#1
Witajcie. Temat ten dotyczy szeroko pojętej tematyce gier przeglądarkowych. Ciekaw jestem w jakie gry gracie, w jakie graliście lecz przestaliście albo jakiej gry w sieci (o jakiej tematyce) Wam brakuje?

Ja osobiście grałem w kilka gier o różnej tematyce. Głównie jednak były to gry o tematyce sportowej lub strategicznej.

Najdłużej grałem w Farmeramę (farmerama.pl). Gra polega na prowadzeniu własnego gospodarstwa. Doszedłem do 72 lvl, lecz gra mi się znudziła. Mimo to gorąco zachęcam innych do pogrania w ten tytuł. Nie wymaga ona poświęcania wiele czasu, daje niezłą frajdę no i co najważniejsze, grywa w nią wiele osób.

Kolejną grą od firmy bigpoint jest gra SkyRama. Budujemy tutaj własne lotnisko, zarządzamy lotami, kupujemy samoloty/helikoptery itd. Gra prezentuje ciekawy wygląd graficzny. Wymaga ona od nas jednak w miarę częstego logowania. Mimo to również polecam.

Trzecią grę, którą miałem okazję nieco bliżej poznać jest gra o nazwie Plemiona. Gra czysto strategiczna. Budujemy osadę, podbijamy inne wioski, gromadzimy wojska, surowce itd. Dość ciekawa propozycja dla fanów strategii, settlersów, age of empires itp.

Grywałem również w Hattricka, jednak tutaj odstraszył mnie ogrom czasu który trzeba poświęcić drużyna, by była ona hmm solidna? Bo o dojściu do wysokiej ligi nie ma mowy. Plusem w grze może jednak być spora popularność, dość ciekawa grafika oraz multum opcji.

Zapraszam do Waszych opinii na temat wyżej wymienionych gier oraz innych tytułów.
[Obrazek: pmsuserba_xhwrhen.jpg]
http://www.speedway-world.pl/i,zagraj-6135 - zaproś Polish Master Team na sparing!