#4
Nie wiem czy obraliście dobry tok myślenia 6 liga jest bo musi być waszym zadaniem jest jak najszybciej z tej 6 ligi uciec poprzez awans do 5 L , jednym słowem będąc tu przez ten sezon należy bardziej to traktować jako okres przejściowy , służący budowaniu składu i zapoznania się z zasadami gry. Macie możliwość rozgrywania meczy sparingowych , towarzyskich , czwórmecze i zawody indywidualne i sami widzicie że potyczka z kim kolwiek z wyższej klasy rozgrywkowej kończy się sromotnym laniem. Teraz wprowadzając boty tak jak piszecie okaże się dla nowych graczy zabójstwem bo może się okazać brakiem awansu i banicją w 6 lidze dłużej jak 1sezon . Też to kiedyś przechodziłem i myślałem jak wy ale z czasem to myślenie będzie inne . Teraz koledzy skupcie się na tym aby oszczędzać pieniążki i budować skład nie na ten sezon ale z mysłą o składzie minimum jeden sezon do przodu . Administracja uczyniła wiele aby pomóc nowym graczom teraz macie możliwość skorzystania z pomocy - Mentora którzy wyrazili chęć właśnie pomocy takim graczom jak wy czyli nowym aby pomóc im poznać tajniki i zasady gry i polecam jak najbardziej aby z tego kożystać.
Polecam zastanowić się nad strategią gry i obraniu właściwego kierunku budowy składu. Jazda w meczu ligowym z BOTAMI też ma swoje plusy ale jakie to nie napisze nie dlatego że nie chce tego napisać ale dlatego abyście pomyśleli sami jakie mogą być tego +