Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
17. kolejka

CWKS Resovia Rzeszów vs GKS Wybrzeże 70:20
Lotos Gdańsk vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 45:45 - Lotos z meczu na mecz jest coraz groźniejszy. W tym meczu może zdarzyć się wszystko więc obstawiam remis
Victory Leszno vs Ostrowskie Diabły 49:41 - w SWlidze wygrałem 50:40, może uda mi się zbliżyć do tego wyniku ale będzie to i tak trudne Duży uśmiech
GRYFY Bydgoszcz vs RKS Kolejarz Rawicz 68:22 - Pewne zwycięstwo Gryów
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 48:42 - Zdunek też ostatnio coraz lepszy, ale na wyjeździe we Wrocławiu raczej nie da rady
CWKS Resovia Rzeszów vs GKS Wybrzeże 68:22
Lotos Gdańsk vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 43:47
Victory Leszno vs Ostrowskie Diabły 48:42
GRYFY Bydgoszcz vs RKS Kolejarz Rawicz 65:25
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 52:38
CWKS Resovia Rzeszów vs GKS Wybrzeże 68:22
Lotos Gdańsk vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 42:48
Victory Leszno vs Ostrowskie Diabły 48:42
GRYFY Bydgoszcz vs RKS Kolejarz Rawicz 70:20
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 60:30
CWKS Resovia Rzeszów vs GKS Wybrzeże 60:30
Lotos Gdańsk vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 46:44
Victory Leszno vs Ostrowskie Diabły 52:38
GRYFY Bydgoszcz vs RKS Kolejarz Rawicz 63:27
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 55:35
mnie nie będzie na tym meczu no może raz się zaloguje ale z tel a tam nie wiele dam radę zrobić
CWKS Resovia Rzeszów vs GKS Wybrzeże 70:20
Lotos Gdańsk vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 51:39
Victory Leszno vs Ostrowskie Diabły 53:37
GRYFY Bydgoszcz vs RKS Kolejarz Rawicz 68:22
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 53:37
Klasyfikacja generalna po 2 kolejce typera :

1.Squall - 49 pkt
2.Krzys1 - 45 pkt
3.Simonen - 34 pkt
4.Henrik - 33 pkt
5.Speed - 25 pkt
6.Zdunek - 23 pkt
7.Sothis - 22 pkt
7.Casaletto - 22 pkt
Czemu nikt nie typuje ostatniej kolejki??

Ostrowskie Diabły vs Sparta Wrocław 49:41
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Victory Leszno 53:37
RKS Kolejarz Rawicz vs Lotos Gdańsk 30:60
ZKS Zdunek Rzeszów vs CWKS Resovia Rzeszów 75:15
GKS Wybrzeże vs GRYFY Bydgoszcz 15:75
Ostrowskie Diabły vs Sparta Wrocław 53:37
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Victory Leszno - w trakcie
RKS Kolejarz Rawicz vs Lotos Gdańsk 31:59
ZKS Zdunek Rzeszów vs CWKS Resovia Rzeszów 73:17
GKS Wybrzeże vs GRYFY Bydgoszcz 15:75
Ostrowskie Diabły vs Sparta Wrocław 46:44 - Casa wygra ale bonus mój
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Victory Leszno -mecz się już odbył więc nie typuje
RKS Kolejarz Rawicz vs Lotos Gdańsk 26:64
ZKS Zdunek Rzeszów vs CWKS Resovia Rzeszów 75:15
GKS Wybrzeże vs GRYFY Bydgoszcz 18:72
Ostrowskie Diabły vs Sparta Wrocław 48:42 ja jednak tyuje wyzszy zwyciestwo Uśmiech
RKS Kolejarz Rawicz vs Lotos Gdańsk 22:68
ZKS Zdunek Rzeszów vs CWKS Resovia Rzeszów 75:15
GKS Wybrzeże vs GRYFY Bydgoszcz 15:75
18. kolejka - 2011-11-27

Ostrowskie Diabły vs Sparta Wrocław 50:40
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Victory Leszno - mecz już się odbył
RKS Kolejarz Rawicz vs Lotos Gdańsk 32:58
ZKS Zdunek Rzeszów vs CWKS Resovia Rzeszów 75:15
GKS Wybrzeże vs GRYFY Bydgoszcz 17:73
Kurka zapomnialem Smutny

Bez 1 meczu zatypuję ; d

Ostrowskie Diabły vs Sparta Wrocław 53-37
RKS Kolejarz Rawicz vs Lotos Gdańsk 33-57
ZKS Zdunek Rzeszów vs CWKS Resovia Rzeszów 75-15
GKS Wybrzeże vs GRYFY Bydgoszcz 15-75
Ostrowskie Diabły vs Sparta Wrocław 60-30
RKS Kolejarz Rawicz vs Lotos Gdańsk 25-65
ZKS Zdunek Rzeszów vs CWKS Resovia Rzeszów 73-17
GKS Wybrzeże vs GRYFY Bydgoszcz 15-75
Ciekawy sezon za nami. Wiele zwrotów akcji i ciekawych meczy Oczko Pozwole sobie podsumować sezon Uśmiech

1. FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp - Wg mnie. zespół najlepszy w tej lidze, miał najbardziej wyrównanych , dobrych seniorów. I niezłego juniora. Zwycięstwo w Elidze nie przyszło jednak łatwo, ponieważ na prowadzenie wyszedł dopiero w ostatnich kolejkach, jednak co podkreśle Squall był zdecydowanie najlepszy i zasługuje na to zwycięstwo. Z całym szacunkiem w kolejnym sezonie ciężko będzie Squallowi obronić tytuł dojdą nowe zespoły + powoli zaczną wypalać się dwa mocne ogniwa Drzewców ,czyli 29 letni Baranowski i Stańczyk. Nic jednak nie można przesądzać i być może już kogoś szykuje w ich miejsce Squall.

2. Gryfy Bydgoszcz - Dużo nie brakło do pokonania Squall , sądze jednak ze w przyszlym sezonie Gryfy będa w srodku tabeli , poniewaz Demogorgon,Victory Leszno i Lotos Gdańsk zapowiadają się lepiej na przyszły sezon

3. Ostrowskie Diabły - Powiem tylko tyle, że troche miałem szczęścia i troche pecha , braklo 1 pkt w meczu z Gryfamii by zgarnąć wtedy bonus i mieć srebro.. Z drugiej jednak strony powinienem cieszyć się , bo i tak mam wysokie miejsce. W kolejnym sezonie myśle że celem moim będzie spokojne utrzymanie , może miejsce w środku ..

4. Victory Leszno - Zdaje się ,że zasłużył na więcej, ale zespół zaczął jechać mi się wydaje dopiero w 2 czesci sezonu i np. nie mogłeś już odrobić dużej straty z meczu przeciwko mnie żeby zdobyć ważnego bonusa który mógł zadecydować o brązie.

5. Lotos Gdańsk - Na początku byłem pewny,że Lotos weźmie udział w barażach , świetna 2 część sezonu i 3 mocnych liderów sprawia,że w kolejnym sezonie jest to kandydat przynajmniej na pudło w mojej ocenie.

6. Sparta Wrocław - To zespół nawet na pudło, ale w tym sezonie po prostu przegrał kilka ważnych pojedynków , zdobył tylko 4 bonusy i nie miał prawa być wyżej . Jednak w nast. sezonie duże szanse na wyższe miejsce.

7. ZKS Zdunek Rzeszów - Wg. mnie rozczarowanie .. w końcówce się odrodził , ale zabrakło czasu by wyjść z miejsca barażowego , dużo zależy od rywala w barażu jednak myśle, że Zdunek się utrzymie i w kolejnym sezonie będzie miał spokojnie środek tabeli , a może zawlaczy o medal.

8. RKS Kolejarz Rawicz - nie znam przyczyn tak słabej postawy Rawiczan w tym sezonie, bo poprzedni na to nie wskazywał .. Ciężko mu będzie w barażach i niestety uważam ,że zabraknie go w kolejnym sezonie w gronie Ekstraligowców.

Asteck666

Lotos może nawet pójść na mistrza w kolejnym sezonie, umiejętności strategiczne pokazał w drugiej częsci sezonu i w testowym pucharze. Tym bardziej że Żak i Pawlak to juniorzy jeszcze przez 2 kolejne sezony i Krzyś taktycznie osiągnął geniusz moim zdaniem.
Chociaż oczywiście jeden dwumecz ze Squallem o niczym nie świadczy, mogło byc troche szczęścia, natomiast Squall przez cały sezon pracował na swój sukces, czego mu serdecznie gratuluję, jak i Henrikowi i Casie za medale.
Ja raczej bede statysta w E-lidze, postaram się wygrać jak najwiecej meczy u siebie, na wyjeździe raczej nie spodziewam sie wygranych.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
I jeszcze słówko, bo własnie nastapiły pierwsze awanse...
WSPÓŁCZUJĘ drużynom Stupki Gniezno, przegranemu baraży o awans i całej reszcie 1 ligi grupy 2, bo do tej i tak uznawanej od kilku sezonów za najmocniejszą (może oprócz E-ligi) grupę, dołączyły własnie drużyny Hawaiki i Lions!!!!!!!!!!!!!!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9