#34
JA jestem na wielkie TAK :

mimo iz mam 8 lvl szkółki poniewaz przestałem w nia inwestowac bo jak do tad nie była opłacalna jestem na wielkie TAK !! a do tych niby biednych druzyn których niby nie stac niech kazdy z nich wejdzie w SW i sprawdzi sobie od kiedy gra!!

ja gram w SW od : Data rejestracji: 2010-12-04 17:46:31 .

juz było wiele watków typu " nie stac mnie, bedzie jeszcze wiekrza róznica" itd itp !! a moze trzeba popatrzec od kiedy sami gracie porównac z innymi graczami którzy sa prakrycznie od poczatku istnienia SW ?? wielokrotnie pojawiały sie jakies insynuacje na temet finansowy itd !! a moze powiniscie juz dawno rozbudowac stadiony? zeby pieniadze w SW miec??
moj: Suma miejsc: 24100 msc ( od kad gram rozbudowuje go )

dla porównania 50 w rankingu stadion!!
Klub: Żurawie Leszno
Suma miejsc: 10000 msc

a graczy jest na teraz jak pisze Ilość graczy: 893 czyli wychodzi na to ze ponad 840 graczy ma stadiony mniejsze niz 10 tys!!! to pytam sie was!! z czego chcecie miec pieniadze jak nie z biletów??!!
szkółki 30 lvl chcecie?? to stadiony zaczac rozbudowywac a nie piszecie " nie stac mnie" i popatrzec od kiedy gracie w SW !! bilety-sponsor= pieniadze które regularnie wpływaja na konto!! z nieba wam nie naleci !!

dla przykładu mam 8 lvl jedynie ( jestem za zmianami w szkółce)

wydałem na nia: 8 mln 750 tys !!!
a budowa trwała: 108 dni

tyle ze juz wyzej napisałem od kiedy gram! a budowa trwała dłuzej niz niektórzy goszcza w SW !!

brak liter i słów dla graczy którzy graja od niedawna maja stadiony ponizej 10tys ( 10 tys ma 50 w rankingu) i pisza " nie stac mnie, bedzie wiekrza róznica) dla waszej informacji co do mnie to finanse dopiero mi weszły na zielony kolor !!

100% na TAK