#57
(2012-04-25, 21:08:00)Asteck666 napisał(a): Zaraz zaraz, a moim zdaniem to powinno być losowe - KOMPLETNIE LOSOWE, a nie że najlepszy 12 latek może przyjść ze śr np 35, a najgorszy 15latek śr np 52.
Bo to własnie byłby niezdrowy system, po co miałbym wtedy inwestować 5000 dziennie w 12-latka, skoro mogę czekać na 15-latka, bo on już na starcie będzie miał to co 12-latkowi wytrenuję przez 3 sezony płacąc grubą kasę.
Chyba że nie kumam, a to możliwe Duży uśmiech

Dlatego to musi być tak skonstruowane żeby majac 12-latka zrekompensowało mu inwestycje w trenera i to ze przez kilka sezonow bedzie miał zajete miejsce w szkólce. Inna sprawa, że jestem przeciwny zeby 12 latkowie byli. 13 latek jest idealny
Dlatego na przykladzie Asteka przychodzacy junior 12 latek ma 35 - i ma on mozliwosc osiagnac 60 srednia, przy sredniej 15-latka 52. Musi byc handicap za trenowanie przez kilka sezonow szkółkowicza

A co koksow ktore nam rosna teraz w szkołkach to jak się cos z tym nie zrobi to przez kilka sezonow niestety nowa szkolka bedzie nieopłacalna. Jak ja słyszę, ze są 12-latkowie ze srednia skila 60 to włos sie jezy, przeciez oni jak wyjda ze szkolki to beda miec pod 80 srednia