#5
(2012-11-01, 13:54:23)grzech napisał(a): - moim skromnym zdaniem aktualna szata graficzna jest poprostu marna. Niby jest wszystko dokładnie zrobione i poprawnie ale jednak coś nie trybi. Może to szaro-czarna oprawa nieco odpycha i nadaje trochę grobowego, nudnego nastroju.
Szata graficzna oddaje typowe reale czarnego sportu. To nie gierka "zręcznościowa" na wirtualnej czy onecie.
(2012-11-01, 13:54:23)grzech napisał(a): (...) duża ilość informacji i statystyk powoduje, że strona jest uboga i wygląda jak jeden wielki dziennik!
Pomyliłeś chyba gry kolego. To jest manager, gdzie statystyk nigdy nie jest za wiele.
(2012-11-01, 13:54:23)grzech napisał(a): -zmienić menu na ciekawsze, łatwiejsze w obsłudze i przede wszystkim używać więcej grafiki (może coś w stylu że jeżeli wchodzimy w funkcje park maszyn to w tle pokazują się motory itp. - chodzi mi o samą ideę)
??? Menu jest tak proste, że poradziłaby sobie z tym nawet mój sąsiad, który pojęcia o speedway'u ma tyle, co naród mongolski o grze w hokeja na lodzie !
(2012-11-01, 13:54:23)grzech napisał(a): -takie elementy gry jak rozgrywanie meczu można by pokazywać w Java-ie czy jakiejś innej aplikacji
Czemu miałoby to służyć, chciałbyś by mecz trwał 2 godziny...
(2012-11-01, 13:54:23)grzech napisał(a): -dodać charakterystyczne dźwięki (np po wygranym meczu słychać aplauz wiwatującego tłumu i tak dalej)
... a po porażce brzęk tłuczonego szkła i salwy gwizdów ? To może jeszcze dołożyć warkot ciągnika co 4 gonitwy przy okazji równania toru i przed każdym biegiem komentarz z trybun jednego z losowo wybranych kibiców z prognozą/typerem na bieg ?
(2012-11-01, 13:54:23)grzech napisał(a): -wprowadzić na każdy profil możliwość nadania dowolnego tła/deseniu/grafiki o wybranych przez siebie kolorach.
Ręce mi opadły...
Innymi słowy, krótko mówiąc - jestem na NIE.