41 Sparta Wrocław
Ostrowskie Diabły 46 : 44 Lotos Gdańsk
RKS Kolejarz Rawicz 58 : 32 CWKS Resovia Rzeszów
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 60 : 30 GRYFY Bydgoszcz - nie mam najmniejszych szans na wyjeździe. Drzewce mogą już otwierać praktycznie szampana z okazji zdobycia mistrza E-ligi Uśmiech
A wracając do kontuzji to Henrik chyba się modlił o nią , przed wcześniejszym starciem u niego również też jedną złapałem.
Zdecydowanie Henrik przesadzasz z tym wynikiem Język Najciekawszy mecz Wasz będzie.
Kontuzji to chyba by musiało nabawić się z 3 jego zawodników żebym mógł wygrać Oczko
Po przemyśleniu mieliscie racje Speed i Zdunek żeby zrobić typera punktowego.

Zasady :

Wytypowanie prawidłowego wyniku meczu - 10 pkt
Pomylenie sie o +-2-4 pkt - 6 pkt
Pomylenie sie o +-6-8 pkt - 3 pkt
Pomylenie się o -+10> pkt - 0 pkt
Prawidłowe wytypowanie zwycięzcy meczu - 2 pkt

Do końca sezonu for fun, od nowego sezonu za zwycięstwo w ogólnej klasyfikacji ufunduję silverVIP na 6 miechów.

Oo, widzę idealnie odczytałeś moją propozycje, właśnie o taką punktacje mi chodziło Oczko
16. kolejka (2011-11-13)

GKS Wybrzeże 16 : 74 ZKS Zdunek Rzeszów
Victory Leszno 51 : 39 Sparta Wrocław
Ostrowskie Diabły 48 : 42 Lotos Gdańsk
RKS Kolejarz Rawicz 70 : 20 CWKS Resovia Rzeszów
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 49 : 41 GRYFY Bydgoszcz
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9