#18
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale policzyłem i ja sobie.

Twoje założenia weźmiemy:

- talent 4
- lvl szkółki 7
- wiek 12

Wg Ciebie (piszę tak bo nie mam takich danych jak obecnie szybko się trenuje) skok takiego juniora masz co 30 dni. Sezon ma 16 tyg. czyli 112 dni. Z barażami 117. A więc w obecnej szkółce jest to 117/30 = 3,9 skoku na sezon. Powiedzmy, że 4 skoki i powiedzmy, że jesteś farciarzem i masz same 3 skoku co daje Ci wzrost umiejętności 4 skoki*(3+3+3)=36.

Wg projektu czas szkolenia takiego delikwenta to 18 dni. A więc 117/18 = 6,5. Będzie miał w sumie 6 skoków* (3+3)=36. A więc szybkość w tym przypadku jest podobna.

Piszesz, że przy 7 lvl średnio co 30 dni Ci skacze. Mi zielony skakał na 2 lvl też średnio co 30 dni, więc wydaje mi się, że w obecnej szkółce lvl nie wpływał tak bardzo na czas szkolenia jak w projekcie. A mój zielony dodatkowo nie był 12 latkiem, a 15 latkiem Oczko


Projekt miałbyć taki aby zachęcał do jej rozbudowy. Myślę, że taki jest. Jeśli gdzieś się ebłem to pisz bo to tak na szybko liczyłem Język

--------------------------------------------------------

Co do losowania juniora to myślę, że raz na tydzień jak dostaniesz to się nic nie stanie Oczko i tak pewnie za n sezonów tych juniorów będzie wychodzić za dużo, bo np. dla Twojego poziomu masz możliwość utrzymania 7 juniorów, co daje Ci 2 juniorów na sezon. Przy najwyższym nakładzie daje Ci to 47% szans na znalezienie juniora więc przez sezon powinieneś znaleźć więcej juniorów niż obecnie Oczko

-----------------------------------------------------

EDIT:
A Wam chodzi o skrócenie tego czasu czy wydłużenie, bo już nie wiem Język