#20
Smieszne jest to co piszesz daehniks1, 'musisz czekac przez dwa tygodnie i robic im skilla' ciekawe jakiemu zawodnikowi wystarczy dwa tygodnie odzyskac sprawnosc na poziom przyzwoity ( pewnie dlatego napisales ze skoki sprawnosci powinny byc o 100% wyzsze)

"o ja wydaje po 90tys co tydzien na pesje i płace podatek od transferu a nie wy !! i to ja musze czekac 2 tygodnie i robic im skile ryzykujac czy jak dany zawodnik nie zmiesci mi sie do składu czy sprzedam czy nie"

- bardzo na tym cierpisz ze zaplacisz im za 2 tygonie pracy i podatek od kupna, po trzech tygodniach zyskujesz na tym sprzedajac zawodnikow. O ile sie nie myle to od dluzszego czasu jezdzisz tym samem skladem/

"ci co sa aktywni to szukaja okazji i licytuja!!"
czego szukaja ? ile mozna szukac ? Od kiedy pamietam to ty zawsze masz 15 zawodnikow na lt do tego kupujesz malo wartych zawodnikow. Kto ma tyle czasu by pilnowac nieuczciwych graczy, do tego jedynie po ip mozna stwierdzic ze to jest lewy transfer ( zalozyc konto z innego ip to nie jest duzy problem - rodzina, znajomi ktorych systematycznie odwiedzasz tez maja neta)

"nie chcecie grac?/ to idzcie do SM tam pogracie na minusie płacac pesje po 150tys majac sredni skład"

tego nie skomentuje choc mam pewne domysly, dodam ze nigdy tam nie gralem.

Moim zdaniem takie ograniczenie, zmniejszylo by ilosc przekretow.
Politylke klubowa ? lol co to za stwierdzenie ? Jaki klub w rzeczywistosci prowadzi taka polityke? ?