Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
wiele sie nie pomylilem wiedzialem ze mnie nie bedzie na meczu a moi cieniuja

Asteck666

co tu taka cisza??? w 1 lidze to rozumiem, bo nuda, ale tu??? nieźle się miksuje u Was Uśmiech
Nie będę tego pisal w propozycjach, ale czemu w E-lidze 2 pierwsze miejsca są na zielono??? nie powinny być 3 pierwsze miejsca wyróżnione? Oczko
Za niedługo do Was wpadam namieszać trochę, nie powalczę pewnie o medale, ale postraszyć zawsze można Język
a ja pewnie odwiedze lige numer 1.moi po zmianie silnika wypieli tyłki i nie jada.

Asteck666

no co Ty? nawet jesli to baraży nie przegrasz... a nawet jeśli, to będziemy potrzebowali wzmocnienia z 1 ligi do LM Oczko
asteck ja swojego klanu raczej nie opuszczeOczko
(2011-10-09, 19:21:13)Asteck666 napisał(a): [ -> ]ale czemu w E-lidze 2 pierwsze miejsca są na zielono??? nie powinny być 3 pierwsze miejsca wyróżnione? Oczko

zgadzam się, bo wtedy też będe miał kolorek Oczko
A do obecnych wyników, to naprawde jest bardzo ciekawie i się tasuje ciągle, pewnie mistrza nie będziemy znali do ostatniej kolejki Uśmiech I tak powinno być wg mnie, do końca każdy mecz się liczyUśmiech
A przyszły sezon to wgl będzie miazga, bo ci którzy teraz spadną to wejda za nich raczej mocniejsi, którzy też mogą namieszać :p
Victory Leszno vs CWKS Resovia Rzeszów 70-20
Lotos Gdańsk vs GRYFY Bydgoszcz 39-51
ZKS Zdunek Rzeszów vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 35-55
Sparta Wrocław vs GKS Wybrzeże 72-18
Ostrowskie Diabły vs RKS Kolejarz Rawicz 65-25
No przynajmniej 4 drużyny są w grze , może nawet 5 .. będzie ciekawie Uśmiech
Ja teraz bede walczyl o utrzymanie bez baraży ze Zdunkiem, raczej mam zerowe szanse, bo czekaja go jeszcze mecze z Kolejarzem Rawicz i CWKS. Mistrza zdobędzie raczej Squall, ma najbardziej wyrownany sklad Uśmiech Tak mi się wydaje przynajmniej Uśmiech
CWKS Resovia Rzeszów vs Sparta Wrocław 20:70
GKS Wybrzeże vs Ostrowskie Diabły 30:60
RKS Kolejarz Rawicz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 28:62 - RKS raczej nie sprawi problemów , Drzewcom Oczko
GRYFY Bydgoszcz vs Victory Leszno 49:41 - Najciekawszy mecz, jestem ciekawy wyniku , ale stawiam na gospodarzy
Lotos Gdańsk vs ZKS Zdunek Rzeszów 46:44 - Jak dla mnie mecz będzie bardzo wyrównany , Zdunek zaczął jechać, wzmocnił się i na pewno się nie podda
CWKS Resovia Rzeszów vs Sparta Wrocław 18-72
GKS Wybrzeże vs Ostrowskie Diabły 19-71
RKS Kolejarz Rawicz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 29-61
GRYFY Bydgoszcz vs Victory Leszno 47-43
Lotos Gdańsk vs ZKS Zdunek Rzeszów 45-45
CWKS Resovia Rzeszów vs Sparta Wrocław 18:72 - Pierwszy mistrz SW, spadek w tym sezonie
GKS Wybrzeże vs Ostrowskie Diabły 15:75 - bot wiadomo
RKS Kolejarz Rawicz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 25:65 - Simi walczy u siebie, ale ze Squalem będzie mu bardzo ciężko
GRYFY Bydgoszcz vs Victory Leszno 47:43 - Liczę na swoich, ale łatwy pojedynek to nie będzie, i ciężko będzie zdobyć punkty w Bydgoszczy
Lotos Gdańsk vs ZKS Zdunek Rzeszów 47:43 - Dla obu drużyn to być może najważniejszy mecz w sezonie, obie walczą o pewne utrzymanie bez baraży. Lotos jedzie u siebie a jest na swoim terenie bardzo silny, szczególnie Pawlak, Zdunek zaczął jeździć, więc może powalczyc w Gdańsku.
CWKS Resovia Rzeszów vs Sparta Wrocław 18-72
GKS Wybrzeże vs Ostrowskie Diabły 17-73
RKS Kolejarz Rawicz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 29-61
GRYFY Bydgoszcz vs Victory Leszno 49-41
Lotos Gdańsk vs ZKS Zdunek Rzeszów 45-45
Najbliższa 14. kolejka - 2011-10-30 (Niedziela)
Ostrowskie Diabły vs CWKS Resovia Rzeszów 72:18
Sparta Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 56:34 a co Duży uśmiech bonus się przyda
Victory Leszno vs Lotos Gdańsk 51:39
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs GKS Wybrzeże 75:15
ZKS Zdunek Rzeszów vs RKS Kolejarz Rawicz 59:31
To ja też sobie pozwolę obstawić Uśmiech

Ostrowskie Diabły vs CWKS Resovia Rzeszów 71-19
Sparta Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 50-40
Victory Leszno vs Lotos Gdańsk 50-40 - jestem optymistą, chodź na twardej nawierzchni to raczej dostane tęgie baty Uśmiech
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs GKS Wybrzeże 75:15
ZKS Zdunek Rzeszów vs RKS Kolejarz Rawicz 55-35
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9