#14
Musimy zadać sobie pytanie kim właściwie jesteśmy w tej grze ......... ???

Jeżeli jesteśmy Managerami to powinna być możliwość zatrudnienia trenera zespołu i jazda, siadamy na trybunach i oglądając naszych zawodników w akcji kombinujemy, sprzedać zawodnika i kupić lepszego?, zwolnić trenera i zatrudnić kompetentnego?

Jeżeli zaś chcemy aktywnie uczestniczyć w meczach to raczej nasza rola sprowadza się do trenera jedynie i mało nas powinno obchodzić co się buduje i czy są pieniądze na sprzęt wypłaty itp. prawda?

Ponieważ jednak jest to gra to i my jesteśmy każdym po trochu i w takiej sytuacji uważam że pomysł jest trafiony, a ja to bym dodał nawet sklep z pamiątkami i tu ciekawostka on line;

załóżmy że posiadamy taki sklep, jako manager mam możliwość (tu by się przydały szablony graficzne) stworzyć szalik zespołu, magnesik na lodówkę, czapeczkę, proporczyk czy znaczek, jadę mecz ligowy i przeciwnik jest aktywny podczas meczu, miałby on możliwość wstąpić i kupić sobie gadżety mojego zespołu ale tylko i wyłącznie podczas meczu, można by sobie taką kolekcje uzbierać.

Ja doskonale wiem ile to pracy i że wiele osób SM traktuje na zasadzie wejdę na 5 minut ustawię składy na najbliższe mecze i niech się dzieje wola nieba, wpadnę za miesiąc zobaczyć swoje osiągi.

Premiujmy osoby aktywne.
[Obrazek: 36cc2ad44b5d7.jpg]